MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO OPTIMIST

25 - 26 wrz 2021

Nad Jeziorem 103, Poznań, Poland

Wyniki regat
Optimist
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt Dz do 9 DZ do 12 K do 15 Chł do 9 Chł do 12 M do 15
1 POL 920 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 1 3* 1 2 4.00 - - - - 1 1
2 POL 1050 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 2 2 13* 4 8.00 - - - - 2 2
3 POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 9* 4 3 5 12.00 - - - - 3 3
4 POL 3517 Jakub Kuraś JKW Poznań 17* 1 11 1 13.00 - - - - - 4
5 POL 172 Jan Kamieński JKW Poznań 4 10 UFD* 3 17.00 - - - - - 5
6 POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 8 5 4 14* 17.00 - - - - 4 6
7 POL 1965 Laura Urbańska JKW Poznań 6 8* 5 8 19.00 - 1 1 - - -
8 POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 5 11* 8 10 23.00 - 2 2 - - -
9 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 23* 6 9 9 24.00 - - - - 5 7
10 POL 1547 Maksymilian Koschel JKW Poznań 13 24* 2 11 26.00 - - - - - 8
11 POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 12 7 14* 7 26.00 - 3 3 - - -
12 POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 18 20* 7 6 31.00 - - - - 6 9
13 POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 3 UFD* 15 16 34.00 - - 4 - - -
14 POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 7 27* 12 17 36.00 - 4 5 - - -
15 POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 19 32* 6 12 37.00 - - - - - 10
16 POL 1497 Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 11 34* 10 22 43.00 - 5 6 - - -
17 POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 36* 9 19 18 46.00 - - - - 7 11
18 POL 1060 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 14 19 21* 20 53.00 - - - - 8 12
19 POL 1283 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 20 13 25* 21 54.00 - - - - 9 13
20 POL 1959 Maks Czarnecki OŚ AZS Poznań 10 22 24* 23 55.00 - - - - 10 14
21 POL 125 MARCEL HAUFA ŻLKS Poznań 16 15 29* 25 56.00 - - - - 11 15
22 POL 991 Marta Gajdzińska OŚ AZS Poznań 33* 23 22 15 60.00 - 6 7 - - -
23 POL 1574 Emilia Siekierczak OŚ AZS Poznań 15 12 41* 34 61.00 - - 8 - - -
24 POL 38 Filip Modzelewski OŚ AZS Poznań 21 31* 27 13 61.00 - - - - 12 16
25 POL 1390 Ada Wilińska OŚ AZS Poznań 25 17 23 32* 65.00 - - 9 - - -
26 POL 1224 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 22 29 30* 19 70.00 - - - - 13 17
27 POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 30* 28 18 30 76.00 - - - - 14 18
28 POL 999 Marysia Olejniczak JKW Poznań 35* 16 33 28 77.00 - 7 10 - - -
29 POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 28 25 32* 27 80.00 - - - - 15 19
30 POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 26 18 47* 38 82.00 - - - - 16 20
31 POL 673 SZYMON BACH ŻLKS Poznań 45* 14 38 33 85.00 - - - - 17 21
32 POL 1140 Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 29 21 36 42* 86.00 - - - 1 18 22
33 POL 11460 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 55* 46 17 31 94.00 - 8 11 - - -
34 POL 1198 Kalina Czajkowska OŚ AZS Poznań 59* 53 16 26 95.00 - 9 12 - - -
35 POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 48* 35 28 35 98.00 - - - - 19 23
36 POL 1627 LENA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 31 30 42* 37 98.00 - 10 13 - - -
37 POL 1078 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 24 UFD* 39 40 103.00 - - - - 20 24
38 POL 1230 Paweł Wiliński OŚ AZS Poznań 37 52* 43 24 104.00 - - - - 21 25
39 POL 927 Jędrzej Anioła JKW Poznań 32 36 55* 41 109.00 - - - - - 26
40 POL 971 Maksymilian Olejniczak JKW Poznań 44 40 45* 29 113.00 - - - - 22 27
41 POL 2125 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 40* 37 40 36 113.00 - - - - 23 28
42 POL 3013 Mikołaj Gościniak UKŻ Trawers 27 58* 48 39 114.00 - - - - - 29
43 POL 20801 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 42 42 31 47* 115.00 - - - - 24 30
