31 sie - 3 wrz 2017

Mistrzostwa Polski (RS:X, Laser Standard)

Puck, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M9 Pkt
1 POL POL 8 Kacper Ziemiński SEJK "Pogoń" Szczecin 3 3 4* 1 3 2 3 4 2 21.00
2 POL POL 209552 Tadeusz Kubiak SEJK "Pogoń" Szczecin 4 6 5 2 1 1 6 UFD* 4 29.00
3 POL POL 211314 Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1 1 8* 4 2 3 2 2 14 29.00
4 POL POL 212506 Dawid Kania ŻLKS Poznań 2 BFD* 6 3 4 5 7 5 6 38.00
5 BLR BLR 171937 Pavel Babich BELARUS 17* 2 3 5 5 4 4 3 16 42.00
6 RUS RUS 195737 Dmitry Tretyakov Russia DSQ* 15 9 6 8 6 10 11 20 85.00
7 POL POL 210953 Paweł Nowicki TKŻ Toruń 12 14 17* 11 9 7 13 13 12 91.00
8 POL POL 20311 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 5 21 13 18 BFD* 9 10 10 92.00
9 POL POL 183484 Marcel Gluchowski UKS FIR Warszawa 15 10 14 9 17* 14 15 8 8 93.00
10 POL POL 212957 Jakub Dumara SEJK "Pogoń" Szczecin 20* 8 19 16 11 12 12 7 18 103.00
11 POL POL 208654 Tomasz Lobert AZS UW Warszawa 25* 16 15 8 10 13 19 6 87.00
12 POL POL 206497 Adrian Raczkowski UKŻ "Wiking" Toruń 8 21 22* 10 16 9 11 17 92.00
13 POL POL 210785 Maciej Grabowski Yacht Klub Stal Gdynia 7 4 1 UFD* 6 BFD 5 1 93.00
14 POL POL 202450 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 13 13 24* 12 14 11 17 14 94.00
15 POL POL 7 Jakub Marciniak JKW Poznań 9 11 20 18 15 BFD* 21 9 103.00
16 POL POL 206817 Sebastian Kalafarski UKŻ "Wiking" Toruń 37 39* 18 14 7 8 18 12 114.00
17 POL POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 16 20 16 17 37* 18 14 15 116.00
18 POL POL 1 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 51 10 7 13 10 8 UFD* 133.00
19 POL POL 207855 Sebastian Mazurek AZS UW Warszawa 10 9 12 35* 33 21 23 29 137.00
20 POL POL 21 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 14 12 11 36 21 BFD* 25 18 137.00
21 POL POL 210944 Michał Maciaszczyk CŻ szczecin 31 27 19 29 15 35* 27 177.00
22 POL POL 211107 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin 42 45* 29 21 22 16 22 25 177.00
23 POL POL 198286 Karol Wojda MKS "Dwójka" Warszawa 22 BFD* 23 DNC 12 19 16 22 183.00
24 POL POL 201121 Rafal Blazejczyk AZS UWM Olsztyn 44* 36 28 29 24 24 24 19 184.00
25 POL POL 173475 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 18 13 28 DNC* DNC 27 20 186.00
26 POL POL 194948 Piotr Ostrowski AZS UW Warszawa 19 BFD* 7 15 19 BFD 34 26 189.00
27 POL POL 202671 Kacper Mazurek AZS UW Warszawa DNC* 43 26 22 28 20 29 23 191.00
28 POL POL 202449 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 23 DNC* DNC 20 23 17 31 21 204.00
29 POL POL 207586 Szymon Kowalski TKŻ Toruń 18 BFD* 25 24 25 BFD 28 16 205.00
30 POL POL 18 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 26 25 35 27 30 29 37* 36 208.00
31 POL POL 207572 Jakub Blaszczyszyn KS Spójnia Warszawa 32 40* 38 38 20 26 26 34 214.00
32 POL POL 210788 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 5 7 2 DNE DNE DNE 1 RET* 222.00
33 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻLKS Poznań 24 19 43 32 40 33 44* 33 224.00
34 POL POL 92638 Konrad Berezowski RKS "Lasery" Zegrze BFD* 31 39 23 26 BFD 20 24 232.00
35 POL POL 196898 Dominik Wojtoniak MKŻ Arka Gdynia 46 30 44 25 27 BFD* 30 30 232.00
36 POL POL 207576 Adam Żuber AZS UWM Olsztyn 29 26 32 37 31 30 50 53* 235.00
37 POL POL 61 Aleksander Michalski KŻ "Horn" Kraków 21 52* 31 46 34 23 43 38 236.00
38 POL POL 207099 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 27 41 33 33 43 25 46* 40 242.00
39 POL POL 191842 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 52 BFD* 63 26 32 22 32 35 262.00
40 POL POL 197541 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice 28 27 62* 34 41 35 56 45 266.00
41 POL POL 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 30 38 56* 40 46 38 53 42 287.00
