4 - 20 sie 2017

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Zegrze, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 9755 Julia Hościłowicz
Julia Kundzicz
UKŻ Grot OSiR Suwałki 1 1 4* 1 4 2 9.00
2 9809 Magdalena Leymańczyk
Zuzanna Grusznis
UKŻ PMOS PISZ 2 3* 2 3 3 3 13.00
3 9847 Karolina Cendrowska
Hanna Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa OCS* 14 1 2 1 1 19.00
4 9857 Karolina Lubczańska
Emilia Bałdych
UKS "Żeglarz" Wrocław OCS* 2 3 6 5 5 21.00
5 9354 Anna Targos
Julita Sitkowska
MKS "Dwójka" Warszawa OCS* 4 5 4 9 7 29.00
6 9487 Daria Targos
Małgorzata Bulik
MKS "Dwójka" Warszawa OCS* 6 14 7 2 6 35.00
7 9957 Laura Banach
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki 3 10 10 5 13* 9 37.00
8 9488 Zofia Hochtaubel
Zuzanna Ostrowska
MKS "Dwójka" Warszawa 6 7 9 8 10 12* 40.00
9 9646 Michalina Hościłowicz
Klara Tyczkowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 4 5 13 11 14* 11 44.00
10 9514 Amelia Piasecka
Aniela Nowak
UKŻ Grot OSiR Suwałki OCS* 9 7 15 7 8 46.00
11 9735 Wiktoria Ryzińska
Izabela Leymańczyk
UKŻ PMOS PISZ OCS* 11 6 10 11 10 48.00
12 9604 Anna Marciniak
Pola Rymer
MKŻ OPTI Kamień Pomorski OCS* 15 12 12 6 4 49.00
13 9971 Oliwia Kuliś
Marta Kowalczyk
UKŻ Ostróda 5 12 15* 9 15 13 54.00
14 9810 Natalia Zimecka
Amelia Leszczyńska
MKŻ Mikołajki 7 17* 8 13 12 16 56.00
15 9752 Patrycja Raszczyk
Zuzanna Zachłowska
UKŻ PMOS PISZ OCS* 8 11 DSQ 8 15 61.00
16 9910 Julia Filewska
Maria Szcześnik
KST "Elektryk" Grudziądz 8 13 DNC* 14 DNF DNF 73.00
17 9801 Zofia Wolska
Malwina Walter
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 9 16 DNC* 17 DNC 14 75.00
18 9758 Oliwia Ejdys
Julia Kalinowska
MKŻ Mikołajki DNF* 18 DNC 16 DNF 17 89.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 9803 Paweł Grabowski
Krystian Krysiak
UKŻ PMOS PISZ 1 1 1 4* 2 1 6.00
2 9970 Piotr Leymańczyk
Julia Mielewczyk
UKŻ PMOS PISZ 3 2 2 3 1 5* 11.00
3 9461 Eryk Martynko
Kinga Martynko
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2 6* 4 1 3 2 12.00
4 9902 Marcin Jarczewski
Adam Rutkowski
MKS "Dwójka" Warszawa 4* 3 3 2 4 3 15.00
5 9512 Łukasz Czerwiec
Ksawier Zacher
UKS "Żeglarz" Wrocław 6 4 17* 5 5 10 30.00
6 9972 Bartłomiej Szlija
Marcel Kurjańczyk
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 8* 8 6 7 7 6 34.00
7 9734 Bartosz Ligęza
Jan Dobosz
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10* 5 9 8 8 8 38.00
8 9254 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS "Dwójka" Warszawa 7 7 7 10 11* 9 40.00
9 9848 Julian Gloeh
Mikołaj Wojciechowski
MKS "Dwójka" Warszawa 14* 12 8 6 6 13 45.00
10 9996 Hubert Kurjańczyk
Weronika Marszalik
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 9 13 5 14 9 17* 50.00
11 9607 Marcin Wasilewski
Zuzanna Rutkowska
KS Włókniarz Chełmża 5 9 12 DNC* 14 12 52.00
12 9955 Paweł Kuszewski
Magdalena Skórnóg
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11 17* 14 15 15 4 59.00
13 9252 Piotr Cendrowski
Franciszek Rutkowski
MKS "Dwójka" Warszawa 17 20* 10 17 13 7 64.00
14 9609 Wojciech Zalewski
Jan Zalewski
YKP Kraków 12 11 DNC* 13 17 11 64.00
15 9433 Michał Skocz
Stanisław Magier
MKS "Dwójka" Warszawa 13 15 23* 12 16 14 70.00
16 9602 Paweł Kajeta
Oskar Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 15 24* 19 9 12 16 71.00
17 9849 Ignacy Sławiński
Krzysztof Woźniak
UKS "Żeglarz" Wrocław 20 10 18 DSQ* 10 20 78.00
18 9255 Wiktoria Urbanik
Jan Zwierzchowski
MKS "Dwójka" Warszawa 23* 14 11 19 20 22 86.00
19 1795 Gabriela Cielecka
Tadeusz Zalewski
YKP Kraków 22* 16 15 16 22 19 88.00
20 9999 Krzysztof Kołakowski
Zuzanna Markowska
UKŻ Ostróda 16 19 16 20 18 23* 89.00
21 9259 Antoni Hochtaubel
Jan Kopyra
MKS "Dwójka" Warszawa 19 21 22 11 19 25* 92.00
22 8634 Stanisław Dann
Konrad Ługiewicz
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21 25 13 22 DNC* 15 96.00
23 9497 Tomasz Buś
Magda Winiarska
YKP Kraków 18 23* 20 18 23 21 100.00
24 10008 Krystian Kołakowski
Bartosz Kuliś
UKŻ Ostróda 24* 22 21 21 21 18 103.00
25 9760 Kamil Bordewicz
Jakub Wiśniewski
KST "Elektryk" Grudziądz 25 18 DNC* 23 UFD 26 119.00
26 9095 Kacper Klucznik
Michał Bulge
KST "Elektryk" Grudziądz 26 26 DNC* 24 DNC 24 127.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 2712 Amelia Linowska
Julia Chmiel
KS "Baza" Mrągowo 1 1 1 2* 1 1 5.00
2 2714 Magdalena Chyła
Natalia Zdanowicz
Nauticus YC Olsztyn 3* 2 2 1 2 2 9.00
3 2711 Jacek Muszyński
Maksym Richter
KS Spójnia Warszawa 4 8* 3 3 3 4 17.00
4 2715 Zuzanna Mróz
Kosma Krecz
Nauticus YC Olsztyn 2 3 4 8* 7 3 19.00
5 2713 Aleksandra Wirzinkiewicz
Antoni Wiśniewski
Nauticus YC Olsztyn 9* 5 5 4 4 5 23.00
6 2567 Anna Żynda
Natalia Obidzińska
KS AZS AWFiS Gdańsk 5 4 6 9* 9 6 30.00
7 2707 Hubert Bałdyga
Grzegorz Sitarek
KS "Baza" Mrągowo 7 7 8* 6 5 8 33.00
8 2543 Jakub Daniluk
Aleksander Warno
Nauticus YC Olsztyn 6 6 9 12* 10 9 40.00
9 2550 Maciej Schiele
Krzysztof Koniewski
MKS "Dwójka" Warszawa 8 12* 12 7 6 10 43.00
10 2710 Jakub Miszczak
Wojciech Bogusz
KS Spójnia Warszawa 10 11 13 5 DNC* 7 46.00
11 2542 Malwina Podsiad
Hanna Kuliś
KS "Baza" Mrągowo 11 10 7 10 DNC* 13 51.00
12 2563 Martyna Grycuk
Laura Skalska
KS AZS AWFiS Gdańsk 13* 9 10 13 8 11 51.00
13 2569 Adam Strelau
Kacper Kolkowski
KS Spójnia Warszawa 12 13 11 11 DNC* 12 59.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 206823 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 6* 4 2 2 1 1 3 4 17.00
2 207349 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 3 1 1 2 12* 2 7 19.00
3 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 2 1 5 3 8* 5 1 2 19.00
4 205297 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 1 8 3 4 3 4 11* 9 32.00
5 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 4 5 4 5 9 3 6 18* 36.00
6 198206 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 11 13* 7 9 13 6 4 1 51.00
7 197728 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 15* 7 6 7 4 10 9 14 57.00
8 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 5 2 9 19* 7 7 17 15 62.00
9 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 12 UFD* 10 10 5 11 12 3 63.00
10 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 8 10 12 11 6 14* 5 11 63.00
11 210103 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 7 6 16 8 18* 13 8 6 64.00
12 191831 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 21 DSQ* 11 UFD 14 2 7 5 87.00
13 160387 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 14 11 13 12 10 9 18 DNC* 87.00
14 182529 Nikola Materny UKS Zalew Kielce 13 12 14 13 16* 16 10 10 88.00
15 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 18 17 8 16 12 8 20* 12 91.00
16 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 9 18 23* 15 23 17 13 8 103.00
17 191813 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 20* 14 20 6 17 20 15 19 111.00
18 18683 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 10 9 17 14 21 UFD* 14 UFD 112.00
19 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 16 15 18 18 15 UFD* 21 13 116.00
20 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 17 19* 19 17 19 15 16 17 120.00
21 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 19 16 21 22 11 21 25* 22 132.00
22 200981 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 23* 20 15 21 20 19 19 20 134.00
23 195310 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 24 UFD* 22 20 22 22 23 16 149.00
24 185443 Julia Kowalczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 22 21 24 24 25* 18 22 21 152.00
25 178292 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań 25* 22 25 23 24 23 24 23 164.00
26 166749 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 26 UFD* DNC DNC DNC DSQ 26 24 184.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 209024 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 42* 1 1 1 1 1 15 13 33.00
2 208738 Grzempa Mateusz CHKŻ Chojnice 6 11 5 13* 3 8 2 4 39.00
3 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 3 3 6 15 6 4 38* 42.00
4 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 13 6 9 5 2 2 6 15* 43.00
5 173542 Kacper Fabian SEJK "Pogoń" Szczecin 1 2 4 9 17 10 20* 9 52.00
