MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO LAR, SNIPE, FINN

18 - 19 wrz 2021

Wilków Morskich 17/19, Poznań, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 05.09.2021, 18:58
2 Lukasz Kielnar 1980 PSRKF 13.09.2021, 11:28
3 Juliusz Reichelt 1956 ŻLKS Poznań 14.09.2021, 15:25
4 Andrzej Romanowski OŚ AZS Poznań 16.09.2021, 09:40
5 Piotr Rosiński 1963 PSRKF 16.09.2021, 17:20
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Julia Tomaszewska 2000 OŚ AZS Poznań 11.09.2021, 23:06
2 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań 14.09.2021, 10:12
3 Daniel Śmiałowski 2007 PKM LOK Poznań 14.09.2021, 10:12
4 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 14.09.2021, 10:12
5 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 14.09.2021, 10:12
6 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 14.09.2021, 11:01
7 Sarah Goetz 2005 OŚ AZS Poznań 15.09.2021, 10:49
8 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań 15.09.2021, 11:43
9 Jan Sawicki 2008 JKW Poznań 15.09.2021, 14:24
10 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 15.09.2021, 17:07
11 Jerzy Gałęza 2007 JKW Poznań 15.09.2021, 23:15
12 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 16.09.2021, 06:45
13 Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 16.09.2021, 07:50
14 Piotr Jakubowski 2006 PKM LOK Poznań 16.09.2021, 11:10
15 Szymon Rossa 2006 ŻMKS Poznań 16.09.2021, 12:00
16 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 16.09.2021, 12:00
17 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 16.09.2021, 12:00
18 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 16.09.2021, 12:00
19 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 16.09.2021, 12:03
20 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań 16.09.2021, 12:32
21 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań 16.09.2021, 13:08
22 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ Mewa Poznań 16.09.2021, 13:15
23 Yaroslav Libenko 2000 OŚ AZS Poznań 16.09.2021, 14:35
24 Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań 16.09.2021, 17:19
25 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 16.09.2021, 17:19
26 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 16.09.2021, 19:51
27 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 16.09.2021, 19:52
28 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 16.09.2021, 19:56
29 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 16.09.2021, 19:57
30 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 16.09.2021, 19:59
31 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 16.09.2021, 20:01
32 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań 16.09.2021, 20:38
33 Cezary Popielski 2005 OŚ AZS Poznań 16.09.2021, 20:41
34 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań 16.09.2021, 20:57
35 Agnieszka Grzesiak 1996 OŚ AZS Poznań 16.09.2021, 20:59
36 Damian Sieczkowski 1970 ŻLKS Poznań 16.09.2021, 21:37
37 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 16.09.2021, 21:43
38 Amelia Szygenda 2008 JKW Poznań 16.09.2021, 22:07
39 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań 16.09.2021, 22:11
40 Zofia Pospieszna 2007 OŚ AZS Poznań 16.09.2021, 22:31
41 piotr vogel 2005 JKW Poznań 16.09.2021, 22:51
42 Zosia Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn 16.09.2021, 23:12
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karol Maciejewski
Karol Pędziński
ŻLKS Poznań 14.09.2021, 12:19
2 Przemysław Skowroński
Bartosz Skowroński
ŻLKS Poznań 15.09.2021, 10:05
3 Rafał Zakrzewski
Agtnieszka Wiercińska
JKW Poznań 15.09.2021, 11:57
4 Dawid Marczak
Bartosz Pędziński
1978
1981
ŻLKS Poznań 15.09.2021, 20:45
5 Adam Madaliński
Maksym Zaręba
1971
2005
ŻLKS Poznań 15.09.2021, 21:29
6 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
ŻLKS Poznań 15.09.2021, 21:58
7 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
JKW Poznań 15.09.2021, 23:30
8 Tomasz Słodecki
Zbigniew Rakocy
1965
1965
PKM LOK Poznań 16.09.2021, 06:01
9 Szymon Polaczyk
Sylwia Polaczyk
1970
1973
KŻ Mewa Poznań 16.09.2021, 17:19
10 Gerard Polaczyk
Szymon Jaruga
2003
2003
KŻ Mewa Poznań 16.09.2021, 17:19
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.