42 POL POL 177553 Aleksander Pikuła CŻ szczecin 60* 28 52 45 39 34 54 41 293.00
43 POL POL 174480 Michał Zieliński ŻLKS Poznań 45 37 34 43 DNC* DNC 33 32 293.00
44 POL POL 201481 Michał Kugacki MKŻ Arka Gdynia 59* 49 53 39 38 37 36 48 300.00
45 POL POL 210244 Maksymilian Michalik KS Spójnia Warszawa BFD* 23 37 31 DNC DNC 41 31 301.00
46 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 61* 42 45 41 49 36 57 37 307.00
47 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok 36 50 57 DNC* 48 28 45 44 308.00
48 POL POL 171258 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok 53 BFD* 55 DNC 35 32 40 28 312.00
49 POL POL 198203 Jan Stremlau TKŻ Toruń 43 44 66 30 36 BFD* 42 52 313.00
50 POL POL 186391 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 33 47 50 DNC* 51 39 55 54 329.00
51 POL POL 96898 Michał Górnisiewicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 63 59 65* 44 42 27 51 46 332.00
52 POL POL 203177 Jakub Grabowski JK KRYNICA MORSKA 58 35 61 DNF* 47 31 48 56 336.00
53 RUS RUS 194843 Danil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 49 46 49 DNF* 44 40 DNC 39 336.00
54 POL POL 160406 Patryk Żeberski PKM LOK Poznań 39 24 42 DNC* DNC DNC 39 55 337.00
55 POL POL 11 Krzysztof Białaś MOS SSW Iława 40 22 30 42 DNC* DNC DNC DNC 341.00
56 POL POL 168771 Szymon Pawlik CŻ szczecin 51 29 36 DNF* DNF 41 59 58 343.00
57 POL POL 185443 Mateusz Szymczak CŻ szczecin 41 53 47 DNC* 50 BFD 49 50 359.00
58 POL POL 197004 Maciej Wilk RKS "Lasery" Zegrze 47 54 40 DNC* DNC DNC 38 43 360.00
59 POL POL 185392 Jędrzej Bering CŻ szczecin 57 56 46 DNC* 45 DNC 47 47 367.00
60 POL POL 21095 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 35 17 48 UFD* DNC DNC DNC DNC 376.00
61 POL POL 192638 Szymon Rodziewicz - Borowski AZS UW Warszawa 48 32 51 DNC* DNC DNC 60 49 378.00
62 POL POL 170881 Jan Ohde-Świętosławski UKS FIR Warszawa 54 57 58 DNC* DNF 42 52 51 383.00
63 POL POL 189010 Igor Tarasiuk Stowarzyszenie Port Mechelinki 38 33 64 DNC* DNC DNC DNC DNC 411.00
64 POL POL 176711 Kamil Kalitowski KS Spójnia Warszawa 50 34 54 DNF* DNC DNC DNC DNC 414.00
65 POL POL 18071 Jakub Pawlikowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 62 55 59 DNC* DNC DNC 58 57 429.00
66 POL POL 212647 Maciej Bardan KS Spójnia Warszawa DSQ* 48 41 DNC DNC DNC DNC DNC 434.00
67 POL POL 189550 Andrzej Czokajło RKS "Lasery" Zegrze 56 58 60 DNC* DNC DNC DNC DNC 450.00
68 POL POL 197723 Piotr Borczyński KS Spójnia Warszawa 55 BFD* BFD UFD DNC DNC DNC DNC 469.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 POL POL 8 Zofia Noceti Klepacka Legia Warszawa 1 1 2 4* 1 2 3 1 2 4 17.00
2 POL POL 104 Kamila Smektała YKP Warszawa UFD* 2 1 3 6 3 2 3 1 6 27.00
3 POL POL 7 Maja Dziarnowska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7 9* 3 2 4 5 1 4 3 2 31.00
4 POL POL 21 Małgorzata Białecka SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 10* 8 6 5 7 4 2 5 8 47.00
5 POL POL 9 Agnieszka Bilska GKŻ Gdańsk 5 7 4 1 2 6 8* 6 6 10 47.00
6 POL POL 303 Karolina Lipińska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 5 9* 5 3 4 6 5 4 12 48.00
7 RUS RUS 52 Anastasia Moiseeva Russia 3 6 5 8 8 9* 7 9 9 14 69.00
8 POL POL 287 Zuzanna Czurylo AZS Poznań 10* 8 7 7 9 1 5 8 8 16 69.00
9 SWE SWE 6 Fanny Baumann Sweden 6 4 12 UFD* 7 8 9 7 7 18 78.00
10 RUS RUS 95 Maria Lemenkova Russia 12 3 6 11 14 17* 10 12 12 20 100.00
11 POL POL 313 Lidia Sulikowska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 11 13* 11 9 10 11 12 11 10 85.00
12 POL POL 134 Weronika Marciniak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 12 15* 12 11 10 11 14 11 89.00
13 POL POL 105 Michalina Bujnowska YKP Warszawa 9 11 10 10 13 14* 13 10 14 90.00
