Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Zimowym
22 - 24 lutego 2021
Krynica Morska, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Windsurfing zimowy
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Wiktoria Giec
2006
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
2
Zofia Zarzecka
2008
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
3
Hugo Campistro
2006
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
4
Aleksandra Campistro
2008
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
5
Iga Stępczyńska
2004
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
6
Zuzanna Żmuda
2004
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
7
Bartłomiej Zarzecki
1978
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
8
Karol Chudyba
2003
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
9
Maja Kubaszewska
2009
YKP Warszawa
18.02.2021, 17:19
10
Hanna Cejko
2007
Giżycka Grupa Regatowa
19.02.2021, 11:06
11
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
19.02.2021, 11:46
12
Ida Wojtas
2010
Giżycka Grupa Regatowa
19.02.2021, 13:33
13
Michał Warzocha
1999
Giżycka Grupa Regatowa
19.02.2021, 15:21
14
Oliwia Maciejska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
19.02.2021, 15:35
15
Jan Suliński
1989
SKŻ Sopot
19.02.2021, 17:36
16
Maja Pomierska
2007
SKŻ Sopot
19.02.2021, 17:47
17
Gustaw Trybek
2008
SKŻ Sopot
19.02.2021, 17:50
18
Olaf Podbielski
2008
SKŻ Sopot
19.02.2021, 17:53
19
Nemi Anusiewicz
2008
SKŻ Sopot
19.02.2021, 17:55
20
Kajetan Wygnańczuk
2007
19.02.2021, 17:58
21
KACPER SOKOŁOWSKI
2006
KS Świt Skolwin
19.02.2021, 19:21
22
Ryszard Zemfler
2007
KŻ Gdańsk
19.02.2021, 20:05
23
Maria Gushchina
2007
KŻ Gdańsk
19.02.2021, 20:07
24
Julia Dawicka
2006
KŻ Gdańsk
19.02.2021, 20:42
25
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
19.02.2021, 21:05
26
Paweł Gusmann
2005
KŻ Gdańsk
19.02.2021, 21:18
27
Antoni Przybylski
2007
OŚ AZS Poznań
19.02.2021, 21:44
28
Łukasz Buderaski
1993
SKŻ Sopot
19.02.2021, 21:46
29
Mikołaj Kopczacki
2006
KS Świt Skolwin
19.02.2021, 21:52
30
Jakub Guźlecki
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
19.02.2021, 22:47
31
Leonard Krzemień
2008
OŚ AZS Poznań
19.02.2021, 23:38
32
Jeremi Wojtas
2007
Giżycka Grupa Regatowa
20.02.2021, 00:47
33
Diana Kucher
2006
KS Świt Skolwin
20.02.2021, 01:09
34
Tomasz FRANCZAK
1969
UKS Osiemnastka Szczecin
20.02.2021, 07:00
35
Kamil Endler-Kozlowski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
20.02.2021, 09:16
36
MACIEJ DĄBEK
2007
OŚ AZS Poznań
20.02.2021, 10:27
37
ŁUKASZ Sadowinski
1984
YKP Warszawa
20.02.2021, 10:44
38
Krzysztof Czuryło
2010
KŻ Gdańsk
20.02.2021, 10:55
39
Filip Damięcki
2005
KŻ Gdańsk
20.02.2021, 10:57
40
Tomasz Damięcki
2009
KŻ Gdańsk
20.02.2021, 11:00
41
Jędrzej Cituk
2001
AZS WAT Warszawa
20.02.2021, 11:08
42
Maja Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
20.02.2021, 11:17
43
Kalina Szostek
2010
KŻ Gdańsk
20.02.2021, 11:19
44
Filip Antoniewski
2008
KŻ Gdańsk
20.02.2021, 14:03
45
Leon Jankowski
2008
OŚ AZS Poznań
21.02.2021, 10:46
46
ALAN KURZAWA
2008
OŚ AZS Poznań
21.02.2021, 10:46
47
Amadeusz Stobinski
2006
OŚ AZS Poznań
21.02.2021, 17:47