MMM strefa C

1 - 2 paź 2022

05-126 Nieporęt, Polska

Wyniki regat
Optimist chłopcy
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 3450 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 4 6* 4 1 3 1 13.00
2 POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry 2011 UKS FIR Warszawa 1 3 1 13* 4 5 14.00
3 POL 959 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 12* 1 9 10 2 3 25.00
4 POL 3582 Eryk Kazimierczyk 2012 Sindbad Sailing 7 2 2 9 20* 6 26.00
5 POL 1482 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 6 5 UFD* 5 1 15 32.00
6 POL 3420 Adam Aljabali 2010 UKS Żegluj Lublin 9 9 21* 3 12 2 35.00
7 POL 2102 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 2 10 11 4 10 19* 37.00
8 POL 3454 Borys Szafrański-Mądry 2011 UKS FIR Warszawa 13* 7 5 8 8 10 38.00
9 POL 776 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 3 4 3 20* 16 17 43.00
10 POL 345 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 10 12 14* 2 7 14 45.00
11 POL 3477 Jan Szyksznia 2010 Sailing Legia 11 36* 23 6 5 4 49.00
12 POL 244 Christian Fredrich 2010 Sailing Legia 20* 16 6 7 13 7 49.00
13 POL 1910 Milan Puskar 2012 Sailing Legia 5 8 7 18 21 24* 59.00
14 POL 1909 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 16 24* 16 12 6 12 62.00
15 POL 36 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 8 14 18* 17 17 8 64.00
16 POL 3453 Hubert Łabędzki 2010 UKS FIR Warszawa 23* 18 12 14 9 11 64.00
17 POL 879 Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 17 11 15 23* 19 13 75.00
18 POL 3452 Konstanty Belina-Brzozowski 2010 UKS FIR Warszawa 15 22* 22 15 15 9 76.00
19 POL 3547 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 21* 20 10 11 18 18 77.00
20 POL 925 Stanisław Krawczyk 2012 MKS Dwójka Warszawa 18 19 8 21 23* 16 82.00
21 POL 2157 Jan Pietuszko 2013 Sailing Legia 14 17 19 24* 11 21 82.00
22 POL 1557 Witold Rakowski 2012 UKS Żegluj Lublin 24 25* 24 16 14 20 98.00
23 POL 1586 Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 26* 26 17 22 24 23 112.00
24 POL 1560 Maurcy Prażmo 2012 UKS Żegluj Lublin 28 UFD* 13 28 28 27 124.00
25 POL 971 Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 31 37* 30 25 27 22 135.00
26 POL 1655 Aleksander Kosowski 2010 UKS Żegluj Lublin 35* 32 29 26 22 30 139.00
27 POL 1436 Maksymilian Jackowski 2011 UKS Szkwał Legionowo 34* 31 32 27 30 25 145.00
28 POL 2200 Filip Karakulski 2012 AZS UW Warszawa 33 28 31 DNF* 31 28 151.00
29 POL 1749 Gabriel Żurkowski 2011 UKS Żegluj Lublin 38 29 33 DNF* 25 33 158.00
30 POL 1570 Filip Werpachowski 2014 KS Spójnia Warszawa 37 35 36 NSC* 26 29 163.00
31 POL 1903 Henryk Kirejczyk 2013 AZS UW Warszawa 19 13 28 DNF* DNF DNF 194.00
32 POL 207 Franek Junko 2013 WTW Warszawa 22 15 UFD* RET UFD 26 197.00
33 POL 1525 Adam Karakulski 2013 AZS UW Warszawa 32 33 34 DNF* 32 DNF 198.00
34 POL 156 Tadeusz Kirejczyk 2012 AZS UW Warszawa 27 23 20 DNF* DNF DNF 204.00
35 POL 3438 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 25 21 27 DNF* DNF DNF 207.00
36 POL 1159 Kajetan Maciejewicz 2011 AZS UW Warszawa 29 27 25 DNF* DNF DNF 215.00
37 POL 11867 Michał Czuluk 2011 UKS Żegluj Lublin 42 42 37 DNF* DNF 32 220.00
38 POL 1908 Andrzej Kozłowski 2010 AZS UW Warszawa 39 30 26 DNF* DNF DNF 229.00
39 POL 3463 Stanisław Grzonkowski AZS UW Warszawa 30 34 35 DNF* DNF DNF 233.00
40 POL 2787 Franciszek Grygorczuk 2010 UKS Nad Jeziorkiem 36 38 DNF* DNF UFD 31 239.00
41 POL 1791 Jan Brdulak 2015 Sailing Legia 40 39 DNF* NSC 33 DNF 246.00
42 POL 1765 Stanisław Stocki 2014 KS Spójnia Warszawa 44 41 DNF* DNF DNF DNF 286.00
43 POL 608 Teodor Baliński 2014 Sindbad Sailing DNF* DNF DNF 19 DNF DNF 287.00
44 POL 844 Wojciech Grędziak KS Spójnia Warszawa NSC* 40 DNF DNF DNF DNF 308.00
45 POL 204 Jan Kobyliński 2013 AZS UW Warszawa 41 NSC* DNF DNF DNF DNF 309.00
46 POL 10201 Jan Pisarek 2013 UKS Szkwał Legionowo 43 NSC* DNF NSC DNF DNF 311.00
46 POL 1626 Adam Grzonkowski 2015 AZS UW Warszawa NSC* 43 DNF DNF DNF DNF 311.00
48 POL 4002 Antoni Nastaj 2011 UKS Żegluj Lublin DNF* 44 DNF DNF DNF DNF 312.00
49 POL 4004 Filip Podsiadły 2011 UKS Żegluj Lublin DNF* 45 DNF DNF DNF DNF 313.00
49 POL 984 Miłosz Dąbrowski 2012 UKS Żegluj Lublin 45 DNF* DNF DNF DNF DNF 313.00
51 POL 4001 Bartosz Głażewski 2012 UKS Żegluj Lublin 46 DNF* DNF DNF DNF DNF 314.00
52 POL 4009 Jan Kleinrok 2011 UKS Żegluj Lublin 47 DNF* DNF DNF DNF DNF 315.00
53 POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 424 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 1424 Adam Brzozowski 2012 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 2026 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 777 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 1787 Antoni Osiecki 2011 UKS Szkwał Legionowo DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 4005 Jan Tymburski 2012 UKS Żegluj Lublin DNS* DNS DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 4013 Gustaw Rakowski 2010 UKS Żegluj Lublin DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 4014 Jan Żuchowski 2011 UKS Żegluj Lublin DNS* DNS DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 4015 Maciej Świca 2010 UKS Żegluj Lublin DNS* DNS DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 4003 Adam Grzelak 2012 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 1969 Hubert Głowala 2010 UKS Żegluj Lublin DNS* DNS DNF DNF DNF DNF 335.00
53 POL 220 Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
Optimist dziewczęta
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.