Mistrzostwa Polski w klasie Omega

17 - 19 wrz 2021

Zbąszyń, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Nazwa Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Midlife Crisis Marcin Piotrowski
Michał Światła
Maciej Gancewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
05.09.2021, 23:37
2 BORA Racing Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa
Tak
Tak
06.09.2021, 16:34
3 Lion Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Bartosz Kowalski
YKP Warszawa
Tak
Tak
06.09.2021, 19:34
4 Tachion Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
Tak
Tak
06.09.2021, 20:57
5 Biały Szkwał Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Dawid Brzozowski
Jacht Klub Chalkos
Tak
Tak
07.09.2021, 08:54
6 Instal Pro Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
07.09.2021, 16:36
7 Instal Pro II Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
07.09.2021, 16:40
8 Shallow Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ożóg
Oskar Ożóg
KŻ Sztorm Barlinek
Tak
Tak
07.09.2021, 17:07
9 NEMO Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Andrzej Kowalik
KŻ Sztorm Barlinek
Tak
Tak
07.09.2021, 17:33
10 PRONAW Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
AKM Gdańsk
Tak
Tak
07.09.2021, 17:40
11 Orlen Vector Racing Kamil Ortyl
Maciej Chatłas
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
Tak
Tak
08.09.2021, 09:10
12 Ontex Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa
Tak
Tak
08.09.2021, 10:31
13 FREESTYLE PARK Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
Tak
Tak
08.09.2021, 21:50
14 PG Racing III Marcin Styborski
Paweł Leksycki
Dawid Płotka
PG Racing
Tak
Tak
11.09.2021, 08:54
15 Apartamenty Marynarskie Paweł Tarnowski
Krzysztof Łodyga
Damian Woroch
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
11.09.2021, 16:32
16 Biała Mewa Jakub Midor
Piotr Pawela
Błażej Kaczorowski
Gmina Łodygowice
Tak
Tak
11.09.2021, 19:48
17 PG Racing II Kacper Wysocki
Tomasz Kochanowski
Katarzyna Harc
PG Racing
Tak
Tak
11.09.2021, 22:30
18 PORTA Sailing Team Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Aleksandra Gill
Tak
Tak
12.09.2021, 13:34
19 Proconet Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
Tak
Tak
12.09.2021, 14:11
20 Cinquanta Arkadiusz Wierzbicki
Piotr Czapliński
Filip Makowski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
12.09.2021, 21:57
21 Yellow Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Tak
Tak
12.09.2021, 22:01
22 Rote Rakete Anna Dobrzańska
Karol Boroń
Maciej Maciejczyk
Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
12.09.2021, 22:01
23 Małgorzata Kosciuczuk
Ewelina Łapińska
Julia Kundzicz
Klub Żeglarski "KAMENA"
Nie
Tak
12.09.2021, 22:52
24 MIMI Jan Witkowski
Marek Żurawski
JACEK SZELIGIEWICZ
MKS Szkuner Myślibórz
Tak
Tak
13.09.2021, 09:57
25 Aleksander Michalski
Jan Krasodomski
Wirginia Fajfer
PG Racing
Tak
Tak
13.09.2021, 14:34
Omega Standard
# Nazwa Załoga Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 LIRA Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
Kościański Klub Żeglarski
Tak
Tak
03.09.2021, 12:55
2 Marcin Kozubowicz
Klaudiusz Kozubowicz
Jakub Macoch
Tak
Tak
04.09.2021, 08:51
3 ENEXIO Dariusz Bałazy
Dawid Palka
Krzysztof Siuliński
KSW Hutnik Pogoria
Tak
Tak
05.09.2021, 16:26
4 patentywodne.pl Krzysztof Łazarski
Edyta Grzelak
Lidia Kowal
Robert's Port Hotel Mikołajki
Tak
Tak
05.09.2021, 20:34
5 Piotruś Pan Bartosz Cieślak
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
UKS Morka Częstochowa
Tak
Tak
06.09.2021, 19:02
6 Monster Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Wrocław
Tak
Tak
07.09.2021, 15:10
7 PUCYFIK Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Uniwersytet Morski w Gdyni
Tak
Tak
07.09.2021, 15:14
8 Wodna Pasja Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1
Tak
Tak
07.09.2021, 16:56
9 Stefan Kalinowski
Marek Artur Stefaniuk
Tomasz Knasiecki
KS Viking Człuchów
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
Tak
09.09.2021, 08:36
10 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
Tak
Tak
09.09.2021, 09:58
11 Paczka z Rusiborza Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Jacek Smuszkiewicz
Z wiatrem i pod wiatr
Tak
Tak
09.09.2021, 11:20
12 AMA Krzysztof Grajewski
Magda Piepiora
Ksawery Wierzbicki
Dach System Sailing Team
Tak
Tak
10.09.2021, 07:22
13 Gold Surfer Sylwester Lach
Wojciech Bezara
Bogusław Sawicki
KŻ Nysa
Tak
Tak
10.09.2021, 20:59
14 Kaliber 48 Tomasz Staśkiewicz
Monika Dębowska
Adrian Lewandowski
KŻ Petrochemia Płocka
Tak
Tak
11.09.2021, 20:07
15 SPONTAN Stefan Szopa
Nicola Kopyciok
Daria Szopa
LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
11.09.2021, 21:34
16 PORTA Sailing Team Igor Tarasiuk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Tak
Tak
12.09.2021, 13:44
17 Queen Elizabeth Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec
Tak
Tak
12.09.2021, 15:47
18 Mgiełka Andrzej Dembiński
Bartosz Dembiński
Piotr Kulpa
Yacht Andrzej Dembiński
Tak
Tak
12.09.2021, 19:11
19 LOB-SA Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Tomasz Jankowski
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Tak
Tak
12.09.2021, 19:36
20 Mario Michał Oberski
Tadeusz Baron
Sławomir Bialożyt
Fundacja Żeglarska DAR ŚLĄSKA
Tak
Tak
12.09.2021, 21:06
21 Bitnair Nowa Sól Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Bitnair Nowa Sól
Tak
Tak
12.09.2021, 21:54
22 WARRIOR 2 Krzysztof Ziaja
Bartosz Kwaśny
Bartosz Jabłoński
Z wiatrem i pod wiatr
Tak
Tak
14.09.2021, 22:33
23 POL 274 Michał Markiewicz
Wojciech Koczera
Michał Zydek
AZS Politechnika Rzeszowska
Tak
Tak
16.09.2021, 13:00
24 Mirosław Misiaszek
Tak
Tak
17.09.2021, 17:23
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.