Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe

17 - 18 wrz 2022

Wilków Morskich 13, 60-480 Poznań, Polska

Wyniki regat
ILCA 6 (Laser Radial)
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Mężczyzna Kobiety M U 19 K U 19 K U 17 M U 17
1 POL 220796 Tomasz Bendlewski ŻLKS Poznań 1 3 5 2 2 16* 5 18.00 1 - 1 - - -
2 POL 216603 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 4 DNF* 15 3 1 1 1 25.00 2 - 2 - - 1
3 POL 215820 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań 3 5 2 8* 4 8 3 25.00 - 1 - - - -
4 POL 216546 Antoni Nazimek JKW Poznań 9 DNF* 13 1 9 4 8 44.00 3 - 3 - - -
5 UKR 156889 Yaroslav Libenko OŚ AZS Poznań 2 17* 3 11 7 14 9 46.00 4 - - - - -
6 POL 204311 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 7 7 10 7 10 6 UFD* 47.00 5 - 4 - - -
7 POL 215952 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 12 10 14* 6 5 11 6 50.00 - 2 - 1 1 -
8 POL 180752 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 6 11 18 5 19* 7 4 51.00 - 3 - 2 - -
9 POL 215004 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 15 15 1 10 3 9 16* 53.00 6 - - - - -
10 POL 212046 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 11 2 17* 9 12 17 2 53.00 - 4 - 3 2 -
11 POL 212846 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 5 1 21* 12 11 20 7 56.00 7 - 5 - - 2
12 POL 217561 Igor Haufa ŻLKS Poznań 17 4 4 DNF* 6 15 10 56.00 8 - - - - -
13 POL 207580 Natalia Malinowska JKW Poznań 16* 6 9 16 15 3 14 63.00 - 5 - 4 3 -
14 POL 201013 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 25* 8 25 15 8 2 13 71.00 9 - 6 - - 3
15 POL 197721 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 8 13 12 19* 13 13 12 71.00 10 - 7 - - -
16 POL 205648 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 19 9 19 4 23* 10 11 72.00 - 6 - - - -
17 POL 194939 Jan Kamieński JKW Poznań 14 16 20 17 24* 5 15 87.00 11 - 8 - - 4
18 POL 190828 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 10 22* 7 13 20 21 17 88.00 - 7 - 5 4 -
19 POL 197949 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań 13 20 8 22 14 18 24* 95.00 12 - 9 - - 5
20 POL 212649 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 23 23 11 14 25* 12 19 102.00 13 - 10 - - 6
21 POL 209038 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 18 19 6 18 21 24* 22 104.00 - 8 - 6 5 -
22 POL 188235 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 20 18 24* 21 17 19 18 113.00 14 - 11 - - 7
23 POL 201111 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 22 14 22 DNF* 18 22 20 118.00 - 9 - 7 6 -
24 POL 160406 George Lashko PKM LOK Poznań 24 21 16 20 16 25* 23 120.00 15 - - - - -
25 POL 207350 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 21 12 23* 23 22 23 21 122.00 - 10 - 8 7 -
26 POL 195317 Jędrzej Anioła JKW Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 167.00 16 - 12 - - 8
27 POL 205646 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 168.00 - 11 - 9 8 -
Snipe
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.