23 cze - 2 lip 2017

Nord Cup

Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 55328 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
3 1 DSQ* 3 DSQ* 1 1 1 2 12.00
2 POL POL 56008 Barbara Dzik
Hanna Dzik
YKP Gdynia 2 4* 3 4* 2 3 2 2 1 15.00
3 POL POL 54407 Mateusz Krasowski
Rafał Radecki
UKŻ PMOS PISZ 1 3 4* 1 1 4* 3 4 3 16.00
4 POL POL 56146 Seweryn Wysokiński
Mateusz Jankowski
CSW "Opty" Ustka
MKS "Dwójka" Warszawa
4* 2 1 2 RDG 2 6* 3 4 17.00
5 POL POL 55326 Tomasz Śledź
Jakub Ostrowski
5 5 2 8* 4 5 OCS* 6 6 33.00
6 POL POL 55654 Zofia Korsak
Hanna Siwek
MKS "Dwójka" Warszawa 7* 6 6 5 3 8* 4 5 7 36.00
7 POL POL 55327 Marcel Misiaszek
Maksymilian Drobniewski
SP S 6 7* 5 7 5 6 5 8* 5 39.00
8 POL POL 55805 Magdalena Jagiełło
Hanna Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa 8* 8* 7 6 6 7 7 7 8 48.00
9 POL POL 53601 Bartosz Łowicki
Aleksandra Wąsikowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn 9 9 OCS* 9 7 9 DNF* DNF 9 62.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 98 Damian Sieczkowski UŻKS SPINAKER 2* 1* 1 1 1 1 1 1 1 7.00
2 POL POL 24 Borys Boratyński JK KOSZALIN 4* 2 2 2 2 2 2 3* 3 15.00
3 POL POL 127 Alicja Pyda JK KOSZALIN 1 3 3 4* DNS* 3 3 4 2 19.00
4 SWE SWE 44 Sylwester Bączek UKŻ PMOS PISZ 3 4 4 3 3 OCS* 4 5* 4 25.00
5 POL POL 117 Jan Sikorski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 6* 6 5 5 4 4 5 DNF* 6 35.00
6 POL POL 30 Marcin Kozieł JK KOSZALIN 5 5 DNF* DNF* DNF DNF DNF 2 5 41.00
7 POL POL 116 Marta Kozieł JK KOSZALIN RET* DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 56.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 73 Andrzej Romanowski YC CERE PRAHA 1 1 1 1 1 2* 2* 2 1 8.00
2 POL POL 14 Piotr Mazur 3 2 3 2 2 1 1 DNF* DNF* 14.00
3 POL POL 87 Marcin Mrówczyński Centrum Żeglarskie Szczecin 2 3* 2 6* 3 3 3 1 2 16.00
4 POL POL 25 Marek Kubat SP S 5* 5* 5 3 4 5 4 3 3 27.00
5 POL POL 21 Jacek Bińkowski SP S 4 4 6* 9* 5 4 6 4 5 32.00
6 POL POL 27 Piotr Rosiński AZS UW Warszawa OCS* 6* 4 4 6 6 5 5 4 34.00
7 POL POL 127 Jan Kominek MKS "Dwójka" Warszawa 9 7 7 8 9 7 8 DNF* DNF* 55.00
8 POL POL 85 Wojciech Nadolski SP S 7 9 8 7 7 8 9 DNF* DNF* 55.00
9 POL POL 33 Krzysztof Żółtowski SP S 6 8 DNF* 5 8 DNF* 7 DNF DNF 58.00
10 POL POL 3 Jan Oklucz UKS FIR Warszawa 8 DNF* DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 80.00
11 POL POL 270 Władysław Jankowski YKP Gdynia DNF* DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 84.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 201481 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia 1 1 1 2 1 1 1 DNF* DNF* 8.00
2 POL POL 7667 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* DNF* DNF 1 2 2 2 1 1 13.00
3 POL POL 18071 Jakub Pawlikowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 2 2 2 3* 3* 3 3 2 2 16.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 20734 Julia Rogalska UKŻ "Wiking" Toruń 1 1 1 1 1 3* 7* 1 3 9.00
2 POL POL 160707 Zofia Kotowska MKS "Dwójka" Warszawa 6* 3 3 7* 5 2 2 5 1 21.00
3 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 2 10* 10* 2 7 1 1 4 5 22.00
4 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz UKŻ "Wiking" Toruń 3 2 8* 4 3 4 13* 6 6 28.00
5 POL POL 189351 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 4 4 2 6 6 10* 5 7* 2 29.00
6 POL POL 200984 Dominika Keska UKŻ "Wiking" Toruń 9 5 6 5 2 12* UFD* 2 8 37.00
7 POL POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 7 8 11* 3 13* 5 4 3 10 40.00
8 POL POL 193509 Karina Jasiewicz OKŻ Olsztyn 11* 15* 4 11 4 8 3 9 7 46.00
9 173542 Kacper Fabian 8 9 7 10 9 13* 11 UFD* 4 58.00
10 POL POL 197723 Paweł Ortmann Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 10 11* 5 9 15* 11 10 11 11 67.00
11 POL POL 180767 Rafał Szubert MKS "Dwójka" Warszawa 12 13 9 UFD* 8 15* 6 10 9 67.00
12 POL POL 188234 Jakub Kazukiewicz UKŻ "Wiking" Toruń 15 6 12 13 20* 7 9 16 22* 78.00