6 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 3 13 8 18 5 15 34* 1 63.00
7 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 33 UFD* 10 3 6 7 8 5 72.00
8 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15 12 7 15 19 3 9 39* 80.00
9 210947 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 8 4 14 4 23 18 13 36* 84.00
10 209036 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 21* 18 12 11 4 4 16 20 85.00
11 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 35 9 2 12 RET* 16 7 10 91.00
12 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 34* 5 19 20 11 23 1 17 96.00
13 205180 Wiktor Ciołkowski Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 20 37* 24 2 16 11 14 14 101.00
14 208421 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 31 23 42* 7 7 9 27 7 111.00
15 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 4 10 13 10 36 17 50* 31 121.00
16 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 53* 27 6 8 9 25 11 41 127.00
17 184592 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 2 15 11 33 42 5 24 49* 132.00
18 188824 David Goetz AZS Poznań 27 8 22 21 12 55* 19 25 134.00
19 196898 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 7 38* 18 17 35 19 17 26 139.00
20 159482 Jędrzej Mariniak JKW Poznań 18 7 36* 28 20 21 31 28 153.00
21 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 17 UFD* 28 UFD 21 20 5 3 154.00
22 182212 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 16 32 26 DSQ* 14 14 3 53 158.00
23 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 12 42* 25 26 18 42 30 8 161.00
24 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 30 31 27 30 38* 24 10 18 170.00
25 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 46* 25 37 22 34 29 28 2 177.00
26 174480 Kacper Jaskuła ŻLKS Poznań 28 UFD* 48 27 10 34 12 19 178.00
27 191834 Rafał Szubert ŻLKS Poznań DSQ* 16 30 14 UFD 22 26 12 180.00
28 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 26 17 DNC* 41 25 26 22 27 184.00
29 201940 Jan Lipowski Klub Żeglarski Horn Kraków 9 22 41 25 40 37 UFD* 11 185.00
30 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 24 DNF* 21 23 8 44 35 33 188.00
31 165720 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 54* 41 23 16 33 13 25 50 201.00
32 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 29 26 40* 19 22 35 40 35 206.00
33 190828 Maksymilian Kalupa JKW Poznań 23 UFD* 38 37 27 12 39 32 208.00
34 188234 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 22 14 16 35 43 46 47* 34 210.00
35 200995 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 14 UFD* 46 39 32 43 32 6 212.00
36 192682 Robert Szymański TS "Kuźnia" Rybnik 10 36 33 29 44 49* 23 44 219.00
37 177097 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 11 35 17 40 UFD* 36 UFD 23 222.00
38 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 52* 21 15 49 48 27 18 45 223.00
39 197723 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 43 30 51* 34 24 31 45 24 231.00
40 183127 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa 44* 20 35 44 37 28 41 29 234.00
41 198204 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 50 34 DNC* 32 28 33 37 22 236.00
42 150262 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 39 24 31 45 DNC* 39 29 30 237.00
43 195304 Antoni Borkowski AZS Poznań 36 19 DNC* 24 39 41 33 48 240.00
44 155036 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 19 UFD* 50 43 26 47 42 16 243.00
45 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25 UFD* 34 52 29 50 46 21 257.00
46 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 32 40 20 46 31 32 UFD* DNC 261.00
47 189084 Roszyk Hubert ŻLKS Poznań 37 33 32 31 41 45 53* 43 262.00
48 19352 Dominik Wałaszek CŻ szczecin 49 48 39 42 13 51 21 DNC* 263.00
49 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 55 UFD* 29 47 30 48 38 42 289.00
50 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 48 28 45 38 45 54* 49 46 299.00
51 196888 Maciej Cękała SEJK "Pogoń" Szczecin 40 29 43 36 46 56* 54 51 299.00
52 167931 Stanisław Grocholewski AZS Poznań 51 39 52 51 49 58* 44 37 323.00
53 19184 Jerzy Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 38 UFD* 47 48 50 52 48 40 323.00
54 180730 Dominik Konieczny ŻLKS Poznań 41 44 44 53* 52 53 43 47 324.00
55 178686 Tomasz Gajda UKS Barnim Goleniów 47 43 53 50 47 38 51 56* 329.00
56 142567 Maksymilian Pasich UKS Barnim Goleniów 45 46 DNC* DNC DNC 30 36 54 331.00
57 184161 Maciej Giermala MKS "Dwójka" Warszawa 57* 45 49 54 51 40 55 55 349.00
58 159432 Mikołaj Warkot JKW Poznań 56 47 54 55 53 57* 52 52 369.00
59 168017 Urbaniak Adam ŻLKS Poznań 58 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 418.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 208733 Wiktoria Lehmann ŻLKS Poznań 1 5 1 3 1 UFD* 3 1 15.00
2 208652 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 6* 1 2 6 3 1 1 4 18.00
3 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 3 2 3 2 5 UFD* 6 3 24.00
4 195782 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 5 8 4 1 4 3 2 9* 27.00
5 161696 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 8 9* 5 4 6 2 4 2 31.00
6 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 9 3 7 7 2 6 7 10* 41.00
7 206943 Marysia Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 11* 10 8 5 7 4 5 6 45.00
8 207586 Małgorzata Weber TKŻ Toruń 2 11* 9 9 9 7 10 5 51.00
9 201561 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 12* 7 6 8 8 5 11 11 56.00
10 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 4 6 DNC* DNC DNC 9 9 8 62.00
11 189349 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 10 12* 10 10 10 8 8 7 63.00
12 207095 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 7 4 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 76.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 1 13* 2 5 3 1 2 3 17.00
2 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 8 1 1 1 3 1 UFD* 20.00
3 200986 Jakub Marciniak JKW Poznań 6* 6 3 2 6 4 6 5 32.00
4 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 12 2 6 3 5 2 4 DSQ* 34.00
5 194937 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 8 1 10* 9 10 6 7 2 43.00
6 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 3 4 4 DNC* 2 RET 3 1 50.00
7 210244 Maksymilian Michalik KS Spójnia Warszawa 9 20* 7 4 7 11 9 10 57.00
8 186235 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 13 3 18* 16 18 9 5 4 68.00
9 207572 Jakub Błaszczyszy KS Spójnia Warszawa 7 14 8 17 8 21* 15 7 76.00
10 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 17 5 13 14 12 7 20* 9 77.00
11 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11 11 12 11 13 5 16 19* 79.00
12 210946 Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin 15* 15 9 10 14 13 8 13 82.00
13 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 2 7 20 20 4 15 18 23* 86.00
14 191834 Piotr Jóźwiak ŻLKS Poznań 14 16 11 7 16 22* 13 12 89.00
15 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 18 12 16 24* 9 23 11 6 95.00
16 209834 Wojciech Chodakowski Klub Żeglarski Horn Kraków 16 10 15 12 11 14 19 RET* 97.00
17 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23 23 5 6 19 18 25* 14 108.00
18 210943 Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin 19 29* 22 8 15 8 22 18 112.00
19 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 20 9 24 21 17 17 29* 8 116.00
20 169707 Stanisław Cwojdziński ŻLKS Poznań 26* 19 19 19 26 12 10 17 122.00
21 204342 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik UFD* 21 21 13 20 20 14 15 124.00
22 190828 Maksymilian Jeziewski JKW Poznań 29* 18 14 27 21 10 27 21 138.00
23 206817 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 4 17 25 26 27 16 31* 25 140.00
24 190984 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 21 32* 17 25 23 25 26 11 148.00
25 197719 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 25 22 27* 18 24 24 12 24 149.00
26 178298 Kamil Kalitowski KS Spójnia Warszawa 10 24 30* 29 30 28 24 16 161.00
27 200987 Daniel Smoliński KS Centrum Żeglarskie 31* 26 26 15 25 26 21 22 161.00
