MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA

2 - 3 paź 2021

Wilków Morskich 13, Poznań, Poland

Wyniki regat
Europa
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Kobiety Mężczyzna U 18
1 POL 70 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 1 1 2 1 1 1 3* 7.00 - 1 -
2 POL 6 Łukasz Włoch 1995 KŻ Mewa Poznań 2 2 3 5* 2 2 1 12.00 - 2 -
3 POL 115 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 5 DSQ* 1 3 4 5 4 22.00 1 - -
4 POL 87 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań 3 5 4 8* 3 4 5 24.00 - 3 -
5 POL 128 Bartosz Miziewicz 2002 ŻLKS Poznań 9* 3 7 6 8 3 2 29.00 - 4 -
6 POL 36 Joanna Małyszka 1997 KŻ Mewa Poznań 4 7* 5 2 5 7 6 29.00 2 - -
7 POL 10 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań 7* 6 6 4 7 6 7 36.00 - 5 -
8 POL 176 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań 8 4 8 12* 12 9 10 51.00 3 - -
9 POL 158 Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska 11* 11 9 10 6 8 8 52.00 - 6 -
10 POL 159 Jan Pachla 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 12* 8 10 7 10 10 11 56.00 - 7 1
11 POL 52 Filip Pańczyszyn 2007 WKŻ Wolsztyn 13 10 12 14* 13 13 13 74.00 - 8 2
12 POL 51 Kacper Kaczmarek 1991 OŚ AZS Poznań 24* 21 14 11 9 15 9 79.00 - 9 -
13 POL 71 LAURA TOMIKOWSKA 2004 ŻLKS Poznań 14 9 19* 18 11 11 16 79.00 4 - 3
14 POL 141 OSKAR OTTO 2007 ŻLKS Poznań 18 16 13 9 15 19* 18 89.00 - 10 4
15 POL 24 Wiktoria Bazyli 2007 WKŻ Wolsztyn 16 19* 16 15 19 14 12 92.00 5 - 5
16 POL 78 Marek Motała 2006 Kościański Klub Żeglarski 22 23* 11 22 14 12 17 98.00 - 11 6
17 POL 108 Adam Langner 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 17 22* 17 20 17 18 14 103.00 - 12 7
18 POL 138 Bartosz Leżała 2006 UKŻ Środa Wielkopolska 6 12 15 17 DNF* DNF DNF 104.00 - 13 8
19 POL 126 MARTYNA MARIAK 2005 ŻLKS Poznań 15 14 18 13 DNF* DNF DNF 114.00 6 - 9
20 POL 41 Jakub Bendowski 2009 WKŻ Wolsztyn 10 18 24 25 21 DNF* 20 118.00 - 14 10
21 POL 136 Mateusz Fiałkowski 2007 KŻ Mewa Poznań 25* 20 25 23 16 17 19 120.00 - 15 11
22 POL 95 Paweł Glumiński 2006 Kościański Klub Żeglarski 26* 25 21 26 18 16 15 121.00 - 16 12
23 POL 65 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 21 13 23 16 DNF* DNF DNF 127.00 7 - 13
24 POL 152 Julia Rawecka 2009 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 23 24 22 19 20 DNF* 21 129.00 8 - 14
25 POL 150 Gabriela Dziamska 2009 Kościański Klub Żeglarski 19 15 26 21 DNF* DNF DNF 135.00 9 - 15
26 POL 145 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań 20 17 20 24 DNF* DNF DNF 135.00 10 - 16
ILCA 4 (Laser 4.7)
ILCA 7 (Laser Standard)
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.