10 - 12 cze 2016

Mistrzostwa PSKCadet

Mielno, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 9809 Piotr Leymańczyk
Mielewczyk Julia
UKŻ PMOS PISZ 2 1 1 DSQ* 1 2 3 3 6 19.00
2 POL POL 9996 Miłosz Dołega
Stanisław Dann
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 2 2 3 OCS* 3 1 6 4 22.00
3 POL POL 9803 Paweł Grabowski
Krystian Krysiak
UKŻ PMOS PISZ 4 3 3 2 OCS* 9 2 2 1 26.00
4 POL POL 9847 Karolina Cendrowska
Maja Stankiewicz
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 5 9 7 4 6 1 16* 4 11 47.00
5 POL POL 9971 Marcin Jarczewski
Piotr Cendrowski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 11* 4 4 10 5 10 7 7 3 50.00
6 POL POL 9602 Izabela Satrian
Zofia Wolska
UKŻ "Wiking" Toruń 3 17* 5 8 10 8 4 12 5 55.00
7 POL POL 9752 Magdalena Leymańczyk
Zuzanna Zachłowska
UKŻ PMOS PISZ 7 7 6 12 OCS* 7 8 8 7 62.00
8 POL POL 9972 Bartłomiej Szlija
Marcel Kurjańczyk
UKŻ "Wiking" Toruń 10 6 DNF* 6 8 6 13 10 10 69.00
9 POL POL 94 Julia Hościłowicz
Hościłowicz Michalina
UKŻ "Wiking" Toruń 6 8 DNF* 5 3 4 6 11 OCS 70.00
10 POL POL 9857 Agata Kalinowska
Emilia Bałdych
UKS FIR Warszawa DNF* 5 DNF 11 2 5 9 13 9 81.00
11 POL POL 9734 Paweł Pawlicki
Radosław Galus
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8 11 10 9 7 13 12 14 15* 84.00
12 POL POL 9461 Eryk Martynko
Franciszek Wiszniewski
UKŻ "Wiking" Toruń DNF* DNF DNF 1 OCS 11 5 1 2 101.00
13 POL POL 9512 Łukasz Czerwiec
Ksawier Zacher
UKS FIR Warszawa 16 13 DNF* 7 OCS 12 10 9 8 102.00
14 POL POL 9250 Hubert Kurjańczyk
Oskar Plichta
UKŻ "Wiking" Toruń 13 16 8 15 12 16 15 17* 12 107.00
15 POL POL 9489 Stanisław Cwojdziński
Igor Haufa
AZS Poznań 9 10 9 14 14 20* 18 16 17 107.00
16 POL POL 9514 Mateusz Topolski
Jan Kundzisz
UKŻ "Wiking" Toruń DNF* 15 DNF DSQ 4 15 11 5 14 118.00
17 POL POL 9607 Marcin Wasilewski
Kacper Kaczmarczyk
RKS "Lasery" Zegrze 12 12 DNF* 17 11 19 17 OCS 18 133.00
18 POL POL 9433 Julian Gloeh
Maciej Donat
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ DNF* 14 DNF 16 18 18 19 15 13 140.00
19 POL POL 9259 Wojciech Zalewski
Zalewski Jan
KŻ "Horn" Kraków 15 DNF* DNF 19 9 17 20 20 19 146.00
20 POL POL 9785 Bartosz Ligęza
Mateusz Ciesielski
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 18 DNF* 13 OCS 14 14 OCS DSQ 154.00
21 POL POL 9497 Tomasz Buś
Adam Małysa
KŻ "Horn" Kraków DNF* 19 DNF 18 16 22 22 19 20 163.00
22 POL POL 9065 Paweł Kajeta
Mielewczyk Bartłomiej
UKŻ "Wiking" Toruń DNF* DNF DNF 22 13 23 21 18 16 167.00
23 POL POL 9481 Szymon Szafrański
Jan Pilarski
AZS Poznań DNF* DNF DNF 23 15 21 23 21 22 179.00
24 POL POL 1707 Agnieszka Kąkol
Sapieha Inez
UKŻ "Lamelka" Kartuzy DNF* DNF DNF 21 17 24 24 23 23 186.00
25 POL POL 964 Gabriela Cielecka
Tadeusz Zalewski
KŻ "Horn" Kraków DNF* DNF DNF 20 19 25 DNS 22 21 188.00
26 POL POL 9644 Hubert Roszyk
Mateusz Krzak
AZS Poznań DNF* DNF DNF 24 20 26 25 24 24 197.00
Cadet Wyniki oficjalne po 9 wyścigach