28 168060 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń 24 25 29 30* 22 19 17 26 162.00
29 200843 Robakowski Maurycy ŻLKS Poznań 22 27 31* 28 28 27 23 20 175.00
30 191836 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 27 28 23 22 31 DNC* 28 27 186.00
31 174566 Mateusz Słowik Klub Żeglarski Horn Kraków 28 31 28 23 29 29 32* 28 196.00
32 193512 Sebastian Wałaszek CŻ szczecin 30 30 DNF* 31 32 30 30 29 212.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 1 1 2 4 1 6* 2 11.00
2 1807 Weronika Jaroszek KSW BALTIC 5 12* 4 6 9 1 5 30.00
3 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 8 17* 1 7 7 5 4 32.00
4 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2 33* 3 11 3 9 8 36.00
5 1663 Anna Januszewska Yacht Klub Stal Gdynia 3 2 22* 3 8 17 10 43.00
6 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 16 15 5 2 20 27* 3 61.00
7 1924 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 19 9 21 5 11 39* 1 66.00
8 1764 Dominika Ołowiak YKP Gdynia 4 22 12 18 5 7 24* 68.00
9 1991 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 21 20 26* 12 2 4 11 70.00
10 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 11 18 13 8 12 14 21* 76.00
11 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 17 7 24 31* 13 13 9 83.00
12 2074 Karolina Gała WTW Warszawa 23 5 11 14 29* 26 6 85.00
13 1023 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 15 13 34* 13 15 15 14 85.00
14 1660 Zuzanna Figiel OPTI CWM Gdynia 14 6 8 20 23 36* 15 86.00
15 411 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 18 11 6 26* 24 12 17 88.00
16 1974 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 9 14 7 22 27* 22 20 94.00
17 2100 Blanka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 6 4 15 32* 31 21 18 95.00
18 1867 Pola Dzik YKP Gdynia 7 DNC* 18 UFD 6 3 22 98.00
19 1427 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 13 35* 28 9 14 11 23 98.00
20 1930 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY 27 3 9 24 36* 10 26 99.00
21 1804 Hanna Burdziej KSW BALTIC 20 30 10 1 41* 35 7 103.00
22 1391 Julia Jędrasik KS "Baza" Mrągowo 12 24 27 16 10 16 28* 105.00
23 1283 Gabriela Zawal ŻLKS Poznań 30 25 40* 19 22 8 12 116.00
24 1806 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC 22 28 16 36* 35 2 16 119.00
25 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 39 10 19 UFD* 4 38 13 123.00
26 1614 Iga Wielczyk MOS SSW Iława 25 34 32 10 21 18 36* 140.00
27 120 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 28 8 14 27 33* 32 33 142.00
28 2206 Urszula Andrian MKS "Dwójka" Warszawa 10 36 37* 21 26 20 34 147.00
29 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 38* 21 38 28 18 25 19 149.00
30 1970 Maja Krawczyńska OPTI CWM Gdynia 31* 23 25 25 19 30 27 149.00
31 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 31 20 17 17 37 35 157.00
32 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36 26 17 29 30 19 40* 157.00
33 1525 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 29 DNC* 30 23 16 33 29 160.00
34 1723 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 33 19 39* 30 25 28 37 172.00
35 1834 Lena Sobiech UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24 16 31 39* 37 34 31 173.00
36 1964 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 35 29 41* 33 28 23 25 173.00
37 1850 Ewa Mazur UKS OPTI ODRA Wrocław 34* 27 23 34 32 29 32 177.00
38 1106 Marianna Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 26 32 36 37 34 24 41* 189.00
39 1460 Aleksandra Jakubowska ŻLKS Poznań 37 DNC* 33 15 38 DNC 30 195.00
40 1965 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 40 DNC* 29 38 39 31 38 215.00
41 1250 Malwina Kowalczyk JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 32 UFD* 35 35 40 40 39 221.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 1868 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 9 10 52* 1 1 19 40.00
2 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 10 1 50* 3 11 23 48.00
3 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus YC Olsztyn 7 11 7 18 7 52* 50.00
4 2071 Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia 1 32 1 35* 20 1 55.00
5 1950 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 5 9 45* 2 6 34 56.00
6 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 4 3 14 33* 5 30 56.00
7 2552 Maciej Iliński YKP Gdynia 16 33* 26 6 9 7 64.00
8 2075 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 13 37 8 19 42* 9 86.00
9 923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 19 73* 9 25 21 18 92.00
10 1879 Ludwik Grzelak WTW Warszawa BFD* 4 22 22 33 13 94.00
11 1674 Szczepan Damasiewicz JKW Poznań BFD* 23 16 27 2 32 100.00
12 1945 Bartosz Miziewicz SKŻ Sława 22 19 36 15 8 39* 100.00
13 2070 Gustaw Miciński YKP Gdynia 3 21 66* 10 23 48 105.00
14 2072 Gracjan Grzech YKP Gdynia 18 53* 4 46 31 6 105.00
15 1982 Jan Witkowiak JKW Poznań 21 20 11 39* 15 38 105.00
16 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 20 29 29 9 19 49* 106.00
17 1915 Filip Fajfer Klub Żeglarski Horn Kraków 24 25 46 4 50* 11 110.00
18 2030 Jan Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 34 63* 3 26 18 31 112.00
19 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 11 38 53* 7 41 15 112.00
20 1587 Maciej Panaś YKP Gdynia 36* 18 25 21 29 20 113.00
21 1608 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 49 76* 16 30 25 122.00
22 1626 Aleksander Ponto OPTI CWM Gdynia 6 57* 20 5 46 46 123.00
23 1700 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 12 5 42 58* 10 54 123.00
24 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 31 26 6 24 37 BFD* 124.00
25 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23 24 33 12 67* 37 129.00
26 965 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 44 55* 19 32 28 8 131.00
27 1942 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 15 45 28 59* 27 24 139.00
28 1941 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 51* 8 48 36 32 21 145.00
29 1937 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 14 31 56 11 34 66* 146.00
30 1906 Gustaw Kwiek WTW Warszawa BFD* 62 2 20 53 12 149.00
31 1936 Mateusz Gigielewicz KS "Baza" Mrągowo 27 BFD* 37 34 13 40 151.00
32 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 29 16 31 47* 40 43 159.00
33 1891 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 52 56* 32 13 14 56 167.00
34 2068 Kacper Bąk Klub Żeglarski Horn Kraków 30 12 41 65* 56 29 168.00
35 963 Gustaw Ostajewski Zatoka Puck 66 27 27 76* 44 5 169.00
36 1969 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 60* 35 24 8 43 59 169.00
37 1903 Tomasz Bendlewski JKW Poznań 38 43 34 29 25 57* 169.00
38 2010 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 37 50 15 73* 24 47 173.00
39 2025 Mikołaj Łangowski MKS "Dwójka" Warszawa 8 BFD* 39 23 60 45 175.00
40 1721 Antoni Siwek KS Spójnia Warszawa 62 14 54 30 17 75* 177.00
41 1661 Jan Gierzyński Zatoka Puck 47 6 13 57 63* 55 178.00
42 2052 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 65* 7 38 51 49 33 178.00
43 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 17 44 23 49 47 62* 180.00
44 1670 Patryk Kukowski Zatoka Puck 25 41 40 71 77* 4 181.00
45 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 56* 47 5 43 38 51 184.00
46 1428 Stefan Marciniak AZS Poznań 28 68 12 75* 57 22 187.00
47 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 58 40 21 17 55 61* 191.00
48 1813 Marceli Mierzwicki YKP Gdynia 67* 65 10 56 52 10 193.00
49 1985 Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń BFD* 36 18 53 72 14 193.00
50 1494 Szymon Oleksiuk WTW Warszawa 53* 42 49 37 16 50 194.00
51 1444 Oskar Ponto OPTI CWM Gdynia 26 34 51 48 78* 41 200.00
52 1935 Jakub Mroczek SKŻ Sława 43 BFD* 61 14 3 BFD 205.00
53 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 41 39 65* 64 58 3 205.00
54 1167 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko BFD* 2 72 42 39 53 208.00
55 1993 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 42 BFD* 74 44 12 36 208.00
56 1114 Szymon Szczech MOS SSW Iława 39 58 UFD* 40 48 27 212.00
