11 - 13 wrz 2020

Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

Krynica Morska, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 1 4* 1 2 4 1 11.00
2 POL POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2 2 3 6 10* 5 8 8 34.00
3 POL POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 8 OCS* 5 3 5 9 5 2 37.00
4 POL POL 9809 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
K
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 18* 5 12 9 4 1 3 4 38.00
5 POL POL 9803 Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 3 6 2 19 3 UFD* 1 11 45.00
6 POL POL 9514 Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 6 3 6 10 13 UFD* 7 13 58.00
7 POL POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa RET* 4 10 1 2 UFD 2 5 65.00
8 POL POL 9972 Weromika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 9 9 4 RET* 11 11 15 6 65.00
9 POL POL 9602 Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
K
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 14* 11 7 12 14 10 9 10 73.00
10 POL POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M UKŻ Ostróda 5 8 15 8 16 6 21* 17 75.00
11 POL POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 17 7 9 7 18* 15 14 14 83.00
12 POL POL 9433 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
K MKS "Dwójka" Warszawa 11 13 17 5 UFD* 8 10 20 84.00
13 POL POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa 16 14 8 2 6 UFD* 18 21 85.00
14 POL POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
K MKS "Dwójka" Warszawa 10 20 16 24* 7 14 17 3 87.00
15 POL POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M MKS "Dwójka" Warszawa 4 10 21 22* 19 16 6 12 88.00
16 POL POL 9646 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki 15 19* 13 18 12 7 12 16 93.00
17 POL POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 13 17 20 11 9 12 11 24* 93.00
18 POL POL 9903 Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
K ŻUKS Stężyca 20 18 19 13 15 4 13 23* 102.00
19 POL POL 10066 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
M
K
UKŻ Grot OSiR Suwałki 19 21 11 14 17 3 20 DNC* 105.00
20 POL POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 7 12 23 17 22 18 25* 19 118.00
21 POL POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M MKS "Dwójka" Warszawa 28* 16 14 21 20 17 16 15 119.00
22 POL POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2008
K UKŻ Ostróda 12 15 30* 26 21 19 27 9 129.00
23 POL POL 9959 Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
M
K
MKŻ Mikołajki 25 DNF* 24 20 23 13 28 25 158.00
24 POL POL 9755 Julia Kundzicz
Klara Tyczkowska
2005
2007
K UKŻ Grot OSiR Suwałki DNF* DNF 18 23 8 UFD 22 18 171.00
25 POL POL 9512 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
M UKS Żeglarz Wrocław 22 23 25 15 25 UFD* 23 UFD 174.00
26 POL POL 10071 Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
M
K
UKŻ Ostróda 24 24 34* 27 24 23 24 29 175.00
27 POL POL 9254 Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
K MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
31* 25 26 25 26 20 26 31 179.00
28 POL POL 9463 AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
K UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
21 DNF* 27 32 28 21 30 33 192.00
29 POL POL 9857 Mikołaj Marek
Mateusz Dudziński
2004
2013
M UKS Żeglarz Wrocław 34 DNF* 33 28 34 UFD 19 7 196.00
30 POL POL 9607 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M KS Włókniarz Chełmża 27 DNF* 29 29 33 22 34 26 200.00
31 POL POL 9097 Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M KS Włókniarz Chełmża 30 DNF* 28 30 29 24 31 34 206.00
32 POL POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Kajetan Chmielewski
2006
2012
M UKŻ Ostróda 32 22 37 38* 35 27 36 27 216.00
33 POL POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 29 DNF* 32 35 32 25 UFD 30 224.00
34 POL POL 9735 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
K POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 23 DNF* 22 16 RET UFD UFD UFD 225.00
35 POL POL 9849 Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
M UKS Żeglarz Wrocław 35 DNF* 36 33 27 26 33 UFD 231.00
36 POL POL 9801 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
K UKŻ "Lamelka" Kartuzy 26 DNF* 35 34 36 UFD 32 28 232.00
37 POL POL 9956 Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
K MKŻ Mikołajki 33 DNF* RET 31 UFD DNC 29 22 238.00
38 POL POL 9999 Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
K UKŻ Ostróda 38 DNF* 31 36 31 DNF 35 32 244.00
39 POL POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M UKŻ "Lamelka" Kartuzy 36 DNF* 38 37 30 UFD UFD 35 258.00
40 POL POL 9134 KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
K UKS WODNIACY GARCZYN 37 DNF* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 283.00
Cadet Wyniki nieoficjalne po 8 wyścigach