Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

17 - 19 wrz 2021

Bojerowców, Krynica Morska, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 2 2 2 4 3 1 7 16* 21.00
2 POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 5 5 5 11* 2 4 4 2 27.00
3 POL 10082 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
Mężczyzna
Kobieta
PMOS Pisz 16* 12 4 1 1 3 1 8 30.00
4 POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 4 18* 9 3 4 6 6 4 36.00
5 POL 9254 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 3 13 DSQ* 2 8 8 3 1 38.00
6 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 12* 9 8 7 5 2 5 9 45.00
7 POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 7 7 14* 12 7 7 2 10 52.00
8 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz UFD* 10 1 5 11 12 9 6 54.00
9 POL 9972 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 1 1 6 9 10 RET* 20 12 59.00
10 POL 9848 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 6 16 3 17* 6 5 15 15 66.00
11 POL 10034 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 17* 4 12 14 9 9 11 7 66.00
12 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa UFD* 15 7 19 12 11 10 3 77.00
13 POL 9752 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 9 6 18 8 16 RET* 13 14 84.00
14 POL 9433 Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 25* 17 10 13 13 10 19 5 87.00
15 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 15 8 17 31* 15 13 22 11 101.00
16 POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 11 20 11 20 18 26* 8 22 110.00
17 POL 9809 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 13 29 16 DSQ* 17 18 14 24 131.00
18 POL 9956 Amelia Leszczyńska
Bartosz Lorenc
2006
2011
Kobieta
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 19 19 25* 15 14 22 24 20 133.00
19 POL 9903 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 23 11 21 24 23 16 25* 19 137.00
20 POL 9127 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 18 23 30* 23 20 21 21 13 139.00
21 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DSQ* 31 27 10 25 15 12 21 141.00
22 POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 20 14 13 18 19 14 DNF* DNS 141.00
23 POL 9512 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKS Żeglarz Wrocław 22 24 20 16 31* 24 17 26 149.00
24 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 10 26 19 26 24 23 27 UFD* 155.00
25 POL 10071 Jędrzej Majewski
Michał Ptaszkiewicz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 14 21 24 27 28 29* 26 18 158.00
26 POL 9102 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 8 3 15 6 DNS* DNS DNS DNS 161.00
27 POL 9606 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 30 32 26 29 UFD* 19 16 17 169.00
28 POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 34 33 37* 25 27 20 18 23 180.00
29 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 29 30* 23 22 30 28 23 25 180.00
30 POL 9999 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 21 28 33* 30 26 25 28 29 187.00
31 POL 9901 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca UFD* 27 22 34 29 17 31 31 191.00
32 POL 9603 Laura Szymborska
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 33 35* 28 21 21 30 30 30 193.00
33 POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 24 22 31 32 33* 31 33 27 200.00
34 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 26 38* 29 28 32 36 29 28 208.00
35 POL 9756 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
Kobieta
Mężczyzna
UKS Wodniacy Graczyn 28 RET* 38 33 22 27 35 DNS 226.00
36 POL 9957 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 36 37 32 37 39* 34 32 32 240.00
37 POL 9959 Natalia Pieńkowska
Kornel Gajkowski
2009
2010
Kobieta
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 32 UFD* 35 36 34 32 34 DNS 246.00
38 POL 9134 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 35 36 39* 38 35 37 36 33 250.00
39 POL 9463 Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 38 34 34 35 38 33 DNF* DNS 255.00
40 POL 9958 Łucja Falęcik
Maia Manuse
2009
2010
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 31 39 36 40 37 38 37 DNS* 258.00
41 POL 9602 Tymoteusz Roszkowski
Michał Pawela
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 27 25 DNS* DNS DNS DNS DNS DNS 267.00
42 POL 9460 Weronika Wiadro
Kajetan Chmielewski
2006
2012
Kobieta
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 37 40 40 39 36 35 DNF* DNS 270.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.