Nord Cup

23 cze - 2 lip 2017 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Pkt
1
POL 20734
Julia Rogalska
UKŻ "Wiking" Toruń
1
1
1
1
1
3*
7*
1
3
9.00
2
POL 160707
Zofia Kotowska
MKS "Dwójka" Warszawa
6*
3
3
7*
5
2
2
5
1
21.00
3
POL 208652
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
2
10*
10*
2
7
1
1
4
5
22.00
4
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
UKŻ "Wiking" Toruń
3
2
8*
4
3
4
13*
6
6
28.00
5
POL 189351
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
4
4
2
6
6
10*
5
7*
2
29.00
6
POL 200984
Dominika Keska
UKŻ "Wiking" Toruń
9
5
6
5
2
12*
UFD*
2
8
37.00
7
POL 197722
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
8
11*
3
13*
5
4
3
10
40.00
8
POL 193509
Karina Jasiewicz
OKŻ Olsztyn
11*
15*
4
11
4
8
3
9
7
46.00
9
173542
Kacper Fabian
8
9
7
10
9
13*
11
UFD*
4
58.00
10
POL 197723
Paweł Ortmann Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
10
11*
5
9
15*
11
10
11
11
67.00
11
POL 180767
Rafał Szubert
MKS "Dwójka" Warszawa
12
13
9
UFD*
8
15*
6
10
9
67.00
12
POL 188234
Jakub Kazukiewicz
UKŻ "Wiking" Toruń
15
6
12
13
20*
7
9
16
22*
78.00
13
POL 190544
Alan Kocieda
MKŻ Arka Gdynia
14
18
14
12
12
22*
UFD*
8
13
91.00
14
POL 182212
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
20*
19*
16
8
19
9
8
18
15
93.00
15
POL I
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
19
14
15
14
21*
6
UFD*
12
14
94.00
16
POL 184592
Jakub Lawicki
MKŻ Arka Gdynia
17
12
13
DNF*
18*
16
15
15
12
100.00
17
POL 169707
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
5
7
17
15
16
UFD*
UFD*
UFD
20
105.00
18
POL 197719
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
16
17
18
17
23*
20*
12
13
16
109.00
19
POL 166279
Iwo Filipowicz
MKŻ Arka Gdynia
23*
20
21
UFD*
10
14
14
14
17
110.00
20
POL B/N
Natalia Majewska
13
16
19*
16
14
18
16
UFD*
19
112.00
21
POL 186831
Hubert Maczyszyn
UKŻ "Wiking" Toruń
18
21*
20
18
17
17
19
17
21*
126.00
22
01
Jakub Bentkowski
Stowarzyszenie Port Mechelinki
21
22*
22
20
24*
21
18
19
18
139.00
23
POL 196898
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
22
23
DNF*
DSQ*
11
19
17
DNF
DNF
142.00
24
POL 180730
Dominik Konieczny
MKS "Dwójka" Warszawa
24
24
23
19
22
23
DNF*
DNF*
DNF
160.00