Mistrzostwa Polski w klasie Omega

17 - 19 wrz 2021 Zbąszyń, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nazwa
Nr
Załoga
Klub
Potwierdzono
Opłacono
1
Midlife Crisis
POL 453
Marcin Piotrowski
Michał Światła
Maciej Gancewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
2
BORA Racing
POL 110
Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
3
Lion
POL 180
Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Bartosz Kowalski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
4
Tachion
POL 16
Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
Tak
Tak
5
Biały Szkwał
POL 35
Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Dawid Brzozowski
Jacht Klub Chalkos
Tak
Tak
6
Instal Pro
POL 338
Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
7
Instal Pro II
POL 273
Maciej Gałązka
Remigiusz Horodyski
Marek Borkowski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
8
Shallow
POL 449
Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ożóg
Oskar Ożóg
K.Ż. SZTORM Barlinek
Tak
Tak
9
NEMO
POL 50
Andrzej Szynkiewicz
Marek Chruściel
Andrzej Kowalik
K.Ż. SZTORM Barlinek
Tak
Tak
10
PRONAW
POL 254
Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Bartosz Sadowski
Pronaw AKM Gdańsk
Tak
Tak
11
Orlen Vector Racing
POL 452
Kamil Ortyl
Maciej Chatłas
Bartłomiej Banasik
Vector Sails
Tak
Tak
12
Ontex
POL 458
Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jakub Wróblewski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
13
FREESTYLE PARK
POL 253
Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
Tak
Tak
14
PG Racing III
POL 377
Marcin Styborski
Paweł Leksycki
Dawid Płotka
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
15
Apartamenty Marynarskie
POL 459
Paweł Tarnowski
Krzysztof Łodyga
Damian Woroch
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
16
Biała Mewa
POL 295
Jakub Midor
Piotr Pawela
Błażej Kaczorowski
Gmina Łodygowice
Tak
Tak
17
PG Racing II
POL 77
Kacper Wysocki
Tomasz Kochanowski
Katarzyna Harc
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
18
PORTA Sailing Team
POL 334
Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Aleksandra Gill
Tak
Tak
19
Proconet
POL 300
Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
Tak
Tak
20
Cinquanta
POL 441
Arkadiusz Wierzbicki
Piotr Czapliński
Filip Makowski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
21
Yellow
POL 272
Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Tak
Tak
22
Rote Rakete
POL 4
Anna Dobrzańska
Karol Boroń
Maciej Maciejczyk
Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
23
POL 454
Małgorzata Kosciuczuk
Ewelina Łapińska
Julia Kundzicz
Klub Żeglarski "KAMENA"
Nie
Tak
24
MIMI
POL 310
Jan Witkowski
Marek Żurawski
JACEK SZELIGIEWICZ
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
Tak
Tak
25
POL 1052
Aleksander Michalski
Jan Krasodomski
Wirginia Fajfer
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak