Mistrzostwa Warszawy klas Laser Radial, Cadet i L`Equipe

23 - 24 wrz 2017

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Cadet POL 9252 Piotr Cendrowski
Franciszek Rutkowski
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2017, 21:46
2 Cadet POL 9254 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2017, 21:51
3 Cadet POL 9255 Jan Zwierzchowski
Jan Kopyra
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2017, 21:53
4 Cadet POL 9354 Anna Targos
Julita Sitkowska
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2017, 21:54
5 Cadet POL 9433 Michał Skocz
Stanisław Magier
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2017, 21:56
6 Cadet POL 9487 Daria Targos
Małgorzata Bulik
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2017, 21:58
7 Cadet POL 9488 Zuzanna Ostrowska
Zofia Zawadzka
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2017, 22:00
Laser Radial
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial POL 207855 Natalia Swiarska AZS UW Warszawa 23.09.2017, 08:58
2 Laser Radial POL 19283 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 23.09.2017, 08:59
3 Laser Radial POL 207099 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 23.09.2017, 09:00
4 Laser Radial POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:03
5 Laser Radial POL 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:04
6 Laser Radial POL 210244 Maksymilian Michalik KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:06
7 Laser Radial POL 173379 Ksenia Kobelakj KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:07
8 Laser Radial POL 171348 Bernard Tarnawski UKS Szkwał Legionowo 22.09.2017, 22:09
9 Laser Radial POL 193442 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 22.09.2017, 22:10
10 Laser Radial POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 22.09.2017, 22:12
11 Laser Radial POL 202449 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 22.09.2017, 22:13
12 Laser Radial POL 1 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 08:48
13 Laser Radial POL 201832 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 08:49
14 Laser Radial POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 08:52
15 Laser Radial POL 3 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 09:01
16 Laser Radial POL 195307 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 09:03
17 Laser Radial POL 200522 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 09:11
18 Laser Radial POL 210947 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 23.09.2017, 09:52
19 Laser Radial POL 198206 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 23.09.2017, 09:54
20 Laser Radial POL 198208 Maja Korwin - Mikke MKS Dwójka Warszawa 23.09.2017, 09:59
21 Laser Radial POL 8 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 23.09.2017, 10:00
22 Laser Radial POL 191831 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 23.09.2017, 10:01
23 Laser Radial POL 185706 Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa 23.09.2017, 10:02
24 Laser Radial POL 10 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 19:23
25 Laser Radial POL 12 Marcelina Korszan UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 19:46
26 Laser Radial POL 15 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 23.09.2017, 19:47
l’Equipe
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.