Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe

17 - 18 wrz 2022

Wilków Morskich 13, 60-480 Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Finn
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 151 Jakub Micewski ŻLKS Poznań 08.09.2022, 19:52
2 POL 73 Andrzej Romanowski OŚ AZS Poznań 14.09.2022, 08:31
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 207350 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 08.09.2022, 21:46
2 POL 204311 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 08.09.2022, 21:46
3 POL 201013 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 08.09.2022, 21:46
4 POL 215820 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań 08.09.2022, 21:46
5 POL 205648 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 12.09.2022, 18:58
6 POL 180752 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 12.09.2022, 21:41
7 POL 197721 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 12.09.2022, 21:41
8 POL 188235 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 12.09.2022, 21:41
9 POL 195317 Jędrzej Anioła JKW Poznań 12.09.2022, 22:13
10 POL 190828 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 13.09.2022, 09:56
11 UKR 156889 Yaroslav Libenko OŚ AZS Poznań 14.09.2022, 11:15
12 POL 212846 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 14.09.2022, 19:16
13 POL 207580 Natalia Malinowska JKW Poznań 14.09.2022, 23:05
14 POL 212046 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 15.09.2022, 12:38
15 POL 194939 Jan Kamieński JKW Poznań 15.09.2022, 19:54
16 POL 205646 Zofia Pospieszna OŚ AZS Poznań 15.09.2022, 20:32
17 POL 215004 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 15.09.2022, 21:45
18 POL 212649 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 15.09.2022, 22:07
19 POL 216546 Antoni Nazimek JKW Poznań 15.09.2022, 23:34
20 POL 217561 Igor Haufa ŻLKS Poznań 15.09.2022, 23:35
21 POL 201111 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 15.09.2022, 23:35
22 POL 197949 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań 15.09.2022, 23:35
23 POL 209038 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 15.09.2022, 23:35
24 POL 215952 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 15.09.2022, 23:35
25 POL 220796 Tomasz Bendlewski ŻLKS Poznań 15.09.2022, 23:35
26 POL 216603 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 15.09.2022, 23:35
27 POL 160406 George Lashko PKM LOK Poznań 16.09.2022, 18:04
28 POL 181181 Amelia Szygenda JKW Poznań 17.09.2022, 09:37
Snipe
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 290004 Mikhail Lashko
George Lashko
PKM LOK Poznań 15.09.2022, 18:05
2 POL 29474 Jerzy Kuncewicz
Helena Becker -Skwara
ŻLKS Poznań 15.09.2022, 20:11
3 POL 29531 Dariusz Sibilski
Jan Sibilski
ŻLKS Poznań 15.09.2022, 20:21
4 POL 30698 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
JKW Poznań 15.09.2022, 23:12
5 POL 29510 Krzysztof Sulejewski
Bartosz Pędziński
ŻLKS Poznań 16.09.2022, 18:21
6 POL 29869 Maciej Twardowski
Agnieszka Wiercińska
OŚ AZS Poznań
JKW Poznań
16.09.2022, 19:43
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.