18 - 20 wrz 2020

Mistrzostwa Polski w klasie Omega

Krynica Morska, Poland
Wyniki
M Klasa Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt
1 Omega Sport PG Racing III POL POL 377 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Dawid Płotka
PG Racing Politechnika Gdańska 1 1 1 3 4 1 1 5* 1 3 2 4 22.00
2 Omega Sport Vector Sails POL POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
Vector Sails 4* 2 2 1 2 4 3 1 2 1 3 3 24.00
3 Omega Sport BORA Racing POL POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YKP Warszawa 2 3 4 4 1 3 7 3 5 8* 4 5 41.00
4 Omega Sport NEMO POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Sadowski
Uniwersytet Morski w Gdyni 5 4 3 5 5 8 2 2 4 13* 1 6 45.00
5 Omega Sport POL POL 240 Robert Kresło
Marek Wołoszyn
Kacper Kowalski
3 6 5 2 8 2 9 4 7 4 7 11* 57.00
6 Omega Sport Pronaw POL POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Piotr Sutkowski
Pronaw AKM Gdańsk 10 7 11 17* 3 5 4 10 8 7 8 8 81.00
7 Omega Sport Instal Pro POL POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 6 12 9 11 10 9 14 15* 3 2 10 1 87.00
8 Omega Sport Ontex POL POL 1924 Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jakub Wróblewski
YKP Warszawa 13 15 8 6 13 11 5 6 11 5 12 DNF* 105.00
9 Omega Sport Tachion POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
7 13 15* 14 6 13 6 11 15 9 5 14 113.00
10 Omega Sport POL POL 249 Wojciech Parużnik
Michał Jawor
Jacek Mrożek
Yc Beskid Nowy Sącz 8 5 14 13 DSQ* 17 15 8 9 12 9 7 117.00
11 Omega Sport Proconet POL POL 300 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
17* 16 10 12 9 12 8 13 6 16 6 10 118.00
12 Omega Sport Yellow Lightning POL POL 272 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Loyalty Point Racing Team 14 11 13 8 15 OCS* 18 16 13 6 11 2 127.00
13 Omega Sport PORTA Sailing Team POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
15 10 17 16 12 6 11 9 10 14 15 19* 135.00
14 Omega Sport POL POL 177 Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Stanisław Wawak
PG Racing Politechnika Gdańska 9 18* 12 9 18 16 10 7 14 11 17 13 136.00
15 Omega Sport Lion POL POL 180 Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Maciek Dąbrowski
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 12 9 16 DSQ* 7 15 13 14 12 17 13 9 137.00
16 Omega Sport Sailor.pl POL POL 101 Joanna Szopińska
Piotr Klimkiewicz
Yacht Klub Polski Warszawa 11 14 7 10 14 14 12 18 19* 18 14 16 148.00
17 Omega Sport Fuzel POL POL 337 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
Energetyk Konin 16 8 19* 18 11 10 17 12 16 10 18 15 151.00
18 Omega Sport POL POL 277 Kacper Wysocki
Katarzyna Piernicka
Agnieszka Glingiert
PG Racing Politechnika Gdańska 21* 19 6 7 17 7 16 17 17 15 19 12 152.00
19 Omega Sport Rote Rakete POL POL 4 Anna Dobrzańska
Agnieszka Wawrzyniak
Bożena Skut
Jacht Klub Wrocław 19 21* 20 15 16 20 21 19 18 21 16 17 202.00
20 Omega Sport Mordeczka POL POL 239 Tomasz Mordas
Adam Pachowicz
Bartłomiej Zast
18 17 18 19 19 18 20 20 22* 19 21 20 209.00
21 Omega Sport POL POL 220 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Maciej Kula
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 20 20 21 OCS* 20 OCS 19 21 21 20 20 18 223.00
22 Omega Sport Płotka POL POL 125 Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Michał Stasiak
KŻ Petrochemia Płock 22 22 DNF* 20 21 19 22 22 20 22 22 21 233.00
M Klasa Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Pkt
1 Omega Standard ANETKA POL POL 13 Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Matryna Knasiecka
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD 1 1 8* 7 4 4 6 3 5 4 1 3 39.00
2 Omega Standard POL POL 253 Piotr Sikorski
Beniamin Piksa
Ela Malarz
AWF KATOWICE 3 2 1 3 1 17* 5 11 2 3 4 4 39.00
3 Omega Standard Roberts Port POL POL 456 Emil Bałdyga
