Nord Cup

23 cze - 2 lip 2017

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Wyniki regat
420
Europa
Finn
Laser
Laser 4.7
Laser Radial
Optimist A
Optimist B
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 333 Michał Skawiński Kornik UKS FIR Warszawa 2 3 4 7* 2 2 4 2 19.00
2 POL 878 Maja Kwiek UKS FIR Warszawa 1 2 2 3 8* 8 2 4 22.00
3 POL 2117 Alicja Tutkowska Yacht Klub Stal Gdynia 3 1 5 19* 15 1 3 5 33.00
4 POL 1769 Brunon P Herman WTW Warszawa 17* 10 8 6 4 5 1 1 35.00
5 POL 1904 Igor Wójcik Yacht Klub Stal Gdynia 6 6 1 21* 5 6 8 8 40.00
6 POL 1803 Zofia Czerniawska Yacht Klub Stal Gdynia 4 30* 3 13 9 3 7 7 46.00
7 POL 1817 Ignacy Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 18* 4 10 1 3 17 5 14 54.00
8 POL 1201 Krzysztof Ciborowski UKS FIR Warszawa 9 11 9 DNF* 13 15 6 9 72.00
9 POL 1897 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 20* 9 12 4 6 19 13 18 81.00
10 POL 1888 Joanna Dyja 8 18 28* 10 12 11 19 6 84.00
11 POL 1488 Natalia Burczyńska OKŻ Olsztyn 7 8 11 5 7 26 21 33* 85.00
12 POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 29 OCS* 6 2 1 14 14 20 86.00
13 POL 2099 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 22 7 15 8 16 4 16 26* 88.00
14 POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 28* 14 18 9 17 7 22 3 90.00
15 POL 1798 Hanna Ługowska UKS FIR Warszawa 5 12 14 11 20 25* 18 11 91.00
16 POL 1356 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 16 20 13 12 11 13 9 21* 94.00
17 POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 33* 13 17 23 14 23 11 10 111.00
18 POL 2016 Malina Pietrzak UKS FIR Warszawa 11 15 20 15 18 10 26 32* 115.00
19 POL 14821 Wojtek Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 19 21 19 14 DNF* 12 12 19 116.00
20 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 24 5 7 DNF* DNF 16 15 17 128.00
21 POL 1581 Aniela Graczyk OKŻ Olsztyn 21 16 24 18 22 30* 20 15 136.00
22 POL 118 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 30 19 16 17 DNF* 18 17 27 144.00
23 POL 2022 Iwo Dudek KŻ Gdańsk 13 22 31 DNF* DNF 20 10 13 153.00
24 POL 349 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 15 35* 35 20 19 32 32 16 169.00
25 POL 1359 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 14 27 32 25 DNF* 9 25 39 171.00
26 POL 2222 Karol Stachowski KŻ Gdańsk 12 31 22 DNF* DNF 31 28 12 180.00
27 POL 182 Antoni Grygiel KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* 34 21 24 10 37 33 34 193.00
28 POL 444 Aleksandra Zybert OKŻ Olsztyn DNF* 23 26 16 DNF 34 34 22 199.00
29 POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 34 25 29 DNF* DNF 22 29 29 212.00
30 POL 585 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 23 29 25 DNF* DNF 24 23 OCS 212.00
31 POL 147 Agata Koropecka Yacht Klub Stal Gdynia 35 17 30 DNF* DNF 27 39 23 215.00
32 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 32 26 33 DNF* DNF 29 30 24 218.00
33 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 25 32 37 DNF* DNF 28 24 31 221.00
34 POL 1498 Kacper Kryszewski KŻ Gdańsk 27 28 23 DNF* DNF 35 DSQ 30 231.00
35 POL 1523 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 10 24 DNF* DNF DNF DNF DNF 25 235.00
36 POL 442 Adrian Manista OKŻ Olsztyn DNF* DNC DNF 22 DNF 21 27 35 237.00
37 POL 2096 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn 31 33 36 DNF* 21 39 40 OCS 244.00
38 POL 4707 Franciszek Zając KŻ Gdańsk DNF* 36 34 DNF DNF 33 31 28 250.00
39 POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* OCS 27 26 DNF OCS 41 36 262.00
40 POL 4705 Filip Różyczki KŻ Gdańsk 36 37 39 DNF* DNF 36 35 40 267.00
41 POL 441 Maksymilian Rybicki OKŻ Olsztyn 26 39 38 DNF* DNF DNF 38 DNF 273.00
42 POL 45 Michał Roman KŻ Gdańsk DNS* 38 40 DNF DNF 40 36 37 279.00
43 POL 5 Natasza Micewicz KŻ Gdańsk DNF* 40 DNF DNF DNF 38 37 38 285.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.