Mistrzostwa Polski w klasie Omega 2022

23 - 25 wrz 2022

Krynica Morska, Poland

Wyniki regat
Omega Sport
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 Vector Sails POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Bartłomiej Banasik
Vector Sails 1 1 3* 1 3.00
2 Smerfy POL 377 Patryk Kosmalski
Karolina Żurek
Tomasz Lewandowski
PG Racing 3 10* 1 2 6.00
3 Pronaw POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw 77 Racing 2 4 2 8* 8.00
4 BORA Racing POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa 8* 6 6 3 15.00
5 Instal Pro POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 4 2 10 13* 16.00
6 Biały Szkwał POL 35 Jerzy Nadolny
Marek Wołoszyn
Witold Urbański
6 3 9* 9 18.00
7 PG RACING POL 177 Aleksandra Jędryczka
Zuzanna Tarnawska
Filip Kurczewski
PG Racing 10* 8 4 7 19.00
8 Jennifer POL 480 Andrzej Szynkiewicz
Andrzej Kowalik
Marek Chruściel
KŻ Sztorm Barlinek 5 5 11 14* 21.00
9 Tachion POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
9 11 5 17* 25.00
10 PROCONET POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
Proconet Racing Team 12* 7 8 10 25.00
11 Ontex POL 458 Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Paweł Krakowiak
YKP Warszawa 14* 13 7 11 31.00
12 Paczka z Rusiborza POL 466 Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Oskar Maguda
Z wiatrem i pod wiatr 7 12 15* 12 31.00
13 Midlife Crisis POL 453 Marcin Piotrowski
Michał Świtała
Jakub Podolski
MKS Marina Niesulice 16 19* 13 4 33.00
14 PORTA Sailing Team POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Aleksandra Gill
Porta Sailing Team 11 17 OCS* 5 33.00
15 STRUGA POL 249 Wojciech Parużnik
MICHAŁ JAWOR
JACEK MROŻEK
YC PTTK Beskid Nowy Sącz 15 9 12 16* 36.00
16 Atak Serca POL 476 Tomasz Mordas
Radosław Szadkowski
Bartłomiej Pialik
KŻ JOMITOKA Morzyczyn
MDK Stargard
DSQ* 16 18 6 40.00
17 Lion POL 180 Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Krzysiek Rubinkowski
YKP Warszawa 13 15 17* 15 43.00
18 PGRacing II POL 277 Hubert Kurjańczyk
Tomasz Piernicki
Krystian Kołakowski
PG Racing 18* 14 16 18 48.00
19 Challenger POL 482 Michał Syroka
Mateusz Szymański
Kacper Kowalski
KŻ HALS Gostynin 17 18 14 DNS* 49.00
20 FREESTYLE PARK POL 253 Piotr Sikorski
Beniamin Piksa
Ela Malarz
DNS* DNS DNS DNS 63.00
Omega Standard
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.