21 - 22 wrz 2019

Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)

Olsztyn, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 4* 1 2 1 1 1 9.00
2 POL POL 210005 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 3 4 3 2 2 5* 15.00
3 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 4 2 6* 1 3 3 4 17.00
4 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 9 5 3 4 10* 5 2 28.00
5 POL POL 214225 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 6 6 2 6 4 4 9* 28.00
6 POL POL 1 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 7* 1 7 5 7 7 3 30.00
7 POL POL 182524 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 2 9 5 7 9 11* 10 42.00
8 POL POL 182534 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 5 7 8 10* 6 8 8 42.00
9 POL POL 195571 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 8 8 10 11* 5 6 6 43.00
10 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 10 11* 9 8 8 9 11 55.00
11 POL POL 188234 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 11 OCS* 11 9 11 10 7 59.00
12 POL POL 186836 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 13* 10 12 13 13 12 12 72.00
13 POL POL 207349 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 12 OCS* OCS 12 12 13 13 76.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 4* 2 1 4 1 3 12.00
2 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 3 1 2 8* 4 2 14.00
3 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 7 8* 6 2 3 1 23.00
4 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 5 1 11* 9 1 6 4 26.00
5 CAN CAN 212631 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 7* 2 7 5 6 5 5 30.00
6 POL POL 203178 Anna Aleksandra Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 8 8 4 3 10* 2 8 33.00
7 POL POL 191836 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 6 5 10* 4 5 8 7 35.00
8 POL POL 203114 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 9 9 6 10 7 7 13* 48.00
9 POL POL 1 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 3 13* 9 11 3 13 10 49.00
10 POL POL 161651 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 12* 11 3 8 9 11 9 51.00
11 POL POL 206497 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 11 6 12* 12 12 10 6 57.00
12 POL POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 10 12 13* 7 11 12 12 64.00
13 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 13 10 5 13 DSQ* DNF 11 68.00
14 RUS RUS 150647 Stepan Lavrov Amber Sail Kaliningrad 14* 14 14 14 13 9 14 78.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach