MMM z woj. dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego

16 - 18 wrz 2022

Stodoły, Rybnik, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 1682 Henryk Farana 2012 UKŻ Moris Pszczyna 05.09.2022, 22:25
2 POL 1368 Jakub Błaszczyk 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 06.09.2022, 07:43
3 POL 1369 Tomasz Guzik 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 06.09.2022, 07:43
4 POL 2090 Zofia Porwoł 2010 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
5 POL 2552 Maja Bochat 2013 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
6 POL 1336 Samuel Bac-Cardenas 2012 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
7 POL 1975 Ignacy Lampart 2011 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
8 POL 1417 Maksymilian Badaczewski 2012 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
9 POL 966 Natalia Zawiła 2011 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
10 POL 1906 Nicola Darowska 2012 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
11 POL 1540 Wojciech Kluczniok 2011 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
12 POL 133 Elżbieta Psiuk 2011 TS Kuźnia Rybnik 06.09.2022, 12:57
13 POL 1464 Michał Wrzoł 2010 UKŻ Moris Pszczyna 07.09.2022, 21:39
14 POL 1 Ksawery Przywóski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
15 POL 997 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
16 POL 16 Tymoteusz Szubert 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
17 POL 11 Zofia Wolańska 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
18 POL 1751 Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
19 POL 516 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
20 POL 382 Jakub Wojnar 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
21 POL 578 Kamil Kulka 2010 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
22 POL 370 Jan Winnicki 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
23 POL 975 Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
24 POL 695 Jadwiga Czwojdrak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
25 POL 1153 Jacopo Saglio 2010 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
26 POL 1960 Ignacy Pasławski 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
27 POL 3964 Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 19:50
28 POL 11493 Antoni Milcarz 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 20:33
29 POL 1492 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 10.09.2022, 21:40
30 POL 1723 Aurelia Brannan 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 08:48
31 POL 1415 Laura Białek 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 08:50
32 POL 1040 Emilia Zoń 2013 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 08:51
33 POL 950 Martyna Opala 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 08:53
34 POL 1239 Maria Kliś 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 08:54
35 POL 1331 Krzysztof Błachut 2012 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 08:56
36 POL 1848 Miłosz Hasse 2013 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 08:58
37 POL 171 Jakub Lichtański 2014 KŻ Perkoz Zarzecze 12.09.2022, 09:02
38 POL 1624 Anna Chrobak 2011 KŻ Nysa 12.09.2022, 10:35
39 POL 208 Wincenty Sanecki 2010 KŻ Nysa 12.09.2022, 10:38
40 POL 1998 Kazimierz Góras 2011 KŻ Nysa 12.09.2022, 10:41
41 POL 982 Małgorzata Królicka-Twardowska 2012 KŻ Nysa 12.09.2022, 10:44
42 POL 2147 Michał Szota 2010 KŻ Nysa 12.09.2022, 10:47
43 POL 1338 Jan Celeban 2012 KS Energetyk Jaworzno 12.09.2022, 13:28
44 POL 086 Aleksander Tabor 2012 KS Energetyk Jaworzno 12.09.2022, 13:28
45 POL 1085 Julia Rębisz 2011 KS Energetyk Jaworzno 12.09.2022, 13:28
46 POL 1084 Sergiusz Gromowski 2010 KS Energetyk Jaworzno 12.09.2022, 13:28
47 POL 1086 Szymon Drobiński 2010 KS Energetyk Jaworzno 12.09.2022, 13:28
48 POL 1241 Filip Żak 2010 KS Energetyk Jaworzno 12.09.2022, 13:28
49 POL 8 Filip Gos 2013 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
50 POL 4 Zuzanna Giel 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
51 POL 1118 Maria Zimny 2011 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
52 POL 1606 Jan Mastalerz 2013 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
53 POL 10 Zuzanna Zimny 2014 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
54 GER 8383 Matylda Mrozik 2013 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
55 POL 136 Oliwia Sławuta 2012 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
56 GER 7416 Julia Żak 2013 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2022, 11:46
57 POL 1387 Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:18
58 POL 1967 Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:18
59 POL 1964 Zuzanna Strużyk 2010 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:18
60 POL 1862 Martyna Musik 2010 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:18
61 POL 2052 Marcel Kopania 2012 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:18
62 POL 1340 Marcin Janoszek 2012 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:23
63 POL 943 Lidia Łukaszewska 2013 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:23
64 POL 1982 Oskar Golec 2013 LOK Garland Gliwice 13.09.2022, 23:23
65 POL 1504 Jakub Nowak 2014 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2022, 17:29
66 POL 102 Adam Bugdol 2013 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2022, 17:37
67 POL Mieszko Kowalski 2014 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2022, 17:39
68 POL 710 Mikołaj Borek 2014 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2022, 17:42
69 POL 417 Maria Psiuk 2013 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2022, 17:43
70 POL 1274 Zuzanna Stańczyk 2012 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2022, 17:46
71 POL 784 Iga Fidyk 2010 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2022, 17:50
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.