Bartosz Hajdukiewicz
Robert Śliwiński
DSQ* 6 2 2 OCS 5 2 1 1 1 5 2 55.00
4 Omega Standard Wodna Pasja POL POL 149 Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
KSW Fregata - Pogoria 1 2 7 6 5 5 9 3 4 6 6 2 14* 55.00
5 Omega Standard POL POL 454 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
6 3 10 4 13* 6 4 9 3 7 13 1 66.00
6 Omega Standard POL POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
17 9 3 18* 8 1 1 2 8 8 6 10 73.00
7 Omega Standard POL POL 222 Janusz Zimer
Jacek Kurek
Mateusz Pacześny
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ DSQ* 11 9 11 7 7 10 7 7 13 7 5 94.00
8 Omega Standard JejMagnificencja 2 POL POL 345 Marcin Kozubowicz
Klaudiusz Kozubowicz
Natalia Hartel
AWF KATOWICE 14 4 7 6 3 11 9 8 10 16 DSQ* 7 95.00
9 Omega Standard BIAŁA MEWA POL POL 503 JAKUB MIDOR
NICOLA KOPYCIOK
WOJCIECH DROŹDZIK
12 5 4 1 6 8 8 RET* 9 20 21 6 100.00
10 Omega Standard PUCYFIK POL POL 175 Michal Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
YC Rewa 11 15 12 13 10 19* 12 6 11 11 3 9 113.00
11 Omega Standard Monster POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
7 12 15 15 9 13 17 23* 4 5 8 18 123.00
12 Omega Standard POL POL 268 Dariusz Żurawski
Artur Pacześny
Andrzej Jaworski
8 16 13 9 16 15 22* 14 15 2 11 17 136.00
13 Omega Standard POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan 10 10 14 12 18 14 16 5 21* 18 18 20 155.00
14 Omega Standard Piotruś Pan POL POL 3942 Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
Klub Wodny ENIF Częstochowa 5 14 16 10 12 10 18 20 19 22 24 DNS* 170.00
15 Omega Standard AMA POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Waldemar Stec
16 24* 22 19 11 21 11 12 RDG
(20)
10 14 19 170.00
16 Omega Standard PORTA Sailing Team POL POL 271 Adam Kuczyński
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
21 8 5 8 DNS* 2 20 OCS 13 25 22 21 173.00
17 Omega Standard POL POL 274 Michał Kępski
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
AZS Politechnika Rzeszowska 9 13 11 20 24 20 14 15 DNF* 15 9 25 175.00
18 Omega Standard 182 POL POL 182 Karol NAWROT
Eugeniusz Nawrot
Krzysztof Szczepański
Nawrot Swim&sail TEAM 22 20 21 14 2 12 15 18 24* 21 16 23 184.00
19 Omega Standard Zuzia POL POL 502 Zbigniew Długaszewski
BARTOSZ SKRZYPCZAK
Daniel Motłoch
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 4 22 19 16 15 18 OCS* 24 17 19 23 8 185.00
20 Omega Standard POL POL 380 Stefan Kalinowski
Marek Stefaniuk
Bartek Cieślak
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 19 23 17 22 17 24* 19 17 14 9 17 16 190.00
21 Omega Standard Adventure POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Yu Pei
Maksymilian Taniewski
KS Spójnia Warszawa OCS* 21 23 21 21 16 7 16 23 12 20 11 191.00
22 Omega Standard Pociecha POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
23 17 24* 24 22 22 13 13 18 17 10 12 191.00
23 Omega Standard LOB-SA POL POL 145 Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A. 20 19 18 17 19 23 21 10 RET* 14 15 22 198.00
24 Omega Standard Warrior II POL POL 106 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
Jacht Klub Portowiec 15 DSQ* 25 25 20 25 23 19 12 26 12 15 217.00
25 Omega Standard Dywizjon POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz
Robert Mroczkowski
Maciej Ganc
K.Ż. Petrochemia 18 26 20 23 14 27 25 22 RET* 23 19 13 230.00
26 Omega Standard POL POL 185 Aleksander Michalski
Michał Płaska
Alicja Bielachowicz
PG Racing Politechnika Gdańska 13 18 DNS* DNS DNS 3 RET DNF 16 DNS DNS DNS 246.00
27 Omega Standard Nereida POL POL 224 Grzegorz Mrówka
Bartosz Haryjan
Martyna Krzyżak
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych 24 25 DNF* 26 23 26 24 21 22 24 25 24 264.00
Omega Sport Wyniki oficjalne po 12 wyścigach
Omega Standard Wyniki oficjalne po 12 wyścigach