Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

16 - 18 wrz 2022

Krynica Morska, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław 11.09.2022, 18:07
2 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław 11.09.2022, 18:07
3 POL 9512 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław 11.09.2022, 18:07
4 POL 9127 Pola Czerwińska
Marysia Sajewicz
UKS Żeglarz Wrocław 11.09.2022, 18:07
5 POL 9433 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
6 POL 10067 Maciej Cesarz
Zofia Szaryńska
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
7 POL 10068 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
8 POL 10069 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
9 POL 9237 Jan Kopyra
Stefan Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
10 POL 9487 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
11 POL 9354 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
12 POL 9238 Zdzisław Bulik
Zuzanna Kamińska
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
13 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Olga Lasota
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
14 POL 10074 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2022, 14:42
15 POL 10085 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
PMOS Pisz 12.09.2022, 18:14
16 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
PMOS Pisz 12.09.2022, 18:14
17 POL 9603 Lena Nesterowicz
Zofia Sienkiewicz
PMOS Pisz 12.09.2022, 18:14
18 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki 13.09.2022, 10:29
19 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
MKŻ Mikołajki 13.09.2022, 10:48
20 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
MKŻ Mikołajki 13.09.2022, 10:54
21 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
KST Włókniarz Chełmża 13.09.2022, 19:49
22 POL 9256 Mikołaj Olejniczak
Adam Wasilewski
KST Włókniarz Chełmża 13.09.2022, 19:53
23 POL 10034 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda 13.09.2022, 20:44
24 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
UKŻ Ostróda 13.09.2022, 20:44
25 POL 9801 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
UKŻ Ostróda 13.09.2022, 20:44
26 POL 9999 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
UKŻ Ostróda 13.09.2022, 20:44
27 POL 10065 Weronika Wiadro
Abigail Weatherill
UKŻ Ostróda 13.09.2022, 20:44
28 POL 9602 Filip Nowak
Olek Konkel
UKŻ Lamelka Kartuzy 14.09.2022, 09:28
29 POL 9972 Patryk Ulaczyk
Michał Pawela
UKŻ Lamelka Kartuzy 14.09.2022, 12:02
30 POL 9134 Karola Markowska
Oliwia Martwicka
UKS Wodniacy Graczyn 14.09.2022, 16:57
31 POL 9463 Tomasz Stoltmann
Aleksander Hinc
UKS Wodniacy Graczyn 14.09.2022, 16:57
32 POL 9756 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS Wodniacy Graczyn 14.09.2022, 16:57
33 POL 9903 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca 14.09.2022, 18:51
34 POL 10063 Jakub Klasa
Igor Chabowski
ŻUKS Stężyca 14.09.2022, 18:51
35 POL 9901 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca 14.09.2022, 18:51
36 POL 9606 Julia Czapiewska
Hanna Wasilewska
ŻUKS Stężyca 14.09.2022, 18:51
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.