26 - 27 wrz 2020

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

Poznański Klub Morski Ligi Obrony Kraju im. kpt. Adama Białoszyńskiego Nad Jeziorem 120 60-995 Poznań Poland
Zgłoszenia
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 188822 Sarah Goetz 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 28.08.2020, 11:06
2 GBR GBR 176460 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:36
3 POL POL 192834 Josh Kurzawa 2006 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:36
4 POL POL 214348 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:36
5 POL POL 161687 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 09.09.2020, 17:36
6 POL POL 209471 Kajetan Linow 2007 KŻ "Mewa" Poznań 10.09.2020, 19:18
7 POL POL 201013 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ "Mewa" Poznań 10.09.2020, 19:18
8 POL POL 8 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 17.09.2020, 19:47
9 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 18.09.2020, 12:00
10 POL POL 197949 Maria Machrzycka 2004 ŻLKS Poznań 18.09.2020, 21:47
11 POL POL 181171 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 18.09.2020, 21:49
12 POL POL 209038 Liwia Tomikowska 2003 ŻLKS Poznań 18.09.2020, 21:50
13 POL POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 18.09.2020, 21:51
14 POL POL 201081 Szymon Rossa 2006 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 18.09.2020, 22:54
15 POL POL 191834 Adam Cwojdziński 2006 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 18.09.2020, 22:54
16 POL POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS-Poznań 18.09.2020, 22:54
17 POL POL 180752 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS-Poznań 18.09.2020, 22:54
18 POL POL 160730 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 18.09.2020, 22:54
19 POL POL 213144 Krzysztof Szczodrowski 2005 CHKŻ Chojnice 20.09.2020, 21:51
20 POL POL 207574 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 21.09.2020, 19:54
21 POL POL 193510 Aleksander Kosowski 2006 CHKŻ Chojnice 21.09.2020, 20:47
22 POL POL 1 Antoni Lipiński 2006 CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 21.09.2020, 20:53
23 POL POL 195304 Kacper Młodzianowski 2005 AZS OŚ Poznań 23.09.2020, 08:57
24 POL POL 191862 Maksymilian Kruczyński 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 23.09.2020, 16:10
25 POL POL 170885 Antoni Nazimek 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 23.09.2020, 17:08
26 POL POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 23.09.2020, 17:55
27 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 24.09.2020, 11:56
28 POL POL 21204 Zofia Pospieszna 2007 AZS OŚ Poznań 24.09.2020, 20:14
29 POL POL 170199 Wiktor Borkowski 2006 AZS Poznań 24.09.2020, 21:02
30 POL POL 19186 Mikołaj Mataczyński 2008 AZS Poznań 25.09.2020, 19:06
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 10.09.2020, 19:18
2 POL POL 215004 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 18.09.2020, 20:58
3 POL POL 209431 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 18.09.2020, 21:53
4 POL POL 207103 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 18.09.2020, 21:54
5 POL POL 202440 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 18.09.2020, 22:54
6 POL POL 188824 David Goetz 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 21.09.2020, 19:53
7 POL POL 207579 Aleksander Unruh 2000 AZS Poznań 23.09.2020, 16:35
8 POL POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 23.09.2020, 18:27
9 POL POL 199296 krystian nawrat 1961 KW Garland LOK Gliwice 25.09.2020, 08:53
10 POL POL 212632 Piotr Vogel 2005 JKW Poznań 26.09.2020, 11:26