1 - 5 sie 2018

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Goczałkowice, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 6 5 10* 1 5 6 3 26.00
2 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 2 4 3 9 7 3 18* 28.00
3 POL POL 205136 Lilly May-Niezabitowskanobrzeg Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 16* 10 2 4 4 4 6 30.00
4 POL POL 195031 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 11 3 6 7 3 1 UFD* 31.00
5 POL POL 195310 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 3 6 20* 3 6 2 15 35.00
6 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 8 2 7 10 2 9 UFD* 38.00
7 POL POL 214348 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 9 1 4 2 10* DNE 1 48.00
8 POL POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 10 9 12 5 11 BFD* 2 49.00
9 POL POL 194841 Natalia Burczyńska OKŻ Olsztyn 5 8 5 15 22* 14 4 51.00
10 POL POL 195304 Marysia Prus-Głowacka AZS Poznań 7 14* 8 8 9 8 12 52.00
11 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 15 15 11 11 1 15 19* 68.00
12 POL POL 214225 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 20 18 UFD* 12 11 10 72.00
13 POL POL 203046 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 12 21* 15 17 8 13 8 73.00
14 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 25* 19 13 12 21 5 5 75.00
15 POL POL 198206 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 26* 7 16 18 16 10 11 78.00
16 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 19 18 1 UFD* UFD 7 7 83.00
17 POL POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 4 23 14 6 18 BFD* UFD 96.00
18 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 23 16 21 24* 13 12 13 98.00
19 POL POL 191813 Sara Wiśniewska TKŻ Toruń 13 12 30* 13 25 21 16 100.00
20 POL POL 208738 Dominika Sawicka UKS Barnim Goleniów 14 22 17 20 26* 19 14 106.00
21 POL POL 192860 Aleksandra Mańkowska TKŻ Toruń 20 13 23 26* 17 25 9 107.00
22 POL POL 198209 Oliwia Drożyńska TKŻ Toruń 22 17 22 27* 15 16 17 109.00
23 POL POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 27* 25 24 16 14 17 22 118.00
24 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 21 28* 25 14 20 24 23 127.00
25 POL POL 20110 Karolina Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 18 27* 27 21 19 22 21 128.00
26 POL POL 197719 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 17 11 29* 28 28 27 20 131.00
27 POL POL 150260 Nina Sibon TS "Kuźnia" Rybnik 24 UFD* 19 22 24 18 24 131.00
28 POL POL 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 28* 26 9 23 27 26 27 138.00
29 POL POL 1888 Sarah Goetz AZS Poznań 29* 29 26 19 23 20 26 143.00
30 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30* 24 28 25 29 23 25 154.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 209036 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 1 5 13* 5 3 8 6 28.00
2 POL POL 210947 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 14* 3 6 6 2 6 8 31.00
3 POL POL 204341 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 25 BFD* 1 4 1 13 3 47.00
4 POL POL 167671 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 8 33* 4 19 8 9 12 60.00
5 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 10 1 28 2 4 19 BFD* 64.00
6 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 5 29* 3 1 17 26 20 72.00
7 POL POL 191862 Antoni Borkowski AZS Poznań 11 10 17 24 5 42* 10 77.00
8 POL POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 21 13 34 3 6 41* 9 86.00
9 POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 36* 17 14 18 9 24 13 95.00
10 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 3 15 27* 13 25 23 17 96.00
11 POL POL 204205 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 33 41* 12 15 13 10 14 97.00
12 POL POL 208421 Tomek Procek KW LOK "Garland" Gliwice 41* 22 2 17 12 11 37 101.00
13 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 39 46* 7 8 15 7 33 109.00
14 POL POL 21000 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 7 BFD* 5 DSQ 20 4 1 110.00
15 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 2 19 8 22 45* 31 29 111.00
16 POL POL 173544 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 30 21 10 21 26 38* 5 113.00
17 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 13 7 9 10 DNE 2 BFD* 114.00
18 POL POL 180714 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 23 20 20 26 10 21 46* 120.00
19 POL POL 210008 Szymon Maruszczak Olsztyński Klub Żeglarski 15 2 41* 29 21 33 27 127.00
20 POL POL 77 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 16 6 29 32 36 14 BFD* 133.00
21 POL POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 35 4 31 9 18 37 BFD* 134.00