13 POL POL 190544 Alan Kocieda MKŻ Arka Gdynia 14 18 14 12 12 22* UFD* 8 13 91.00
14 POL POL 182212 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 20* 19* 16 8 19 9 8 18 15 93.00
15 POL POL I Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 19 14 15 14 21* 6 UFD* 12 14 94.00
16 POL POL 184592 Jakub Lawicki MKŻ Arka Gdynia 17 12 13 DNF* 18* 16 15 15 12 100.00
17 POL POL 169707 Kacper Jaskuła MKS "Dwójka" Warszawa 5 7 17 15 16 UFD* UFD* UFD 20 105.00
18 POL POL 197719 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 16 17 18 17 23* 20* 12 13 16 109.00
19 POL POL 166279 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 23* 20 21 UFD* 10 14 14 14 17 110.00
20 POL POL B/N Natalia Majewska 13 16 19* 16 14 18 16 UFD* 19 112.00
21 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn UKŻ "Wiking" Toruń 18 21* 20 18 17 17 19 17 21* 126.00
22 01 Jakub Bentkowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 21 22* 22 20 24* 21 18 19 18 139.00
23 POL POL 196898 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 22 23 DNF* DSQ* 11 19 17 DNF DNF 142.00
24 POL POL 180730 Dominik Konieczny MKS "Dwójka" Warszawa 24 24 23 19 22 23 DNF* DNF* DNF 160.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 2* 2* 1 2 1 1 2 1 9.00
2 POL POL 1 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 1 1 2 1 3* 2 1 2 10.00
3 POL POL - Tytus Butowski IDT POLAND 3 5* 5* 5 3 2 3 3 3 22.00
4 POL POL 191834 Piotr Jóźwiak MKS "Dwójka" Warszawa 2 6 4 4 6 5 7* 5 11* 32.00
5 POL POL 203114 Mateusz Siedlecki UKŻ "Wiking" Toruń 4 4 3 3 10* 12* 4 10 5 33.00
6 POL POL 191832 Wojciech Kotowski MKS "Dwójka" Warszawa 12* 7 7 6 5 8 10* 4 4 41.00
7 POL POL 9 Magdalena Daniszewska UKŻ "Wiking" Toruń 8 3 9 9 4 10* 6 6 10* 45.00
8 17 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 13* 11* 6 7 11 6 5 7 7 49.00
9 POL POL 88571 Michał Krawczyk 5 13* 15* 8 8 11 9 8 6 55.00
10 POL POL 186221 Natalia Bazylko Stowarzyszenie Port Mechelinki 7 10 10 14* 7 7 14* 11 8 60.00
11 POL POL 199296 Krystian Nawrat KWG LOK 11 8 8 11 13* 13* 11 9 9 67.00
12 162581 Daniil Fenko UKŻ "Wiking" Toruń 9 16* 12 15 9 4 8 12 DNF* 69.00
13 POL POL 183096 Iza Satrian Stowarzyszenie Port Mechelinki 6 9 11 10 12 9 16* 13* 12 69.00
14 POL POL 192834 Stanisław Cwojdziński MKS "Dwójka" Warszawa 14 18* 13 12 14 14 12 17* 13 92.00
15 29 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 17 15 19* DSQ* 15 16 17 15 15 110.00
16 189534 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk 19* 14 18* 17 17 15 18 16 14 111.00
17 POL POL 186219 Wojciech Wilski KS AZS AWFiS Gdańsk 16 20 16 13 19 19 15 DNF* DNF* 118.00
18 20 4205 Marta Weiss UKŻ "Wiking" Toruń 10 12 14 DNF* DNF* DNF DNF DNF DNF 124.00
19 36 Klaudiusz Wieczorkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 20 17 17 18 16 17 19 DNF* DNF* 124.00
20 POL POL 185617 Natan Hapanowicz 18 21 DNF* 16 18 18 13 DNF* DNF 126.00
21 POL POL 203096 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 15 19 DNF* DNF* DNF DNF DNF 14 DNF 136.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 1658 Tomek Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 5* 1 3 1 1 1 1 4* 3 11.00
2 POL POL 1879 Ludwik Grzelak WTW Warszawa 2 3* 1 3 2 2 2 1 4* 13.00
3 POL POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 1 2 6 7* 8* 4 5 3 1 22.00
4 POL POL 1906 Gustaw Kwiek WTW Warszawa 4 4 2 6* 5* 5 3 2 2 22.00
5 POL POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 8* 6 4 2 4 3 4 9* 8 31.00
6 POL POL 1963 Anna Januszewska JK KOSZALIN 6 7 7 4 3 7 6 8* 9* 40.00
7 POL POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 3 5 5 9* 9* 8 9 6 5 41.00
8 POL POL 1619 Szymon Gąsiorowski DSQ* 9* 9 5 7 9 7 5 6 48.00
9 POL POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 7 8* 8* 8 6 6 8 7 7 49.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 333 Michał Skawiński Kornik UKS FIR Warszawa 2 3 4 7* 2 2 4 2 19.00
2 POL POL 878 Maja Kwiek UKS FIR Warszawa 1 2 2 3 8* 8 2 4 22.00
