Mistrzostwa Pomorza

1 - 2 maj 2021

Charzykowy, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 24.04.2021, 22:06
2 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 26.04.2021, 09:00
3 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 26.04.2021, 09:04
4 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 26.04.2021, 09:07
5 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 26.04.2021, 09:08
6 Wiktor Łasak 2006 YKP Gdynia 26.04.2021, 10:33
7 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia 26.04.2021, 18:54
8 Patryk Staluszka 2006 YKP Gdynia 26.04.2021, 21:14
9 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 26.04.2021, 21:45
10 Filip Jarosiewicz 2006 YKP Gdynia 26.04.2021, 22:14
11 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 26.04.2021, 23:12
12 Antoni Lipiński 2006 CHKŻ Chojnice 27.04.2021, 17:00
13 Wiktor Welenc 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 28.04.2021, 08:50
14 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice 28.04.2021, 09:31
15 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 28.04.2021, 12:31
16 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 28.04.2021, 20:41
17 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 28.04.2021, 21:36
18 Marta Zwara 2007 MKŻ Arka Gdynia 29.04.2021, 09:42
19 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 29.04.2021, 17:20
20 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 29.04.2021, 22:46
21 Piotr Kosowski 2008 CHKŻ Chojnice 30.04.2021, 13:48
22 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 30.04.2021, 17:08
23 Konstanty Skwarko 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 01.05.2021, 09:28
Laser Radial
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Miłosz MICHALAK 2005 YKP Gdynia 23.04.2021, 13:51
2 Dominik Śliwiński 2003 MKŻ Arka Gdynia 25.04.2021, 20:30
3 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 26.04.2021, 08:58
4 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 26.04.2021, 09:01
5 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 26.04.2021, 09:03
6 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 26.04.2021, 09:03
7 Tomek Bendlewski 2004 YKP Gdynia 26.04.2021, 09:18
8 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia 26.04.2021, 11:12
9 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 26.04.2021, 11:21
10 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 26.04.2021, 13:44
11 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 26.04.2021, 15:20
12 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 26.04.2021, 15:50
13 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia 26.04.2021, 19:31
14 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 26.04.2021, 20:26
15 Aleksander Ponto 2004 YKP Gdynia 27.04.2021, 20:00
16 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 27.04.2021, 20:04
17 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 28.04.2021, 00:02
18 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn 28.04.2021, 10:05
19 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 28.04.2021, 11:40
20 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 28.04.2021, 12:34
21 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 28.04.2021, 14:32
22 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 28.04.2021, 14:35
23 Aleksander Kosowski 2006 CHKŻ Chojnice 29.04.2021, 19:56
24 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 29.04.2021, 20:46
25 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 30.04.2021, 18:51
26 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 01.05.2021, 09:22
27 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 01.05.2021, 09:23
Laser Standard
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Dominik Śliwiński 2003 MKŻ Arka Gdynia 25.04.2021, 20:21
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.