14 POL POL 17 Agnieszka Szpak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 14 15 13 DNF* 15 12 17 13 16 115.00
15 POL POL 230 Maja Kuchta SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 16 14 14 DNF* 12 15 15 DNF 15 119.00
16 POL POL 1556 Marta Poplonyk AZS Poznań 15 16 16 DNC* 16 16 14 DNF 13 124.00
17 POL POL 108 Julia Dawidowicz YKP Warszawa 13 17 17 DNC* 17 13 16 DNF 17 128.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 M10 Pkt
1 POL POL 28 Radoslaw Furmanski DKŻ Dobrzyń 4 8* 1 3 4 1 2 3 3 2 23.00
2 POL POL 182 Paweł Tarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 1 2 1 5 6* 1 4 1 12 30.00
3 POL POL 82 Piotr Myszka KS AZS AWFiS Gdańsk 1 3 3 2 1 3 3 6* 2 18 36.00
4 NOR NOR 510 Sjur Funneamrk NORWAY 11 BFD* 6 6 2 5 4 1 4 6 45.00
5 NOR NOR 7 Sebastian Wang-Hansen NORWAY 7 9 8 5 8 2 11* 2 5 4 50.00
6 POL POL 26 Dawid Furmański DKŻ Dobrzyń 5 5 9* 4 9 8 5 8 7 16 67.00
7 BLR BLR 714 Tsirkun Mikita BELARUS 10 4 10 8 6 9 7 11* 10 14 78.00
8 CZE CZE 130 Karel Lavicky Czech Republic 14 16* 13 14 3 11 9 7 8 8 87.00
9 POL POL 126 Przemysław Miarczyński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 14* 12 12 7 4 13 12 12 10 91.00
10 POL POL 74 Jan Suliński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 11 24* 7 11 12 6 10 14 20 99.00
11 RUS RUS 2 Vladislav Burmistrenko Russia 19 6 20* 11 10 10 10 9 6 81.00
12 POL POL 30 Maciej Kluszczyński DKŻ Dobrzyń 2 BFD* 4 DSQ 14 7 8 5 9 86.00
13 UKR UKR 13 Oleksandr Tugaryev Ukraine 6 7 5 10 20* 16 19 19 16 98.00
14 NOR NOR 252 Endre Funnemark NORWAY 24 12 31* 9 13 15 14 18 11 116.00
15 POL POL 893 Aleksander Przychodzeń SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 16 18 21 13 12 13 15 14 23* 122.00
16 POL POL 121 Łukasz Buderaski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 22 10 16 16 19 14 12 15 26* 124.00
17 POL POL 191 Robert Pellowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12 17 29* 15 16 20 17 16 19 132.00
18 POL POL 175 Przemyslaw Szybkowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 20 21* 18 19 17 17 18 13 13 135.00
19 NOR NOR 57 Arthur Ulrichsen NORWAY 13 15 25* 17 22 18 23 20 20 148.00
20 RUS RUS 72 Egor Zhilin Russia 17 2 7 31 26 32* 26 26 24 159.00
21 OMA OMA 1 Waleed Issa Alkindi Oman 15 19 17 18 UFD* 19 31 23 18 160.00
22 RUS RUS 1 Ivan Shokhov Russia 26 20 28* 25 15 21 22 17 15 161.00
23 POL POL 45 Kamil Uniewski GKŻ Gdańsk 28 13 11 26 27 34* 24 24 29 182.00
24 POL POL 12 Michał Walenczewski GKŻ Gdańsk 21 26 15 22 24 30* 30 25 22 185.00
25 POL POL 113 Maciej Zalewski KS "Baza" Mrągowo 27 25 14 27 28 22 27 DNF* 17 187.00
26 POL POL 185 Mikołaj Michalski GKŻ Gdańsk 18 BFD* 23 25 25 22 28 192.60
27 POL POL 75 Jakub Gulczyński UJKS "Szturwał" Kalisz 34 27 34 20 18 23 16 DNF* 25 197.00
28 POL POL 88 Jakub Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 35* 29 32 21 25 27 21 21 30 206.00
29 POL POL 1 Kajetan Pawłowski AZS Poznań 25 BFD* 22 23 21 28 29 27 32 207.00
30 POL POL 18 Piotr Szmit AZS Poznań 36 BFD* 27 24 DNC 24 20 28 21 217.00
31 POL POL 2 Igor Eliasz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 30 22 19 30 29 29 DNF* DNF 34 230.00
32 POL POL 502 Dawid Litwinek KS "Baza" Mrągowo 23 23 26 34 31 33 33 DNF* 35 238.00
33 POL POL 19 Jędrzej Cituk KS "Baza" Mrągowo 31 24 35 32 30 31 34 DNF* 27 244.00
34 POL POL 107 Jakub Polkowski YKP Warszawa 29 BFD* 33 29 23 35 28 DNF 33 247.00
35 POL POL 144 Kajetan Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 32 28 36 33 32 26 32 DNF* 31 250.00
36 POL POL 503 Kuba Pyrek KS "Baza" Mrągowo 33 30 30 DNF* 33 DNC DNF DNF DNF 274.00
Laser Standard Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
RS:X - Kobiety Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
RS:X - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 10 wyścigach