3 POL POL 2117 Alicja Tutkowska Yacht Klub Stal Gdynia 3 1 5 19* 15 1 3 5 33.00
4 POL POL 1769 Brunon P Herman WTW Warszawa 17* 10 8 6 4 5 1 1 35.00
5 POL POL 1904 Igor Wójcik Yacht Klub Stal Gdynia 6 6 1 21* 5 6 8 8 40.00
6 POL POL 1803 Zofia Czerniawska Yacht Klub Stal Gdynia 4 30* 3 13 9 3 7 7 46.00
7 POL POL 1817 Ignacy Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 18* 4 10 1 3 17 5 14 54.00
8 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski UKS FIR Warszawa 9 11 9 DNF* 13 15 6 9 72.00
9 POL POL 1897 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 20* 9 12 4 6 19 13 18 81.00
10 POL POL 1888 Joanna Dyja 8 18 28* 10 12 11 19 6 84.00
11 POL POL 1488 Natalia Burczyńska OKŻ Olsztyn 7 8 11 5 7 26 21 33* 85.00
12 POL POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 29 OCS* 6 2 1 14 14 20 86.00
13 POL POL 2099 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 22 7 15 8 16 4 16 26* 88.00
14 POL POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 28* 14 18 9 17 7 22 3 90.00
15 POL POL 1798 Hanna Ługowska UKS FIR Warszawa 5 12 14 11 20 25* 18 11 91.00
16 POL POL 1356 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 16 20 13 12 11 13 9 21* 94.00
17 POL POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 33* 13 17 23 14 23 11 10 111.00
18 POL POL 2016 Malina Pietrzak UKS FIR Warszawa 11 15 20 15 18 10 26 32* 115.00
19 POL POL 14821 Wojtek Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 19 21 19 14 DNF* 12 12 19 116.00
20 POL POL 1396 Mateusz Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 24 5 7 DNF* DNF 16 15 17 128.00
21 POL POL 1581 Aniela Graczyk OKŻ Olsztyn 21 16 24 18 22 30* 20 15 136.00
22 POL POL 118 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 30 19 16 17 DNF* 18 17 27 144.00
23 POL POL 2022 Iwo Dudek GKŻ Gdańsk 13 22 31 DNF* DNF 20 10 13 153.00
24 POL POL 349 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 15 35* 35 20 19 32 32 16 169.00
25 POL POL 1359 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 14 27 32 25 DNF* 9 25 39 171.00
26 POL POL 2222 Karol Stachowski GKŻ Gdańsk 12 31 22 DNF* DNF 31 28 12 180.00
27 POL POL 182 Antoni Grygiel KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* 34 21 24 10 37 33 34 193.00
28 POL POL 444 Aleksandra Zybert OKŻ Olsztyn DNF* 23 26 16 DNF 34 34 22 199.00
29 POL POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 34 25 29 DNF* DNF 22 29 29 212.00
30 POL POL 585 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 23 29 25 DNF* DNF 24 23 OCS 212.00
31 POL POL 147 Agata Koropecka Yacht Klub Stal Gdynia 35 17 30 DNF* DNF 27 39 23 215.00
32 POL POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 32 26 33 DNF* DNF 29 30 24 218.00
33 POL POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 25 32 37 DNF* DNF 28 24 31 221.00
34 POL POL 1498 Kacper Kryszewski GKŻ Gdańsk 27 28 23 DNF* DNF 35 DSQ 30 231.00
35 POL POL 1523 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 10 24 DNF* DNF DNF DNF DNF 25 235.00
36 POL POL 442 Adrian Manista OKŻ Olsztyn DNF* DNC DNF 22 DNF 21 27 35 237.00
37 POL POL 2096 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn 31 33 36 DNF* 21 39 40 OCS 244.00
38 POL POL 4707 Franciszek Zając GKŻ Gdańsk DNF* 36 34 DNF DNF 33 31 28 250.00
39 POL POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* OCS 27 26 DNF OCS 41 36 262.00
40 POL POL 4705 Filip Różyczki GKŻ Gdańsk 36 37 39 DNF* DNF 36 35 40 267.00
41 POL POL 441 Maksymilian Rybicki OKŻ Olsztyn 26 39 38 DNF* DNF DNF 38 DNF 273.00
42 POL POL 45 Michał Roman GKŻ Gdańsk DNS* 38 40 DNF DNF 40 36 37 279.00
43 POL POL 5 Natasza Micewicz GKŻ Gdańsk DNF* 40 DNF DNF DNF 38 37 38 285.00
420 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Europa Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Finn Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Optimist A Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Optimist B Wyniki oficjalne po 8 wyścigach