Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
11 - 13 września 2020
Krynica Morska, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Cadet
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda
01.09.2020, 09:32
2
Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
UKŻ Ostróda
01.09.2020, 09:38
3
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2008
UKŻ Ostróda
01.09.2020, 09:42
4
Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
UKŻ Ostróda
01.09.2020, 09:46
5
Wojciech Ptaszkiewicz
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
01.09.2020, 09:49
6
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz
07.09.2020, 11:11
7
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
07.09.2020, 11:11
8
Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
PMOS Pisz
07.09.2020, 11:11
9
Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
ŻUKS Stężyca
07.09.2020, 18:06
10
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
11
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
12
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
13
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
14
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
15
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
16
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
17
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
18
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
19
Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
20
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.09.2020, 20:57
21
Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki
08.09.2020, 08:06
22
Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
MKŻ Mikołajki
08.09.2020, 08:06
23
KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
UKS Wodniacy Garczyn
08.09.2020, 08:53
24
AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
UKS Wodniacy Garczyn
08.09.2020, 08:53
25
Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
UKS Żeglarz Wrocław
08.09.2020, 18:18
26
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
09.09.2020, 09:29
27
Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
09.09.2020, 09:34
28
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ Lamelka Kartuzy
09.09.2020, 09:37
29
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
09.09.2020, 09:40
30
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
09.09.2020, 09:43
31
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
09.09.2020, 09:47
32
Weromika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ Lamelka Kartuzy
09.09.2020, 09:50
33
Julia Kundzicz
Klara Tyczkowska
2005
2007
UKŻ Grot Suwałki
09.09.2020, 10:56
34
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot Suwałki
09.09.2020, 10:56
35
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
UKŻ Grot Suwałki
09.09.2020, 10:56
36
Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
UKŻ Grot Suwałki
09.09.2020, 10:56
37
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KS Włókniarz Chełmża
09.09.2020, 16:10
38
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KS Włókniarz Chełmża
09.09.2020, 16:16
39
Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
UKS Żeglarz Wrocław
09.09.2020, 20:47
40
Mikołaj Marek
Mateusz Dudziński
2004
2013
UKS Żeglarz Wrocław
09.09.2020, 21:58