Mistrzostwa Polski w klasie Omega

17 - 19 wrz 2021 Zbąszyń, Poland

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Pkt
1
POL 377
Marcin Styborski
Paweł Leksycki
Dawid Płotka
PG Racing Politechnika Gdańska
3
6*
1
1
3
1
4
1
1
15.00
2
POL 254
Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk
1
5
3
11
2
2
7
2
16*
33.00
3
POL 452
Kamil Ortyl
Maciej Chatłas
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
7
3
2
UFD*
8
5
5
5
2
37.00
4
POL 338
Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
4
1
10
2
17*
6
1
3
17
44.00
5
POL 110
Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
2
7
DSQ*
5
10
10
3
6
9
52.00
6
POL 253
Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
8
2
5
13*
5
13
13
4
5
55.00
7
POL 459
Paweł Tarnowski
Krzysztof Łodyga
Damian Woroch
MKS Marina Niesulice
12
15
7
3
9
3
14
17*
4
67.00
8
POL 50
Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Andrzej Kowalik
K.Ż. SZTORM Barlinek
20
4
14
8
1
12
9
DNF*
6
74.00
9
POL 77
Kacper Wysocki
Tomasz Kochanowski
Katarzyna Harc
PG Racing Politechnika Gdańska
22*
17
13
17
6
4
2
14
3
76.00
10
POL 295
Jakub Midor
Piotr Pawela
Błażej Kaczorowski
Gmina Łodygowice
5
13
8
10
4
9
18
UFD*
13
80.00
11
POL 272
Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
17
12
DSQ*
4
13
11
6
18
7
88.00
12
POL 16
Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
21
11
9
6
7
DSQ*
8
7
20
89.00
13
POL 300
Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
14
SCP*
(18)
6
7
11
8
15
11
19
91.00
14
POL 458
Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jakub Wróblewski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
6
14
11
14
18*
14
12
8
14
93.00
15
POL 35
Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Dawid Brzozowski
Jacht Klub Chalkos
19*
8
18
15
16
7
10
10
10
94.00
16
POL 273
Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
MKS Marina Niesulice
10
10
4
16
21*
15
17
12
12
96.00
17
POL 334
Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Aleksandra Gill
11
9
16
12
12
17*
16
9
11
96.00
18
POL 180
Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Bartosz Kowalski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
13
16
12
9
14
18*
11
13
15
103.00
19
POL 453
Marcin Piotrowski
Michał Światła
Maciej Gancewski
MKS Marina Niesulice
9
19
17
18
19
19
20*
19
18
138.00
20
POL 441
Arkadiusz Wierzbicki
Piotr Czapliński
Filip Makowski
MKS Marina Niesulice
15
21
19
DSQ*
20
21
21
15
8
140.00
21
POL 1052
Aleksander Michalski
Jan Krasodomski
Wirginia Fajfer
PG Racing Politechnika Gdańska
DSQ*
20
15
20
15
16
19
16
DNC
146.00
22
POL 4
Anna Dobrzańska
Karol Boroń
Maciej Maciejczyk
Jacht Klub Wrocław
16
23
20
19
23
20
UFD*
20
21
162.00
23
POL 449
Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ożóg
Oskar Ożóg
K.Ż. SZTORM Barlinek
23
22
21
21
22
22
DNS*
DNF
22
179.00
24
POL 310
Jan Witkowski
Marek Żurawski
JACEK SZELIGIEWICZ
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
18
24
DNF*
DNF
24
23
DNC
DNF
DNC
192.00