12 - 13 wrz 2020

Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego

Sielska 38, Olsztyn, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Suma Pkt
1 POL POL 210007 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 1 1 1 2* 1 2 9.00 7.00
2 POL POL 210005 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 2 2 UFD* 3 2 5 25.00 16.00
3 POL POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 3 4 4 UFD* 1 3 4 28.00 19.00
4 POL POL 213233 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 4 3 3 2 8* 6 3 29.00 21.00
5 POL POL 191836 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 5 UFD* 6 3 4 5 1 33.00 24.00
6 POL POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 8* 5 5 4 5 4 6 37.00 29.00
7 POL POL 186218 Oliwia Siedlecka Giżycka Grupa Regatowa 6 7 8* 5 7 7 7 47.00 39.00
8 POL POL 186836 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 7 6 7 6 6 8* 8 48.00 40.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Suma Pkt
1 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 7* 2 1 1 3 4 22.00 15.00
2 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 6 3 3 2 7* 3 27.00 20.00
3 POL POL 81 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 2 6* 4 6 4 5 28.00 22.00
4 POL POL 204557 Kostanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 18* 5 1 2 4 6 6 42.00 24.00
5 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 8 5 7 3 1 10* 39.00 29.00
6 POL POL 214222 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 9 1 10 19* 5 5 1 50.00 31.00
7 POL POL 214225 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 2 3 7 5 7 15* 8 47.00 32.00
8 POL POL 214216 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 8 14* 8 8 10 2 2 52.00 38.00
9 POL POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 11 9 12 12 9 8 UFD* 81.00 61.00
10 POL POL 214218 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 6 13 17* 17 11 12 7 83.00 66.00
11 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 4 4 6 DNF* DNF DNF 87.00 67.00
12 POL POL 20239 ? ? 15 17* 9 9 15 13 11 89.00 72.00
13 POL POL 191842 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 7 12 16 14 18* 9 15 91.00 73.00
14 POL POL 203114 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 10 10 19* 13 13 14 13 92.00 73.00
15 POL POL 161651 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 16* 11 10 8 16 DNE 93.00 77.00
16 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 14 11 18* 15 16 17 9 100.00 82.00
17 POL POL 210956 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 16 18* 14 16 12 10 14 100.00 82.00
18 POL POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 19 UFD* 13 18 17 11 12 110.00 90.00
19 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 17 15 15 11 14 DNF* DNF 112.00 92.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach