MMM strefa C

1 - 2 paź 2022

05-126 Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 345 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
2 POL 3450 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
3 POL 2202 Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
4 POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
5 POL 959 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
6 POL 424 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
7 POL 1424 Adam Brzozowski 2012 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
8 POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry 2011 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
9 POL 3454 Borys Szafrański-Mądry 2011 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
10 POL 3452 Konstanty Belina-Brzozowski 2010 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
11 POL 3453 Hubert Łabędzki 2010 UKS FIR Warszawa 14.09.2022, 06:31
12 POL 1245 Barbara Maciejewska 2014 KS Spójnia Warszawa 22.09.2022, 10:09
13 POL 2027 Pola Woszczak 2013 KS Spójnia Warszawa 22.09.2022, 14:27
14 POL 1909 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:28
15 POL 2026 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:28
16 POL 1586 Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:28
17 POL 3582 Eryk Kazimierczyk 2012 Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:28
18 POL 9 Katarzyna Biernacka 2011 Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:28
19 POL 608 Teodor Baliński 2014 Sindbad Sailing 23.09.2022, 12:28
20 POL 776 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 25.09.2022, 19:58
21 POL 2102 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 25.09.2022, 19:58
22 POL 1999 Helena Kisiel 2011 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
23 POL 1892 Patrycja Pietuszko 2013 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
24 POL 1910 Milan Puskar 2012 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
25 POL 2157 Jan Pietuszko 2013 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
26 POL 1276 Jagoda Klepacka 2012 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
27 POL 1791 Jan Brdulak 2015 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
28 POL 244 Christian Fredrich 2010 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
29 POL 3477 Jan Szyksznia 2010 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
30 POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
31 POL 777 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 28.09.2022, 12:30
32 POL 3438 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 28.09.2022, 20:39
33 POL 2107 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 28.09.2022, 20:39
34 POL 3439 Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 28.09.2022, 20:39
35 POL 2206 Katarzyna Biały 2010 MKS Dwójka Warszawa 28.09.2022, 20:39
36 POL 925 Stanisław Krawczyk 2012 MKS Dwójka Warszawa 28.09.2022, 20:39
37 POL 879 Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 29.09.2022, 08:21
38 POL 207 Franek Junko 2013 WTW Warszawa 29.09.2022, 15:33
39 POL 971 Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 29.09.2022, 16:31
40 POL 902 Hania Szyplińska 2014 UKS Szkwał Legionowo 29.09.2022, 16:31
41 POL 1436 Maksymilian Jackowski 2011 UKS Szkwał Legionowo 29.09.2022, 16:31
42 POL 10201 Jan Pisarek 2013 UKS Szkwał Legionowo 29.09.2022, 16:31
43 POL 1020 Liliana Syta 2013 UKS Szkwał Legionowo 29.09.2022, 16:31
44 POL 1787 Antoni Osiecki 2011 UKS Szkwał Legionowo 29.09.2022, 16:31
45 POL 1437 Maja Wojdasiewicz 2011 UKS Szkwał Legionowo 29.09.2022, 16:31
46 POL 1765 Stanisław Stocki 2014 KS Spójnia Warszawa 29.09.2022, 20:41
47 POL 1570 Filip Werpachowski 2014 KS Spójnia Warszawa 30.09.2022, 07:44
48 POL 1908 Andrzej Kozłowski 2010 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
49 POL 7 Maria Pawlak 2012 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
50 POL 2 Aleksandra Grochowska 2014 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
51 POL 2193 Bianka Kowalik 2010 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
52 POL 2048 Patrycja Pazik 2010 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
53 POL 1626 Adam Grzonkowski 2015 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
54 POL 2200 Filip Karakulski 2012 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
55 POL 1879 Anna Ślusarska 2014 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
56 POL 1628 Róża Nowaczewska 2014 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
57 POL 1525 Adam Karakulski 2013 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
58 POL 3463 Stanisław Grzonkowski AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
59 POL 204 Jan Kobyliński 2013 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
60 POL 1159 Kajetan Maciejewicz 2011 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 10:47
61 POL 1560 Maurcy Prażmo 2012 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
62 POL 4015 Maciej Świca 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
63 POL 4014 Jan Żuchowski 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
64 POL 4003 Adam Grzelak 2012 30.09.2022, 13:00
65 POL 4012 Milena Wójtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
66 POL 4011 Pola Pacewicz 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
67 POL 4010 Michalina Krociel 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
68 POL 4009 Jan Kleinrok 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
69 POL 4007 Laura Łopucka 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
70 POL 4006 Marcelina Kępa 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
71 POL 4005 Jan Tymburski 2012 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
72 POL 4013 Gustaw Rakowski 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
73 POL 4004 Filip Podsiadły 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
74 POL 4002 Antoni Nastaj 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
75 POL 1830 Irma Widomska 2014 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
76 POL 3420 Adam Aljabali 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
77 POL 4001 Bartosz Głażewski 2012 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
78 POL 1482 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
79 POL 1969 Hubert Głowala 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
80 POL 1557 Witold Rakowski 2012 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
81 POL 36 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
82 POL 11867 Michał Czuluk 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
83 POL 984 Miłosz Dąbrowski 2012 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
84 POL 1981 Ada Bułtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
85 POL 306 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
86 POL 1655 Aleksander Kosowski 2010 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
87 POL 1749 Gabriel Żurkowski 2011 UKS Żegluj Lublin 30.09.2022, 13:00
88 POL 1334 Julia Rola 2012 KS Spójnia Warszawa 30.09.2022, 15:31
89 POL 1851 Emilia Grędziak 2011 KS Spójnia Warszawa 30.09.2022, 18:04
90 POL 844 Wojciech Grędziak KS Spójnia Warszawa 30.09.2022, 18:07
91 POL 1963 Anna Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 18:58
92 POL 3893 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 18:58
93 POL 220 Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 18:58
94 POL 3547 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 18:58
95 POL 156 Tadeusz Kirejczyk 2012 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 18:58
96 POL 2787 Franciszek Grygorczuk 2010 UKS Nad Jeziorkiem 30.09.2022, 18:58
97 POL 1903 Henryk Kirejczyk 2013 AZS UW Warszawa 30.09.2022, 18:58
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.