23 - 24 wrz 2017

Mistrzostwa Warszawy klas Laser Radial, Cadet i L`Equipe

Nieporęt, Polska
Wyniki Zgłoszenia

Miejsce

M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 Cadet POL POL 9354 Anna Targos
Julita Sitkowska
MKS DWÓJKA 5* (5.00) 3 (3.00) 2 (2.00) 1 (1.00) 6.00
2 Cadet POL POL 9433 Michał Skocz
Stanisław Magier
MKS DWÓJKA 1 (1.00) 2 (2.00) 4* (4.00) 3 (3.00) 6.00
3 Cadet POL POL 9254 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS DWÓJKA 3 (3.00) 4* (4.00) 1 (1.00) 4 (4.00) 8.00
4 Cadet POL POL 9487 Daria Targos
Małgorzata Bulik
MKS DWÓJKA 4 (4.00) 1 (1.00) 3 (3.00) 5* (5.00) 8.00
5 Cadet POL POL 9252 Piotr Cendrowski
Franciszek Rutkowski
MKS DWÓJKA 2 (2.00) 5* (5.00) 5 (5.00) 2 (2.00) 9.00
6 Cadet POL POL 9255 Jan Zwierzchowski
Jan Kopyra
MKS DWÓJKA DNF* (8.00) 6 (6.00) 6 (6.00) 6 (6.00) 18.00
7 Cadet POL POL 9488 Zuzanna Ostrowska
Zofia Zawadzka
MKS DWÓJKA DNF* (8.00) DNC (8.00) DNF (8.00) 7 (7.00) 23.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Laser Radial POL POL 198206 Przemysław Machowski MKS DWÓJKA 2 (2.00) 1 (1.00) 4* (4.00) 1 (1.00) 3 (3.00) 7.00
2 Laser Radial POL POL 8 Filip Rajchert MKS DWÓJKA 1 (1.00) 2 (2.00) 5* (5.00) 2 (2.00) 2 (2.00) 7.00
3 Laser Radial POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS DWÓJKA 4 (4.00) 3 (3.00) 9* (9.00) 3 (3.00) 1 (1.00) 11.00
4 Laser Radial POL POL 207099 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 3 (3.00) 6 (6.00) 1 (1.00) 7 (7.00) 15* (15.00) 17.00
5 Laser Radial POL POL 207855 Natalia Swiarska AZS UW Warszawa 5 (5.00) 10* (10.00) 3 (3.00) 5 (5.00) 4 (4.00) 17.00
6 Laser Radial POL POL 210244 Maksymilian Michalik KS Spójnia Warszawa 7 (7.00) 8 (8.00) 2 (2.00) 10* (10.00) 6 (6.00) 23.00
7 Laser Radial POL POL 193442 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 8* (8.00) 4 (4.00) 8 (8.00) 4 (4.00) 8 (8.00) 24.00
8 Laser Radial POL POL 19283 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 6 (6.00) 7* (7.00) 7 (7.00) 6 (6.00) 5 (5.00) 24.00
9 Laser Radial POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR 9 (9.00) 5 (5.00) 6 (6.00) 14 (14.00) 16* (16.00) 34.00
10 Laser Radial POL POL 198208 Maja Korwin - Mikke MKS DWÓJKA 14 (14.00) UFD* (27.00) 11 (11.00) 8 (8.00) 7 (7.00) 40.00
11 Laser Radial POL POL 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 10 (10.00) 9 (9.00) 12 (12.00) 16* (16.00) 9 (9.00) 40.00
12 Laser Radial POL POL 195307 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR 12 (12.00) 12 (12.00) 10 (10.00) 12 (12.00) 14* (14.00) 46.00
13 Laser Radial POL POL 185706 Amelia Buska MKS DWÓJKA DNC* (27.00) 13 (13.00) 17 (17.00) 11 (11.00) 10 (10.00) 51.00
14 Laser Radial POL POL 201832 Kajetan Gliniecki UKS FIR 13 (13.00) 14 (14.00) 15* (15.00) 13 (13.00) 12 (12.00) 52.00
15 Laser Radial POL POL 200522 Joanna Siewko UKS FIR DNC* (27.00) 15 (15.00) 16 (16.00) 15 (15.00) 13 (13.00) 59.00
16 Laser Radial POL POL 191831 Julia Szymczak MKS DWÓJKA DNC* (27.00) UFD (27.00) 13 (13.00) 9 (9.00) 11 (11.00) 60.00
17 Laser Radial POL POL 202449 Mikołaj Grzybowski UKS FIR 11 (11.00) 11 (11.00) 14 (14.00) DNC* (27.00) - 36.00
18 Laser Radial POL POL 173379 Ksenia Kobelakj KS Spójnia Warszawa DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
19 Laser Radial POL POL 10 Paulina Placzke UKS FIR DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
20 Laser Radial POL POL 15 Karol Dobrowolski UKS FIR DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
21 Laser Radial POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS Spójnia Warszawa DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
22 Laser Radial POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
23 Laser Radial POL POL 171348 Bernard Tarnawski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
24 Laser Radial POL POL 1 Borys Surowiec UKS FIR DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
25 Laser Radial POL POL 3 Magda Placzke UKS FIR DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
26 Laser Radial POL POL 12 Marcelina Korszan UKS FIR DNC* (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) DNC (27.00) - 81.00
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Cadet POL POL 9252 Piotr Cendrowski
Franciszek Rutkowski
MKS DWÓJKA 22.09.2017, 21:46
2 Cadet POL POL 9254 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS DWÓJKA 22.09.2017, 21:51
3 Cadet POL POL 9255 Jan Zwierzchowski
Jan Kopyra
MKS DWÓJKA 22.09.2017, 21:53
4 Cadet POL POL 9354 Anna Targos
Julita Sitkowska
MKS DWÓJKA 22.09.2017, 21:54
5 Cadet POL POL 9433 Michał Skocz
Stanisław Magier
MKS DWÓJKA 22.09.2017, 21:56
6 Cadet POL POL 9487 Daria Targos
Małgorzata Bulik
MKS DWÓJKA 22.09.2017, 21:58
7 Cadet POL POL 9488 Zuzanna Ostrowska
Zofia Zawadzka
MKS DWÓJKA 22.09.2017, 22:00
8 Laser Radial POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:03
9 Laser Radial POL POL 212511 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:04
10 Laser Radial POL POL 210244 Maksymilian Michalik KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:06
11 Laser Radial POL POL 173379 Ksenia Kobelakj KS Spójnia Warszawa 22.09.2017, 22:07
12 Laser Radial POL POL 171348 Bernard Tarnawski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22.09.2017, 22:09
13 Laser Radial POL POL 193442 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 22.09.2017, 22:10
14 Laser Radial POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR 22.09.2017, 22:12
15 Laser Radial POL POL 202449 Mikołaj Grzybowski UKS FIR 22.09.2017, 22:13
16 Laser Radial POL POL 1 Borys Surowiec UKS FIR 23.09.2017, 08:48
17 Laser Radial POL POL 201832 Kajetan Gliniecki UKS FIR 23.09.2017, 08:49
18 Laser Radial POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR 23.09.2017, 08:52
19 Laser Radial POL POL 207855 Natalia Swiarska AZS UW Warszawa 23.09.2017, 08:58
20 Laser Radial POL POL 19283 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 23.09.2017, 08:59
21 Laser Radial POL POL 207099 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 23.09.2017, 09:00
22 Laser Radial POL POL 3 Magda Placzke UKS FIR 23.09.2017, 09:01
23 Laser Radial POL POL 195307 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR 23.09.2017, 09:03
24 Laser Radial POL POL 200522 Joanna Siewko UKS FIR 23.09.2017, 09:11
25 Laser Radial POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS DWÓJKA 23.09.2017, 09:52
26 Laser Radial POL POL 198206 Przemysław Machowski MKS DWÓJKA 23.09.2017, 09:54
27 Laser Radial POL POL 198208 Maja Korwin - Mikke MKS DWÓJKA 23.09.2017, 09:59
28 Laser Radial POL POL 8 Filip Rajchert MKS DWÓJKA 23.09.2017, 10:00
29 Laser Radial POL POL 191831 Julia Szymczak MKS DWÓJKA 23.09.2017, 10:01
30 Laser Radial POL POL 185706 Amelia Buska MKS DWÓJKA 23.09.2017, 10:02
31 Laser Radial POL POL 10 Paulina Placzke UKS FIR 23.09.2017, 19:23
32 Laser Radial POL POL 12 Marcelina Korszan UKS FIR 23.09.2017, 19:46
33 Laser Radial POL POL 15 Karol Dobrowolski UKS FIR 23.09.2017, 19:47