57 1556 Maciej Popłonyk AZS Poznań 35 64 70* 28 69 17 213.00
58 1664 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 63 28 63 66* 4 58 216.00
59 1923 Jakub Dąbek MOS SSW Iława 61 54 17 80* 59 28 219.00
60 2634 Dominik Popielarz MKŻ Żnin 32 15 58 55 81* 60 220.00
61 2044 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 55 52 RET* 45 54 16 222.00
62 1763 Julian Podwalski MOS SSW Iława 64 13 78* 60 22 69 228.00
63 1978 Patryk Furmanek MOS SSW Iława 49 67 47 77* 36 35 234.00
64 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 54 66* 60 50 45 26 235.00
65 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań BFD* 48 30 62 66 42 248.00
66 1929 Mateusz Dobrzyński KS Spójnia Warszawa 57 70 55 81* 70 2 254.00
67 1716 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 72 17 59 38 76* 74 260.00
68 2104 Aleksander Hlebowicz Nauticus YC Olsztyn 33 51 67 52 75* 71 274.00
69 2906 Maciej Karsznia Zatoka Puck 59 60 69 74* 26 65 279.00
70 1029 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 48 59 43 82* 71 64 285.00
71 1907 Michał Terpiłowski WTW Warszawa BFD* 46 57 61 79 44 287.00
72 2207 Maciej Reck JKW Poznań BFD* DNC 35 31 68 76 294.00
73 2048 Kacper Walęga KS Spójnia Warszawa BFD* 30 62 78 65 67 302.00
74 2062 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 50 BFD* 79 69 35 70 303.00
75 1276 Jakub Pawlak OPTI CWM Gdynia 45 BFD* 44 72 74 72 307.00
76 2051 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 69 22 80 68 82* 80 319.00
77 1825 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 40 BFD* 73 67 62 78 320.00
78 1921 Marcel Wolętek Nauticus YC Olsztyn 70 61 77 DNC* 51 63 322.00
79 1959 Michał Koczorowski AZS Poznań BFD* 71 75 41 61 77 325.00
80 2060 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 46 72 71 63 BFD* 73 325.00
81 1908 Marcin Pietrzak WTW Warszawa DNC* DNC 68 54 64 68 338.00
82 1739 Jakub Modzelewski ŻLKS Poznań 71 69 64 79 73 81* 356.00
83 1165 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 68 BFD* 81 70 80 79 378.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 320 Karina Filip GKŻ Gdańsk 3 1 1 3 1 1 2 9* 1 13.00
2 194 Agata Banach AZS Poznań 1 4 2 5* 2 2 1 1 4 17.00
3 108 Julia Dawidowicz YKP Warszawa 4 6* 3 2 3 3 5 2 5 27.00
4 230 Maja Kuchta SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 2 5 4 5 7* 6 4 3 31.00
5 297 Agata Zych SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 11* 7 1 4 4 3 3 2 32.00
6 140 Ania Szczęch SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 3 10* 6 6 5 4 6 6 42.00
7 172 Nell Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7 8 6 8 11* 10 8 11 7 65.00
8 274 Nina Golmont SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 10 9 9 7 7 12* 9 8 10 69.00
9 100 Iga Stępczyńska YKP Warszawa 5 7 8 9 8 9 12 14* 13 71.00
10 89 Amelia Zalewska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 11 13 4 14* 14 6 13 7 11 79.00
11 47 Maja Bartkowska GKŻ Gdańsk UFD* 5 11 11 10 11 7 5 UFD 79.00
12 122 Aleksndra Wasiewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 12 13 15* 13 8 11 10 8 84.00
13 211 Nikola Grymuza GKŻ Gdańsk UFD* 10 12 12 15 13 10 12 9 93.00
14 501 Kamila Niedbała KS "Baza" Mrągowo 13 15 15 10 9 16* 14 15 14 105.00
15 70 Natalia Staszewska GKŻ Gdańsk 14 14 14 13 12 14 15* 13 12 106.00
16 400 Martyna Terman SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 15 16 17* 16 16 15 17 16 15 126.00
17 104 Marlena Szlaska YKP Warszawa 12 17 16 DNC* DNC DNC 16 17 DNC 135.00
18 9 Zuzanna Żmuda YKP Warszawa DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 152.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 72 Kamil Manowiecki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 1 5* 3 5 3 4 4 2 24.00
2 42 Michał Polak GKŻ Gdańsk 8 14* 2 1 2 1 3 5 5 27.00
3 511 Dawid Litwinek KS "Baza" Mrągowo 1 9 1 6 1 5 UFD* 3 4 30.00
4 636 Dominik Lewiński GKŻ Gdańsk 7 7 6 9 12* 6 2 2 3 42.00
5 715 Michał Jackowski UJKS "Szturwał" Kalisz 3 4 9 8 4 17* 5 17 8 58.00
6 97 Jakub Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 16 2 19 10 11 37* 1 1 7 67.00
