Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

11 - 13 wrz 2020

Krynica Morska, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.09.2020, 09:40
2 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.09.2020, 09:47
3 Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KS Włókniarz Chełmża 09.09.2020, 16:16
4 KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
UKS Wodniacy Graczyn 08.09.2020, 08:53
5 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.09.2020, 09:43
6 Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
7 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
8 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
9 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
10 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
11 AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
UKS Wodniacy Graczyn 08.09.2020, 08:53
12 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
13 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
14 Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
UKS Żeglarz Wrocław 09.09.2020, 20:47
15 Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.09.2020, 10:56
16 Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.09.2020, 09:34
17 Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KS Włókniarz Chełmża 09.09.2020, 16:10
18 Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.09.2020, 10:56
19 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 07.09.2020, 11:11
20 Julia Kundzicz
Klara Tyczkowska
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.09.2020, 10:56
21 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.09.2020, 09:37
22 Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
PMOS Pisz 07.09.2020, 11:11
23 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz 07.09.2020, 11:11
24 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
25 Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
UKS Żeglarz Wrocław 08.09.2020, 18:18
26 Mikołaj Marek
Mateusz Dudziński
2004
2013
UKS Żeglarz Wrocław 09.09.2020, 21:58
27 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
28 Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
ŻUKS Stężyca 07.09.2020, 18:06
29 Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
MKŻ Mikołajki 08.09.2020, 08:06
30 Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki 08.09.2020, 08:06
31 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2008
UKŻ Ostróda 01.09.2020, 09:42
32 Weromika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.09.2020, 09:50
33 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.09.2020, 09:29
34 Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
UKŻ Ostróda 01.09.2020, 09:46
35 Wojciech Ptaszkiewicz
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda 01.09.2020, 09:49
36 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda 01.09.2020, 09:32
37 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
38 Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki 09.09.2020, 10:56
39 Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
UKŻ Ostróda 01.09.2020, 09:38
40 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:57
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.