28 - 30 cze 2016

Nord Cup (Optimist)

Gdańsk, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 2000 Ignacy Ozminkowski KS ENERGETYK Jaworzno 4 1 11 3 1 OCS 3 1 7 20.00
2 POL POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 3 3 2 11 4 1 1 6 9 20.00
3 POL POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 5 2 6 2 3 5 14 3 1 21.00
4 POL POL 1791 Gabriela Czapska KS ENERGETYK Jaworzno 1 7 4 1 6 8 8 9 2 29.00
5 POL POL 2020 Emilia Roszkowska KS ENERGETYK Jaworzno 2 5 1 6 9 4 7 4 12 29.00
6 POL POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 11 8 3 14 2 9 2 2 3 29.00
7 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk DSQ 9 8 17 5 2 6 10 5 45.00
8 POL POL 1527 Hanna Jarzabek KS ENERGETYK Jaworzno 8 10 10 4 8 11 4 11 8 52.00
9 POL POL 1940 Kacper Worek Nauticus Yacht Club Olsztyn 16 6 14 5 11 7 13 7 4 53.00
10 POL POL 1663 Anna Januszewska Nauticus Yacht Club Olsztyn 7 4 9 7 10 12 15 8 16 57.00
11 POL POL 1586 Bartosz Danowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 11 5 9 13 OCS 12 5 14 61.00
12 POL POL 2030 Jan Turczynowicz KS ENERGETYK Jaworzno 13 14 7 13 16 3 5 13 10 64.00
13 POL POL 1852 Mateusz Szweda KS ENERGETYK Jaworzno 15 15 13 8 7 OCS 11 18 6 75.00
14 POL POL 1332 Jacek Muszynski KS ENERGETYK Jaworzno 10 12 15 16 18 15 9 12 15 88.00
15 POL POL 1465 Antoni Siwek KS ENERGETYK Jaworzno 14 18 17 12 12 6 17 19 13 91.00
16 POL POL 2010 Joanna Kaniewska KS ENERGETYK Jaworzno 12 16 16 18 14 OCS 10 16 11 95.00
17 POL POL 1888 Dominik Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 9 13 19 15 15 10 DNE 14 DNE 101.00
18 POL POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS ENERGETYK Jaworzno 18 17 12 10 17 13 16 17 17 102.00
19 POL POL 1378 Marcel Skaza KS ENERGETYK Jaworzno 17 19 18 19 19 14 18 15 18 119.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 893 Zofia Czerniawska MKŻ Arka Gdynia 1 2 2 1 1 2 1 2 2 10.00
2 POL POL 118 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 3 3 1 4 2 1 2 3 1 13.00
3 POL POL 1619 Szymon Gasiorowski MKŻ Arka Gdynia 5 5 OCS 2 4 5 4 1 4 25.00
4 POL POL 333 Michal Skawinski UKS FIR Warszawa 10 1 10 5 6 7 3 4 3 29.00
5 POL POL 1345 Alexander Wentzel KS AZS AWFiS Gdańsk 4 6 3 6 3 3 7 5 6 30.00
6 POL POL 1396 Mateusz Gasiorowski MKŻ Arka Gdynia 2 4 6 8 7 11 5 8 5 37.00
7 POL POL 1348 Amelia Rasz KS AZS AWFiS Gdańsk 12 12 7 3 5 9 11 6 7 48.00
8 POL POL 1897 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 7 9 5 7 8 6 8 7 11 48.00
9 POL POL 1351 Apolonia Malanska KS AZS AWFiS Gdańsk 11 7 4 10 10 8 6 9 9 53.00
10 POL POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 9 10 11 11 9 4 12 15 8 62.00
11 POL POL 1356 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 13 13 9 9 11 12 13 11 15 78.00
12 POL POL 1352 Ernest Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 14 11 13 13 12 10 9 DNF DNF 82.00
13 POL POL 44 Maciej Mackowiak GKŻ Gdańsk 16 16 14 12 14 16 10 10 10 86.00
14 POL POL 1349 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 15 14 8 14 13 13 14 14 14 90.00
15 POL POL 1482 Michal Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 8 18 18 16 18 15 16 12 13 98.00
16 POL POL 45 Kacper Kryszewski GKŻ Gdańsk 17 15 15 DNF 15 14 15 13 12 99.00
17 POL POL 1354 Martyna Zydzis KS AZS AWFiS Gdańsk 18 17 16 15 17 DNF DNF 16 16 115.00
18 POL POL 1757 Rafal Gorski KS AZS AWFiS Gdańsk 6 8 12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF 122.00
19 POL POL 6 Iwo Dudek GKŻ Gdańsk DNF 20 DNF DNF 19 DNF DNF 17 17 145.00
20 POL POL 42 Karol Stachowski GKŻ Gdańsk DNF 22 DNF DNF 16 DNF DNF 18 18 146.00
21 POL POL 177 Natasza Micewicz GKŻ Gdańsk DNF 19 DNF DNF 20 DNF DNF 19 19 149.00
22 POL POL 47 Filip Rozycki GKŻ Gdańsk DNF 21 17 DNF DNF DNF DNF 20 20 150.00
23 POL POL 1 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk 19 23 DNF 17 DNF DNF DNF DNF 21 152.00
Optimist A Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Optymist B Wyniki oficjalne po 9 wyścigach