44 POL 497 Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 51 47 20 53* 118.00 - - - - 25 31
45 POL 40 WIKTOR DZILNE ŻLKS Poznań 34 41 51* 44 119.00 - - - - 26 32
46 POL 3518 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 38 39 49* 43 120.00 - - 14 - - -
47 POL 175 Maja Andrzejewska PKM LOK Poznań 58* 44 35 48 127.00 - - 15 - - -
48 POL 428 Alicja Tychmanowicz OŚ AZS Poznań 63* 33 46 49 128.00 1 11 16 - - -
49 POL 39 Maja Czajkowska JKW Poznań 52 43 34 58* 129.00 - 12 17 - - -
50 POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 39 45 60* 46 130.00 - - - - 27 33
51 POL 6708 Mikołaj Rawecki Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 50 38 52 59* 140.00 - - - - 28 34
52 POL 1784 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 47 49 44 50* 140.00 - - - - - 35
53 POL 871 Antoni Banach ŻMKS Poznań 46 48 50 51* 144.00 - - - 2 29 36
54 POL 220 Jagoda Sawicka JKW Poznań 71* 55 37 55 147.00 - 13 18 - - -
55 POL 94 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 41 54 56* 54 149.00 - - - - 30 37
56 POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 67* 64 26 64 154.00 - - - - - 38
57 POL 1485 MAKSYM OSIŃSKI ŻLKS Poznań 43 56 58 60* 157.00 - - - - - 39
58 POL 574 Ida Siekierczak OŚ AZS Poznań 61* 51 54 52 157.00 2 14 19 - - -
59 POL 400 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 57 50 62* 56 163.00 - 15 20 - - -
60 POL 146 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 66* 63 57 45 165.00 - - - - 31 40
61 POL 139 Natalia Grotkiewicz OŚ AZS Poznań 53 62 53 70* 168.00 3 16 21 - - -
62 POL 396 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 49 59 61* 61 169.00 - - - - - 41
63 POL 1578 Mikołaj Osuch Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 60 60 70* 57 177.00 - - - - 32 42
64 POL 106 Oskar Pluciński ŻMKS Poznań NSC 26 64 DNC* 178.00 - - - 3 33 43
65 POL 671 WIKTOR KUBIAK ŻLKS Poznań 56 69* 69 62 187.00 - - - - - 44
66 POL 958 Lila Klewenhagen OŚ AZS Poznań 62 57 68 72* 187.00 4 17 22 - - -
67 POL 2071 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 65 67* 59 63 187.00 - 18 23 - - -
68 POL 965 Jan Wajda JKW Poznań 70 61 DNC* 65 196.00 - - - 4 34 45
69 POL 3014 Basia Gmurek UKŻ Trawers 64 UFD* 66 66 196.00 - 19 24 - - -
70 POL 1499 Wojtek Bartkowiak OŚ AZS Poznań 54 70 77* 74 198.00 - - - - 35 46
71 POL 1926 FRANCISZEK Marszewski Kościański Klub Żeglarski 69 65 72* 67 201.00 - - - - 36 47
72 POL 623 Mateusz Grotkiewicz OŚ AZS Poznań 73* 66 67 68 201.00 - - - - 37 48
73 POL 62 Filip Poterski OŚ AZS Poznań 72 68 73* 69 209.00 - - - - 38 49
74 POL 674 MATEUSZ WŁODARCZAK ŻLKS Poznań 77* 75 65 73 213.00 - - - - - 50
75 POL 187 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 68 71 74 75* 213.00 - - - 5 39 51
76 POL 1925 Franciszek Nowak Kościański Klub Żeglarski 80* 77 71 71 219.00 - - - - - -
77 POL 1556 Szymon Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 75 NSC 63 DNF* 225.00 - - - 6 40 52
78 POL 1229 Adam Wycinka OŚ AZS Poznań 74 72 79 DNF* 225.00 - - - 7 41 53
79 POL 794 PATRYK RATAJ ŻLKS Poznań 76 74 76 DNF* 226.00 - - - - 42 54
80 POL 1849 ANTEK KUBIAK ŻLKS Poznań 79 76 75 DNF* 230.00 - - - - 43 55
81 POL 1049 Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 81 73 78 DNF* 232.00 - - - 8 44 56
82 POL 229 Adam Wojcieszak OŚ AZS Poznań 78 NSC 80 DNF* 245.00 - - - 9 45 57
83 POL 1014 Martyna Latusek JKW Poznań DNC DNC DNC DNC* 267.00 - 20 25 - - -
83 POL 751 Henryk Klapczyński-Lima PKM LOK Poznań DNC DNC DNC DNC* 267.00 - - - - 46 58
83 POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań DNC DNC DNC DNC* 267.00 - 21 26 - - -
83 POL 1584 Zofia Nowak PKM LOK Poznań DNC DNC DNC DNC* 267.00 - 22 27 - - -
83 POL 1903 Zofia Kuczyńska PKM LOK Poznań DNC DNC DNC DNC* 267.00 - 23 28 - - -
83 POL 1728 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań DNC DNC DNC DNC* 267.00 - 24 29 - - -
83 POL 1947 Bruno Widerak PKM LOK Poznań DNC DNC DNC DNC* 267.00 - - - - - 59
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.