7 39 Kacper Jaskólski GKŻ Gdańsk 11 3 23 4 31* 8 12 16 9 86.00
8 5 Kacper Gwóźdź SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 24* 4 16 19 9 16 11 11 90.00
9 45 Kamil Ugniewski GKŻ Gdańsk 33 8 12 7 6 22 DNC* 6 1 95.00
10 718 Jan Rudowicz UJKS "Szturwał" Kalisz 18 5 14 12 13 12 18 25* 16 108.00
11 512 Michał Lis KS "Baza" Mrągowo 24 22 29* 2 10 7 23 7 13 108.00
12 661 Krzysztof Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 22 31* 21 18 9 2 7 10 21 110.00
13 36 Kacper Guzowski GKŻ Gdańsk 15 15 10 23* 16 16 10 22 10 114.00
14 195 Julian Wardaszko SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 19 3 14 30 38* 25 9 20 125.00
15 46 Daniel Ugniewski GKŻ Gdańsk 10 21 20 11 17 10 26 27* 12 127.00
16 64 Alexander Biene SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 36* 27 18 19 7 27 17 8 6 129.00
17 1 Dawid Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 13 UFD* 13 13 UFD 13 8 12 25 144.00
18 460 Filip Dmochowski GKŻ Gdańsk 26 17 7 27* 20 15 24 20 19 148.00
19 109 Grzegorz Bujnowski YKP Warszawa 6 38* 16 28 24 14 14 32 23 157.00
20 520 Antoni Antoniewski GKŻ Gdańsk 9 11 28 25 34* 28 20 15 26 162.00
21 44 Konrad Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 25 12 22 38* 15 33 13 14 28 162.00
22 106 Jakub Bodasiński YKP Warszawa 19 18 17 30* 28 29 11 18 27 167.00
23 85 Jeremi Budzoj AZS Poznań 32 30 DNC* 17 33 25 6 13 17 173.00
24 602 Jakub Pyrek KS "Baza" Mrągowo 17 36* 33 15 18 34 19 24 15 175.00
25 180 Krzysztof Leński KS "Baza" Mrągowo 20 10 8 37* 36 20 34 23 24 175.00
26 150 Michał Krawczyk AZS Poznań 23 40* 15 31 8 21 28 21 31 178.00
27 66 Adam Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 14 UFD* 11 5 3 4 DNC DNC DNC 178.00
28 144 Kajetan Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 21 6 35 20 14 DNF* 15 43 29 183.00
29 75 Mike Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 28 26 31 42* 21 35 9 19 18 187.00
30 146 Aleksander Niziołek SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 27 29 24 26 26 11 33* 31 22 196.00
31 225 Krystian Betka SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 39 28 25 32 UFD* 18 22 28 14 206.00
32 101 Ludwik Filipski YKP Warszawa 29 35 36* 21 23 19 21 26 36 210.00
33 82 Tomasz Skowronek GKŻ Gdańsk 12 13 32 41* 32 24 35 33 39 220.00
34 204 Patryk Różak AZS Poznań 43* 16 39 22 38 36 27 35 33 246.00
35 311 Jakub Krajnik GKŻ Gdańsk 38 33 27 39* 25 26 36 34 37 256.00
36 107 Maciej Pietrzak YKP Warszawa 31 20 30 40 29 DNF* 29 41 41 261.00
37 32 Iwo Wrzesiński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 37 42* 34 29 37 31 32 39 30 269.00
38 110 Jan Her YKP Warszawa 35 44* 40 33 27 23 37 40 35 270.00
39 173 Filip Falęcki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 34 41 26 34 35 40 43* 30 34 274.00
40 133 Mateusz Zelga SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 40 34 43* 35 40 30 31 29 40 279.00
41 516 Oliwier Przybylak KS "Baza" Mrągowo 42* 37 42 24 39 39 30 38 32 281.00
42 335 Jan Szkolnicki UKS "KAŁĘBIE" OSIEK 30 32 44 36 RET* 41 38 37 42 300.00
43 331 Filip Szuniłowski UKS "KAŁĘBIE" OSIEK 46* 25 38 45 41 32 39 45 38 303.00
44 336 Adrian Szutta UKS "KAŁĘBIE" OSIEK 41 23 41 46 22 DNF* 42 44 45 304.00
45 514 Jan Pasiuk KS "Baza" Mrągowo 44 39 37 43 43 DNF* 40 36 43 325.00
46 174 Konrad Zagarów SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 45 43 45 44 42 DNF* 41 42 44 346.00
Cadet K Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Cadet M Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
L'Equipe Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 K Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 M Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial K Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial M Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Optimist K Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Optimist M Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Techno 293 K Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Techno 293 M Wyniki oficjalne po 9 wyścigach