Mistrzostwa Polski w klasie Omega

17 - 19 wrz 2021 Zbąszyń, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nazwa
Nr
Załoga
Klub
Potwierdzono
Opłacono
1
LIRA
POL 1
Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
Tak
Tak
2
POL 345
Marcin Kozubowicz
Klaudiusz Kozubowicz
Jakub Macoch
Tak
Tak
3
ENEXIO
POL 161
Dariusz Bałazy
Dawid Palka
Krzysztof Siuliński
KSW HUTNIK POGORIA
Tak
Tak
4
patentywodne.pl
POL 235
Krzysztof Łazarski
Edyta Grzelak
Lidia Kowal
Robert's Port
Tak
Tak
5
Piotruś Pan
POL 3942
Bartosz Cieślak
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
UKS Morka
Tak
Tak
6
Monster
POL 174
Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Wrocław
Tak
Tak
7
PUCYFIK
POL 175
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Uniwersytet Morski w Gdyni
Tak
Tak
8
Wodna Pasja
POL 149
Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1
Tak
Tak
9
POL 380
Stefan Kalinowski
Marek Artur Stefaniuk
Tomasz Knasiecki
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
10
POL 182
Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
Tak
Tak
11
Paczka z Rusiborza
POL 466
Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Jacek Smuszkiewicz
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr"
Tak
Tak
12
AMA
POL 333
Krzysztof Grajewski
Magda Piepiora
Ksawery Wierzbicki
Dach System Sailing Team
Tak
Tak
13
Gold Surfer
POL 140
Sylwester Lach
Wojciech Bezara
Bogusław Sawicki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Tak
Tak
14
Kaliber 48
POL 457
Tomasz Staśkiewicz
Monika Dębowska
Adrian Lewandowski
KŻ Petrochemia Płocka
Tak
Tak
15
SPONTAN
POL 148
Stefan Szopa
Nicola Kopyciok
Daria Szopa
KW LOK GARLAND GLIWICE
Tak
Tak
16
PORTA Sailing Team
POL 271
Igor Tarasiuk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Tak
Tak
17
Queen Elizabeth
POL 473
Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec
Tak
Tak
18
Mgiełka
POL 465
Andrzej Dembiński
Bartosz Dembiński
Piotr Kulpa
Yacht Andrzej Dembiński
Tak
Tak
19
LOB-SA
POL 145
Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Tomasz Jankowski
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Tak
Tak
20
Mario
POL 550
Michał Oberski
Tadeusz Baron
Sławomir Bialożyt
Fundacja żeglarska DAR ŚLĄSKA
Tak
Tak
21
Bitnair Nowa Sól
POL 104
Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Bitnair Nowa Sól
Tak
Tak
22
WARRIOR 2
POL 106
Krzysztof Ziaja
Bartosz Kwaśny
Bartosz Jabłoński
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr"
Tak
Tak
23
POL 274
POL POL 274
Michał Markiewicz
Wojciech Koczera
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska
Tak
Tak
24
POL 268
Mirosław Misiaszek
Tak
Tak