25 - 26 maj 2019

Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY"

Głębinów, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 2077 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 2 2 4.00
2 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 4 1 5.00
3 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW Garland LOK Gliwice 1 4 5.00
4 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 3 8 11.00
5 POL POL 8 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 5 7 12.00
6 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 11 3 14.00
7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW Garland LOK Gliwice 8 6 14.00
8 POL POL 197815 Piotr Hofman KW Garland LOK Gliwice 10 5 15.00
9 POL POL 150262 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 7 10 17.00
10 POL POL 178466 Kuba Matysik YKP Kraków 6 12 18.00
11 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 9 13 22.00
12 POL POL 180338 Marian Matoła KN Lider Kraków 14 11 25.00
13 POL POL 1 Alicja Sobota Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 19 9 28.00
14 POL POL 164434 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 12 19 31.00
15 POL POL 194897 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 13 18 31.00
16 POL POL 1192769 Alicja Bujas KN Lider Kraków 16 20 36.00
17 POL POL 1644 Oliwier Rubinkowski KW Garland LOK Gliwice 20 17 37.00
18 POL POL 3 Dominik Masłoń Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 17 22 39.00
19 POL POL 2 Damian Sobota Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 18 21 39.00
20 POL POL 155036 Przemysław Żukowski UKS "Żeglarz" Wrocław 25 15 40.00
21 POL POL 192769 Katarzyna Niemczyk KN Lider Kraków 24 16 40.00
22 POL POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 27 14 41.00
23 POL POL 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 15 28 43.00
24 POL POL 185708 Michał Bortkiewicz UKS "Żeglarz" Wrocław 22 23 45.00
25 POL POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 21 26 47.00
26 POL POL 191838 Radosław Gałecki KS ENERGETYK Jaworzno 23 25 48.00
27 POL POL 160732 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 26 24 50.00
28 POL POL 201832 Ida Kozło UKS "Żeglarz" Wrocław 28 27 55.00
29 POL POL 17 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA DNC DNC 60.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 190829 Tomasz Procek KW Garland LOK Gliwice 1 1 2.00
2 POL POL 201105 BARTŁOMIEJ MIERZWA TS "Kuźnia" Rybnik 2 4 6.00
3 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 5 2 7.00
4 POL POL 195867 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 6 3 9.00
5 POL POL 167664 Sławomir Chybiński UKS "Żeglarz" Wrocław 7 5 12.00
6 POL POL 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 4 9 13.00
7 POL POL 182208 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 8 6 14.00
8 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 3 UFD 15.00
9 POL POL 19771 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 9 7 16.00
10 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk UFD 8 20.00
11 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW Garland LOK Gliwice 10 10 20.00
Laser 4.7 Wyniki nieoficjalne po 2 wyścigach
Laser Radial Wyniki nieoficjalne po 2 wyścigach
Wyniki tymaczasowe Laser Radial, Laser 4,7 Wyniki z pierwszego dnia regat