22 - 23 wrz 2018

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

Kiekrz, Poznań, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt Senior Junior
1 POL POL 212506 Dawid Kania ŻLKS Poznań 2* 1 1 1 1 1 2 7.00 1
2 POL POL 212632 Jakub Marciniak JKW Poznań 1 2 2 2 4 2 8* 13.00 1
3 POL POL 191832 Wojciech Kotowski AZS Poznań 7* 3 3 3 6 6 3 24.00 2
4 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 8 5 6 11* 2 4 1 26.00 3
5 POL POL 207579 Aleksander Unruh AZS Poznań 3 4 5 4 7 7 UFD* 30.00 4
6 POL POL 174480 Piotr Jozwiak AZS Poznań 4 6 4 8 8 9* 4 34.00 5
7 POL POL 166479 Jaroslaw Libenko SHVSN MARIVPOL 5 7 7 7 DSQ* 3 7 36.00
8 POL POL 160406 Patryk Zeberski PKM LOK Poznań 9 DNF* 10 10 5 5 5 44.00 2
9 POL POL 166584 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 6 8 8 5 9 8 UFD* 44.00 6
10 POL POL 194939 Tomasz Misiak JKW Poznań DNF* 10 9 6 3 DNF DNF 52.00 7
11 POL POL 193442 Jacek Roszyk ŻLKS Poznań 10 9 11* 9 10 10 6 54.00 3
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt U18 M U16M K U16K
1 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 1 8* 1 5 1 8 1 17.00 1 1
2 POL POL 191834 Rafal Szubert AZS Poznań 5 4 2 1 3 4 9* 19.00 2
3 POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 3 5 10 4 2 15* 3 27.00 1 1
4 POL POL 209036 Filip Miloszewski UKS Barnim Goleniów 4 1 16 3 26* 5 4 33.00
5 POL POL 201013 Nawojka Slusarska KŻ "Mewa" Poznań 9 6 3 7 10* 9 5 39.00 2 2
6 POL POL 173544 Oliwier Urbanski UKS Barnim Goleniów 8 9 8 2 27* 12 2 41.00
7 POL POL 195304 Maria Prus-Glowacka AZS Poznań 12* 10 4 10 7 6 6 43.00 3 3
8 POL POL 180752 Kacper Jaskula AZS Poznań 2 7 6 6 29* 10 17 48.00 3 2
9 POL POL 188824 Dawid Goetz AZS Poznań 6 3 11 8 6 21 24* 55.00 4 3
10 POL POL 160730 Michal Grzesiek AZS Poznań 16 17* 13 11 5 7 7 59.00 5 4
11 POL POL 170199 Antoni Borkowski AZS Poznań 13 18 9 9 28* 1 11 61.00 6 5
12 POL POL 182211 Jedrzej Marciniak JKW Poznań 14 2 5 DNC* 8 18 18 65.00 7 6
13 POL POL 16793 Stefan Marciniak AZS Poznań 17 13 12 18* 12 3 15 72.00 8 7
14 POL POL 160406 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 7 16 17* 12 16 16 8 75.00 9
15 POL POL 189084 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 10 11 7 15 14 20* 20 77.00 10 8
16 POL POL 209038 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 18 14 14 22* 19 2 16 83.00 4 4
17 POL POL 7 Dobromir Sokolowski JKW Poznań 11 12 18 13 18 22* 21 93.00 9
18 POL POL 191832 Aleksandra Dlugolecka AZS Poznań 20* 15 15 20 15 19 10 94.00 5 5
19 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 22* 21 19 16 17 14 14 101.00 11 10
20 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 21 24 20 14 11 25* 12 102.00 12 11
21 POL POL 159482 Hugo Marciniak JKW Poznań 23 20 22 DNC* 13 13 13 104.00 13 12
22 POL POL 167806 Dominik Konieczny AZS Poznań 19 19 21 17 9 24* 22 107.00 14 13
23 POL POL 146587 Wiktor Borkowski AZS Poznań 24 25 28* 19 4 17 26 115.00 15 14
24 POL POL 204184 Mikolaj Warot JKW Poznań 15 22 23 DNC* 24 27 27 138.00 16 15
25 POL POL 178292 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań 27* 27 26 24 20 26 25 148.00 6 6
26 POL POL 5 Piotr Vogel JKW Poznań 26 23 25 21 25 28* 28 148.00 17 16
27 POL POL 166749 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań DNC* DNC DNC DNC 23 11 19 149.00 7 7
28 POL POL 167931 Stanislaw Grocholewski AZS Poznań 25 26 24 23 22 29* 29 149.00 17
29 POL POL 174480 Teodor Kasprzyk AZS Poznań DNC* 28 DNC DNC 21 23 23 159.00 18 18
30 POL POL 1888 Sarah Goetz AZS Poznań 28 29 27 25 DNC* DNC DNC 173.00 8 8
31 POL POL 17829 Gabriela Zawal AZS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 192.00
Laser Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach