Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Europa

7 - 8 paź 2023

Kiekrz, Poznań, Polska

Wyniki regat
Europa
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Kobieta Mężczyzna U18 K U18 M U20 K U20 M
1 POL 6 Łukasz Włoch 1995 KŻ Mewa Poznań DNC* 2 1 5 2 2 2 14.00 - 1 - - - -
2 POL 70 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 5 1 4 4 1 1 6* 16.00 - 2 - - - -
3 POL 880 Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska 7 3 3 1 9* 4 1 19.00 - 3 - - - -
4 POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 1 4 2 2 11* 7 7 23.00 1 - - - - -
5 POL 166 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 6 5 7 8* 3 3 3 27.00 2 - - - - -
6 POL 157 Adam Langner 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 3 6 9 3 8 13* 5 34.00 - 4 - - - 1
7 POL 161 Sylwester Bączek 1984 Jacht Klub Koszalin 4 8 6 9 4 10* 9 40.00 - 5 - - - -
8 POL 142 JEREMIASZ KONIECZNY 2007 ŻLKS Poznań 2 11 5 7 6 20* 10 41.00 - 6 - 1 - 2
9 POL 60 Jan Pachla 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 20* 10 13 13 5 5 8 54.00 - 7 - - - 3
10 POL 137 Vincent Wojtkowiak 2006 KŻ Kotwica Rogoźno 12 7 16* 6 16 9 15 65.00 - 8 - 2 - 4
11 POL 183 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań 17* 9 10 15 10 12 13 69.00 3 - - - - -
12 POL 141 OSKAR OTTO 2007 ŻLKS Poznań 16 14 11 11 13 8 20* 73.00 - 9 - 3 - 5
13 POL 107 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 14 20* 8 14 7 15 16 74.00 4 - 1 - 1 -
14 POL 9 ANIA WITCZAK 2004 ŻLKS Poznań 9 16* 14 16 12 11 14 76.00 5 - - - 2 -
15 POL 98 Wiktoria Bazyli 2007 WKŻ Wolsztyn 24* 12 12 12 18 14 11 79.00 6 - 2 - 3 -
16 POL 58 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 10 13 15 17* 17 16 12 83.00 - 10 - 4 - 6
17 POL 145 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań 8 17 18 18 21* 17 21 99.00 7 - 3 - 4 -
18 POL 172 Zuzanna Michalska 2007 UKŻ Wodniak Piła 15 15 19 20* 19 18 17 103.00 8 - 4 - 5 -
19 POL 165 Bartosz Leżała 2006 UKŻ Środa Wielkopolska 13 18 21 10 20 22 23* 104.00 - 11 - 5 - 7
20 POL 4 Jakub Gulczyński 2007 ŻMKS Poznań 19* 19 17 19 14 19 19 107.00 - 12 - 6 - 8
21 POL 136 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań 11 DNC* DNC DNC DNF 6 4 108.00 - 13 - - - -
22 POL 153 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 23 21 22 24* 15 21 18 120.00 - 14 - - - -
23 POL 170 Maciej Kowalski 2008 KŻ Neptun Wągrowiec 18 22 20 21 22 23* 22 125.00 - 15 - 7 - 9
24 POL 66 LENA TOMIKOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 22 23 24 22 24 26* 24 139.00 9 - 5 - 6 -
25 POL 3 Antoni Poniecki 2008 PKM LOK Poznań 21 24 23 OCS* 23 25 25 141.00 - 16 - 8 - 10
26 POL 139 Stanisław Horoszkiewicz 2007 KŻ Kotwica Rogoźno 25 26 25 23 26 27* 26 151.00 - 17 - 9 - 11
27 POL 146 Maciej Filipiak 2008 KŻ Kotwica Rogoźno 26 25 26 25 27 28* 27 156.00 - 18 - 10 - 12
28 POL 78 Kamil Marczak 2007 PKM LOK Poznań DNC* DNC DNC DNC 25 24 DNF 165.00 - 19 - 11 - 13
ILCA 6
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.