Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

5 - 6 wrz 2020

Jacht Klub Wielkopolski, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser Radial
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 1 David Goetz 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.08.2020, 22:12
2 2 Julia Tomaszewska 2000 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 23.08.2020, 11:58
3 3 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań 26.08.2020, 12:03
4 3 Aleksandra Jakubowska 2004 PKM LOK Poznań 26.08.2020, 12:03
5 3 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 26.08.2020, 12:03
6 4 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 26.08.2020, 14:58
7 5 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 27.08.2020, 11:43
8 6 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 27.08.2020, 18:58
9 6 Kajetan Linow 2007 KŻ "Mewa" Poznań 27.08.2020, 18:58
10 7 Natalia Malinowska 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 27.08.2020, 21:55
11 9 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 27.08.2020, 23:21
12 9 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS-Poznań 27.08.2020, 23:21
13 9 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS-Poznań 27.08.2020, 23:21
14 9 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 27.08.2020, 23:21
15 9 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 27.08.2020, 23:21
16 9 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 27.08.2020, 23:21
17 9 Rafał Szubert 2002 ŻMKS-Poznań 27.08.2020, 23:21
18 10 Gerard Polaczyk 2003 KŻ "Mewa" Poznań 28.08.2020, 23:02
19 11 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 29.08.2020, 09:30
20 12 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 29.08.2020, 16:41
21 13 Maria Prus-Głowacka 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 29.08.2020, 16:48
22 14 Cezary Popielski 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 29.08.2020, 16:59
23 15 Stefan Marciniak 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 29.08.2020, 17:51
24 16 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 01.09.2020, 11:40
25 17 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 01.09.2020, 11:44
26 18 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 01.09.2020, 11:45
27 19 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 01.09.2020, 11:46
28 20 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 01.09.2020, 11:47
29 21 Liwia Tomikowska 2003 ŻLKS Poznań 01.09.2020, 11:52
30 22 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów 02.09.2020, 11:55
31 23 piotr vogel 2005 JKW Poznań 04.09.2020, 14:58
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.