22 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 38 BFD* 26 7 24 17 22 134.00
23 POL POL 20758 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 17 23 11 41 33 15 42* 140.00
24 POL POL 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 37 14 32 33 11 49* 15 142.00
25 POL POL 203271 Paweł Trelka MKŻ Arka Gdynia 20 BFD* 16 20 7 BFD 11 147.00
26 POL POL 218947 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 59* 27 22 38 16 29 23 155.00
27 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 32 8 33 16 29 40 BFD* 158.00
28 POL POL 191846 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE DNS* DNS 19 14 31 5 18 160.00
29 POL POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 40 48* 35 28 14 44 7 168.00
30 POL POL 194896 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 4 40 47 37 19 54* 25 172.00
31 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa JKW Poznań 22 11 42 25 52 56* 21 173.00
32 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 24 47 49* 31 40 16 16 174.00
33 POL POL 209834 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków UFD* BFD 24 11 28 28 19 183.00
34 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 46 18 43 27 23 50* 26 183.00
35 POL POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 49* 24 30 49 47 34 4 188.00
36 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 29 25 15 34 39 46 48* 188.00
37 POL POL 159482 Hugo Marciniak JKW Poznań 31 45 21 40 27 61* 24 188.00
38 POL POL 198208 Filip Kurczewski MKŻ Żnin 51 28 18 12 58* 48 44 201.00
39 POL POL 178686 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 19 34 36 42 41 59* 30 202.00
40 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 6 38 54 23 65* 43 39 203.00
41 POL POL 150262 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 28 56 63* 51 42 27 2 206.00
42 POL POL 1825 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 44 12 UFD* 39 54 1 57 207.00
43 POL POL 178466 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 26 35 38 43 37 63* 31 210.00
44 POL POL 203177 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 12 49* 46 47 49 35 28 217.00
45 POL POL 182211 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 66* 16 52 35 44 47 35 229.00
46 POL POL 173379 Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa 34 42 53 48 59* 20 36 233.00
47 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 43 39 25 56* 55 36 41 239.00
48 POL POL 185708 Matusz Balicki UKS "Żeglarz" Wrocław 47* 9 37 30 46 DNE 47 242.00
49 POL POL 174566 Tymoteusz Mika KŻ "Horn" Kraków 9 30 50 67 38 69* 50 244.00
50 POL POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 48 44 44 44 32 58* 34 246.00
51 POL POL 195574 Illya Zaradny ŻLKS Poznań 58* 31 56 53 30 25 58 253.00
52 POL POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 18 26 51 60 35 65 DSQ* 255.00
53 POL POL 186836 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 53 51 45 57* 48 12 49 258.00
54 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 61* 36 60 45 61 3 61 266.00
55 POL POL 170891 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 63* 32 40 52 53 30 59 266.00
56 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 52 53 67* 59 57 22 32 275.00
57 POL POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 54 58 23 55 43 51 60* 284.00
58 POL POL 18070 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 45 54 39 66* 63 45 38 284.00
59 POL POL 200984 Gracjan Niczyj UKŻ Wiking Toruń 27 BFD* 57 36 51 53 BFD 297.00
60 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 55 43 55 64* 56 39 52 300.00
61 POL POL 202397 Franek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 57 50 58 DNS* 34 52 54 305.00
62 POL POL 166302 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 62 52 66* 58 62 32 40 306.00
63 POL POL 170199 Wiktor Borkowski AZS Poznań 42 BFD* 62 50 22 67 BFD 316.00
64 POL POL 189084 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 56 61 RET* 68 60 18 55 318.00
65 POL POL 167806 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 67* 37 64 62 66 55 51 335.00
66 POL POL 19184 Maciej Giermala MKS "Dwójka" Warszawa 64 63 48 46 68* 68 56 345.00
67 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 60 64 65* 61 50 57 53 345.00
68 POL POL 167931 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 69* 57 69 54 64 60 43 347.00
69 POL POL 177097 Karol Eriksson MKŻ Arka Gdynia 65 55 61 63 69* 62 45 351.00
70 POL POL 18683 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 50 60 59 65 67* 64 62 360.00
71 POL POL 178292 Adam Urbaniak ŻLKS Poznań 70 59 70 70 71* 66 63 398.00
