Mistrzostwa Polski w klasie Omega 2022

23 - 25 wrz 2022

Krynica Morska, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Nazwa Nr Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Lion POL 180 Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Krzysiek Rubinkowski
YKP Warszawa
Tak
Tak
04.09.2022, 14:30
2 BORA Racing POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa
Tak
Tak
04.09.2022, 19:59
3 Ontex POL 458 Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Paweł Krakowiak
YKP Warszawa
Tak
Tak
04.09.2022, 21:31
4 Jennifer POL 480 Andrzej Szynkiewicz
Andrzej Kowalik
Marek Chruściel
KŻ Sztorm Barlinek
Tak
Tak
05.09.2022, 09:11
5 PROCONET POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
Proconet Racing Team
Tak
Tak
05.09.2022, 10:32
6 Tachion POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
Tak
Tak
06.09.2022, 16:14
7 Biały Szkwał POL 35 Jerzy Nadolny
Marek Wołoszyn
Witold Urbański
Tak
Tak
06.09.2022, 16:53
8 FREESTYLE PARK POL 253 Piotr Sikorski
Beniamin Piksa
Ela Malarz
Tak
Tak
10.09.2022, 12:40
9 Vector Sails POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
Tak
Tak
12.09.2022, 10:37
10 Smerfy POL 377 Patryk Kosmalski
Karolina Żurek
Tomasz Lewandowski
PG Racing
Tak
Tak
13.09.2022, 22:35
11 Instal Pro POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
15.09.2022, 18:52
12 PGRacing II POL 277 Hubert Kurjańczyk
Tomasz Piernicki
Krystian Kołakowski
PG Racing
Tak
Tak
17.09.2022, 18:45
13 Midlife Crisis POL 453 Marcin Piotrowski
Michał Świtała
Jakub Podolski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
17.09.2022, 20:25
14 STRUGA POL 249 Wojciech Parużnik
MICHAŁ JAWOR
JACEK MROŻEK
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
Tak
Tak
18.09.2022, 15:12
15 Atak Serca POL 476 Tomasz Mordas
Radosław Szadkowski
Bartłomiej Pialik
KŻ JOMITOKA Morzyczyn
MDK Stargard
Tak
Tak
18.09.2022, 18:56
16 PG RACING POL 177 Aleksandra Jędryczka
Zuzanna Tarnawska
Filip Kurczewski
PG Racing
Tak
Tak
18.09.2022, 19:25
17 Paczka z Rusiborza POL 466 Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Oskar Maguda
Z wiatrem i pod wiatr
Tak
Tak
19.09.2022, 06:14
18 PORTA Sailing Team POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Aleksandra Gill
Porta Sailing Team
Tak
Tak
19.09.2022, 15:51
19 Pronaw POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw 77 Racing
Tak
Tak
19.09.2022, 19:28
20 Challenger POL 482 Michał Syroka
Mateusz Szymański
Kacper Kowalski
KŻ HALS Gostynin
Tak
Tak
19.09.2022, 23:26
Omega Standard
# Nazwa Nr Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Monster POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
GETSIX Sailing Team
Tak
Tak
04.09.2022, 19:34
2 LIRA POL 1 Przemysław Witkowski
Łukasz Talikadze
Szymon Ciszyk
Kościański Klub Żeglarski
Tak
Tak
04.09.2022, 20:00
3 POL 182 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Krzysztof Szczepański
Tak
Tak
04.09.2022, 21:03
4 patentywodne.pl POL 235 Krzysztof Łazarski
Lidia Kowal
Błażej Bednarczyk
Robert's Port Hotel Mikołajki
Tak
Tak
04.09.2022, 21:19
5 POL 101 Tomasz Czuba
Michał Sidorowicz
Paulina Bodziony
Tak
Tak
06.09.2022, 19:57
6 NEMO POL 50 Szymon Winiarski
Dominika Karkus
Krzysztof Czopek
YKP Kraków
Tak
Tak
07.09.2022, 11:53
7 PUCYFIK POL 485 Michal Gajda
Bartosz Mach
Jedrzej Charlampowicz
Yacht Club Rewa
Uniwersytet Morski Gdynia
Tak
Tak
07.09.2022, 17:17
8 Comfort POL 81 Aneta Gajewska
Łukasz Kominiak
Konrad Kowalczyk
Tak
Tak
08.09.2022, 09:26
9 Ekipamontażowa.pl POL 455 Krzysztof Ruliński
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
Tak
Tak
12.09.2022, 23:04
10 Wodna Pasja POL 149 Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata Pogoria 1
Tak
Tak
14.09.2022, 11:16
11 POL 74 Nikodem Gołębiowski
Paweł Chalupa
Joanna Rum
KS Turów Zgorzelec
Tak
Tak
14.09.2022, 19:36
12 jachtkolwiek POL 478 Zbigniew Zarzeczny
Anna Gawlak-Skomra
Łukasz Skomra
Jachtkolwiek Project
Tak
Tak
15.09.2022, 15:47
13 GRUPA ELTRON / PŁOTKA POL 125 Piotr Bachman
Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
KŻ Petrochemia
Tak
Tak
15.09.2022, 18:05
14 cirrus POL 230 Robert Dąbrowski
Marek Ciereszko
Dariusz Skrzypczak
KŻ IKAR Jedlnia-Letnisko
Tak
Tak
17.09.2022, 22:15
15 Mimi POL 310 Jan Witkowski
Ryszard Chybiński
Jacek Szeligiewicz
MKS Szkuner Myślibórz
Tak
Tak
18.09.2022, 16:08
16 POL 513 Filip Kurczewski
Jan Kurczewski
Mateusz Safijan
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
MKŻ Żnin
Nie
Tak
18.09.2022, 19:14
17 Iława sailing POL 154 Kuba Jurczak
Wojtek Gaćkowski
Karol Podolski
Iława Sailing
SSW MOS Iława
Tak
Tak
18.09.2022, 20:20
18 POL 307 Michał Markiewicz
Michał Zydek
Bartosz Nakwasiński
AZS Politechnika Rzeszowska
Tak
Tak
18.09.2022, 21:02
19 ADVENTURE POL 302 Krzysztof Orwaldi
Mateusz Patrzałek
Kacper Orłowski
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
18.09.2022, 23:25
20 Kaliber 48 POL 457 Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia
Tak
Tak
19.09.2022, 14:08
21 Bitnair Nowa Sól POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Tak
Tak
19.09.2022, 18:25
22 Queen Elizabeth POL 473 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec
Tak
Tak
19.09.2022, 19:27
23 AMA POL 333 Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Olek Pikuła
Dach System Sailing Team
Tak
Tak
19.09.2022, 20:26
24 Mario POL 550 Michał Oberski
Magdalena Tomalik
Urszula Grabowska
Fundacja Żeglarska DAR ŚLĄSKA
Tak
Tak
19.09.2022, 21:56
25 POL 2 Mirosław Misiaszek
Adam Pachowicz
Bartek Nowak
MKS Szkuner Myślibórz
Tak
Tak
20.09.2022, 16:31
26 Hotel Roberts Port POL 456 Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
Tak
Tak
21.09.2022, 09:51
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.