26 - 27 wrz 2020

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego

Warzelnicza, Kołobrzeg, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt K M
1 POL POL 207350 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 2* 1 2 1 4.00 1
2 POL POL 196045 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów 1 2 1 4* 4.00 2
3 POL POL 214345 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa DNF* 4 7 2 13.00 3
4 POL POL 209465 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 5 5 3 10* 13.00 4
5 POL POL 200987 Wanda Szylińska KS Centrum Żeglarskie DNF* 3 5 7 15.00 1
6 POL POL 214346 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa DNF* 7 4 5 16.00 5
7 POL POL 208727 Jakub Marciniak KSW Baltic Dziwnów 6* 6 6 6 18.00 6
8 POL POL 178341 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa 7 10* 9 3 19.00 7
9 POL POL 140919 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 3 8 11* 11 22.00 8
10 POL POL 181845 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 4 9 10* 9 22.00 2
11 POL POL 216121 Franciszek Kolikow Kołobrzeska Grupa Regatowa 8 11* 8 8 24.00 9
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt K M
1 POL POL 10 Filip Miłoszewski Pogoń Szczecin 1* 1 1 1 3.00 1
2 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 2 2 2 3* 6.00 2
3 POL POL 178115 Wojciech Antoniak Centrum Żeglarskie Szczecin 4 3 3 UFD* 10.00 3
4 POL POL 210945 Kacper Fabian Centrum Żeglarskie Szczecin DNF* 4 5 2 11.00 4
5 POL POL 208738 Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów 5 5 4 UFD* 14.00 5
6 POL POL 200987 Ivo Gogołkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin UFD* 6 DNF 4 19.00 6
7 POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 3 DNF* DNF DNF 21.00 1
8 POL POL 210943 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin DNF* DNF DNF DNF 27.00 7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 210943 Michał Maciaszczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 1* 1 1 1 3.00
2 POL POL 210945 Jędrzej Bering CŻ szczecin 2* 2 2 2 6.00
3 POL POL 210946 Gabriel Małecki Centrum Żeglarskie Szczecin DNF* 3 DNF DNF 11.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 4 wyścigach