72 POL POL 204184 Mikołaj Warot JKW Poznań 68 62 68 69 70* 70 64 401.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 206825 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 3* 3 1 1 3 1 11.00
2 POL POL 200985 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 3* 1 1 3 2 1 3 11.00
3 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 4* 2 2 2 3 2 2 13.00
4 POL POL 200984 Dominika Kęska UKŻ Wiking Toruń 1 7 10* 6 5 5 6 30.00
5 POL POL 198206 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 5 6 4 4 7 8* 4 30.00
6 POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 6 4 8* 5 6 6 5 32.00
7 POL POL 212721 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 9 14* 5 7 4 4 7 36.00
8 POL POL 169707 Gabriela Zawal ŻMKS-Poznań 10 9 11* 8 8 9 9 53.00
9 POL POL 198208 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 12 13 7 15* 11 7 11 61.00
10 POL POL 206817 Natalia Palikowska UKŻ Wiking Toruń 15* 11 6 9 13 11 12 62.00
11 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 8 10 15* 11 10 10 13 62.00
12 POL POL 184592 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 13 8 9 10 9 15* 14 63.00
13 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 16 5 12 13 UFD* 12 8 66.00
14 POL POL 189516 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 11 16* 14 12 12 14 10 73.00
15 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 7 12 13 DNS* DNS DNS DNS 83.00
16 POL POL 206489 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań 14 15 16 14 UFD* 13 15 87.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 194897 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 1 4* 1 1 3 4 1 11.00
2 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9* 1 6 3 1 3 7 21.00
3 POL POL 180729 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 3 7 4 12 5 10 19* 41.00
4 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 7 2 2 13* 13 13 9 46.00
5 POL POL 1 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 4 14 15 4 10 17* 5 52.00
6 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 15* 12 12 11 9 2 10 56.00
7 POL POL 7 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 2 25* 9 15 4 18 11 59.00
8 POL POL 188824 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 8 18* 3 17 6 14 12 60.00
9 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 11 8 11 10 18* 6 14 60.00
10 POL POL 209024 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 16 9 23 2 DNS* 9 3 62.00
11 POL POL 111 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 13 24* 17 7 14 7 4 62.00
12 POL POL 173475 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 12 6 16 DSQ* 7 23 8 72.00
13 POL POL 191834 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 14 23 26* 14 8 12 2 73.00
14 POL POL 204311 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 5 3 5 18 11 DNS* DNS 74.00
15 POL POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 10 20* 8 16 12 15 16 77.00
16 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik DNF* 22 7 9 2 DNE 6 78.00
17 POL POL 192682 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 24 5 18 27* 17 1 17 82.00
18 POL POL 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 19* 17 10 19 19 11 13 89.00
19 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 18 27* 13 5 15 25 15 91.00
20 POL POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 23 19 24* 6 20 8 21 97.00
21 POL POL 160406 Maciej Berkan ŻLKS Poznań 21 15 14 8 21 22* 18 97.00
22 POL POL 167681 Wojtek Kikmunter CHKŻ Chojnice 6 21 22* 20 22 16 22 107.00
23 POL POL 11 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 22* 11 21 21 16 20 20 109.00
24 POL POL 16443 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 17 16 20 22 23 26* 23 121.00
25 POL POL 164430 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 20 13 25 28* 28 19 24 129.00
26 POL POL 186233 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 30* 10 28 23 26 24 26 137.00
27 POL POL 201838 Maksymilian Pasich UKS Barnim Goleniów 27 30* 27 29 29 5 29 146.00
28 POL POL 212202 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 25 29* 29 24 24 21 25 148.00
29 POL POL 191837 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 29 26 19 26 27 27 30* 154.00
30 POL POL 174566 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 26 28 30* 25 30 29 27 165.00
31 POL POL 210004 Grzegorz Macoch Olsztyński Klub Żeglarski 28 31 31 DNF* 25 28 28 171.00
Laser 4.7 - Kobiet Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyzn Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial - Kobiet Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial - Mężczyzn Wyniki oficjalne po 7 wyścigach