Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Mistrzostwa Polski w klasie Omega
18 - 20 września 2020
Krynica Morska, Poland
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Omega Sport
Szukaj
#
Załoga
Ur
Potwierdzono
Opłacono
Data zgłoszenia
1
Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980
31.08.2020, 17:07
2
Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1972
1981
1972
01.09.2020, 11:44
3
Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979
03.09.2020, 15:28
4
Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jakub Wróblewski
1992
09.09.2020, 10:50
5
Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
1957
1981
1979
10.09.2020, 09:32
6
Joanna Szopińska
Piotr Klimkiewicz
11.09.2020, 04:46
7
Anna Dobrzańska
Agnieszka Wawrzyniak
Bożena Skut
1983
11.09.2020, 08:41
8
Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Maciej Kula
1979
11.09.2020, 10:56
9
Robert Kresło
Marek Wołoszyn
Kacper Kowalski
1969
1968
2001
11.09.2020, 21:29
10
Andrzej Szynkiewicz
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Sadowski
1957
12.09.2020, 18:03
11
Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
12.09.2020, 18:10
12
Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Dawid Płotka
1981
1999
1997
12.09.2020, 23:49
13
Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Stanisław Wawak
1999
1999
1996
13.09.2020, 10:30
14
Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
13.09.2020, 15:01
15
Kacper Wysocki
Katarzyna Piernicka
Agnieszka Glingiert
1998
2001
2000
13.09.2020, 17:42
16
Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Piotr Sutkowski
1982
1983
13.09.2020, 21:27
17
Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
1991
13.09.2020, 22:10
18
Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Maciek Dąbrowski
1982
1987
14.09.2020, 00:07
19
Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
1973
14.09.2020, 09:51
20
Wojciech Parużnik
Michał Jawor
Jacek Mrożek
15.09.2020, 09:16
21
Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Michał Stasiak
1994
16.09.2020, 11:45
22
Tomasz Mordas
Adam Pachowicz
Bartłomiej Zast
18.09.2020, 18:33