21 - 22 wrz 2019

Nauticus Cup (Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego)

Olsztyn, Polska
Wyniki
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 210005 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.09.2019, 11:28
2 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.09.2019, 11:28
3 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.09.2019, 11:28
4 POL POL 210956 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 03.09.2019, 11:28
5 POL POL 1 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2019, 17:33
6 POL POL 214225 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 09.09.2019, 17:39
7 POL POL 207349 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 10.09.2019, 19:46
8 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 17.09.2019, 18:11
9 POL POL 195571 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 18.09.2019, 18:39
10 POL POL 186836 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 18.09.2019, 19:29
11 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 19.09.2019, 12:59
12 POL POL 182524 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 19.09.2019, 20:26
13 POL POL 188234 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 20.09.2019, 23:23
14 POL POL 182534 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 20.09.2019, 23:26
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.09.2019, 11:28
2 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.09.2019, 11:28
3 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.09.2019, 11:28
4 POL POL 161651 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 03.09.2019, 11:28
5 POL POL 203178 Anna Aleksandra Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 03.09.2019, 17:30
6 POL POL 1 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 10.09.2019, 18:02
7 POL POL 191836 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 10.09.2019, 20:05
8 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 14.09.2019, 11:08
9 POL POL 181942 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 14.09.2019, 13:18
10 POL POL 203114 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 14.09.2019, 22:39
11 CAN CAN 212631 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 15.09.2019, 15:03
12 RUS RUS 150647 Stepan Lavrov Amber Sail Kaliningrad 15.09.2019, 19:53
13 POL POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 17.09.2019, 12:38
14 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 17.09.2019, 18:49
15 POL POL 206497 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 19.09.2019, 19:37