Mistrzostwa Polski w Sprincie

15 - 16 sie 2020

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Hanna Jarząbek
Jacek Muszyński
2002
2002
KS Spójnia Warszawa 30.07.2020, 21:36
2 Magdalena Jagiełło
Adrian Dubowski
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa 31.07.2020, 14:44
3 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
02.08.2020, 17:58
4 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
2003
2004
OKŻ Olsztyn 02.08.2020, 18:08
5 Patryk KOSMALSKI
Tomasz LEWANDOWSKI
2002
2003
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
02.08.2020, 22:17
6 Ewa LEWANDOWSKA
Maria KONARZEWSKA
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
Giżycka Grupa Regatowa
02.08.2020, 22:17
7 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004
2005
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo”
KS BAZA Mrągowo
03.08.2020, 12:02
8 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn 03.08.2020, 20:26
9 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów 05.08.2020, 18:42
10 ZOFIA KORSAK
KAROLINA CENDROWSKA
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa 06.08.2020, 13:25
11 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
2004
2003
Giżycka Grupa Regatowa 06.08.2020, 21:19
12 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
06.08.2020, 21:58
13 Eliza Kołtak
Amelia Kwiatkowska
2005
2005
Nauticus YC Olsztyn 08.08.2020, 20:50
14 Michał Mazurowski
Aleksander Warno
2004
2006
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo” 09.08.2020, 19:56
15 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus YC Olsztyn 10.08.2020, 12:05
16 Magdalena Skórnóg
Jan Gierzyński
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 10.08.2020, 14:52
17 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa 11.08.2020, 12:07
18 Daria Targos
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa 11.08.2020, 23:19
19 Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 11.08.2020, 23:35
20 Jakub Tomczynski
Kacper Walęga
2004
2005
KS Spójnia Warszawa 12.08.2020, 22:47
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.