Mistrzostwa Polski w klasie Omega

18 - 20 wrz 2020

Krynica Morska, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980 YKP Warszawa
Tak
Tak
31.08.2020, 17:07
2 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1972
1981
1972
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
01.09.2020, 11:44
3 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979
Tak
Tak
03.09.2020, 15:28
4 Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jakub Wróblewski
1992 YKP Warszawa
Tak
Tak
09.09.2020, 10:50
5 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
1957
1981
1979
Loyalty Point Racing Team
Tak
Tak
10.09.2020, 09:32
6 Joanna Szopińska
Piotr Klimkiewicz
Yacht Klub Polski Warszawa
Tak
Tak
11.09.2020, 04:46
7 Anna Dobrzańska
Agnieszka Wawrzyniak
Bożena Skut
1983 Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
11.09.2020, 08:41
8 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Maciej Kula
1979 KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Tak
Tak
11.09.2020, 10:56
9 Robert Kresło
Marek Wołoszyn
Kacper Kowalski
1969
1968
2001
Tak
Tak
11.09.2020, 21:29
10 Andrzej Szynkiewicz
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Sadowski
1957 Uniwersytet Morski w Gdyni
Tak
Tak
12.09.2020, 18:03
11 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Tak
Tak
12.09.2020, 18:10
12 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Dawid Płotka
1981
1999
1997
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
12.09.2020, 23:49
13 Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Stanisław Wawak
1999
1999
1996
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
13.09.2020, 10:30
14 Katarzyna Szwankowska
Jerzy Cytawa
Grzegorz Cytawa
Tak
Tak
13.09.2020, 15:01
15 Kacper Wysocki
Katarzyna Piernicka
Agnieszka Glingiert
1998
2001
2000
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
13.09.2020, 17:42
16 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Piotr Sutkowski
1982
1983
Pronaw AKM Gdańsk
Tak
Tak
13.09.2020, 21:27
17 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
1991 Energetyk Konin
Tak
Tak
13.09.2020, 22:10
18 Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Maciek Dąbrowski
1982
1987
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
14.09.2020, 00:07
19 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
1973 Vector Sails
Tak
Tak
14.09.2020, 09:51
20 Wojciech Parużnik
Michał Jawor
Jacek Mrożek
Yc Beskid Nowy Sącz
Tak
Tak
15.09.2020, 09:16
21 Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Michał Stasiak
1994 KŻ Petrochemia Płock
Tak
Tak
16.09.2020, 11:45
22 Tomasz Mordas
Adam Pachowicz
Bartłomiej Zast
Tak
Tak
18.09.2020, 18:33
Omega Standard
# Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
1980 LIRA KKŻ Kościan
Tak
Tak
31.08.2020, 17:18
2 Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
1988
1988
1978
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
Tak
Tak
02.09.2020, 16:39
3 Grzegorz Mrówka
Bartosz Haryjan
Martyna Krzyżak
2001
2005
2006
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych
Tak
Tak
04.09.2020, 08:36
4 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
1984
1976
2020
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
Tak
Tak
08.09.2020, 14:27
5 Michal Gajda
Mariusz Kołakowski
Bartosz Mach
1972 YC Rewa
Tak
Tak
08.09.2020, 16:40
6 Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Matryna Knasiecka
1952
1972
2002
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD
Tak
Tak
09.09.2020, 16:26
7 Janusz Zimer
Jacek Kurek
Mateusz Pacześny
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
Tak
Tak
10.09.2020, 13:35
8 Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Waldemar Stec
1977
2003
Tak
Tak
11.09.2020, 07:02
9 Dariusz Żurawski
Artur Pacześny
Andrzej Jaworski
Tak
Tak
11.09.2020, 08:41
10 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
1957
1980
Tak
Tak
12.09.2020, 12:08
11 Adam Kuczyński
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Tak
Tak
12.09.2020, 18:07
12 Krzysztof Orwaldi
Yu Pei
Maksymilian Taniewski
1997
1995
1999
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
12.09.2020, 18:10
13 Michał Kępski
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
1988 AZS Politechnika Rzeszowska
Tak
Tak
13.09.2020, 08:45
14 Aleksander Michalski
Michał Płaska
Alicja Bielachowicz
1996
1995
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
13.09.2020, 20:12
15 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Tak
Tak
13.09.2020, 20:38
16 Zbigniew Długaszewski
BARTOSZ SKRZYPCZAK
Daniel Motłoch
1960
1995
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
Tak
Tak
13.09.2020, 21:09
17 JAKUB MIDOR
NICOLA KOPYCIOK
WOJCIECH DROŹDZIK
1994
1994
Tak
Tak
14.09.2020, 08:49
18 Tomasz Staśkiewicz
Robert Mroczkowski
Maciej Ganc
1973
1973
1983
K.Ż. Petrochemia
Tak
Tak
14.09.2020, 08:58
19 Karol NAWROT
Eugeniusz Nawrot
Krzysztof Szczepański
1992
1962
1992
Nawrot Swim&sail TEAM
Tak
Tak
14.09.2020, 11:12
20 Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
1969 Klub Wodny ENIF Częstochowa
Tak
Tak
14.09.2020, 11:34
21 Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
1977
1997
1980
KSW Fregata - Pogoria 1
Tak
Tak
14.09.2020, 12:25
22 Stefan Kalinowski
Marek Stefaniuk
Bartek Cieślak
1951
1967
1974
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
Tak
Tak
14.09.2020, 12:51
23 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
1973
1989
1982
Tak
Tak
14.09.2020, 13:25
24 Piotr Sikorski
Beniamin Piksa
Ela Malarz
AWF KATOWICE
Tak
Tak
14.09.2020, 19:40
25 Marcin Kozubowicz
Klaudiusz Kozubowicz
Natalia Hartel
AWF KATOWICE
Tak
Tak
14.09.2020, 19:57
26 Emil Bałdyga
Bartosz Hajdukiewicz
Robert Śliwiński
1986
Tak
Tak
14.09.2020, 20:33
27 Grzegorz Musielak
Kamil Musielak
Michał Musielak
1957
1987
1991
Jacht Klub Portowiec
Tak
Tak
14.09.2020, 20:59
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.