Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie Open Skiff

20 - 22 sie 2020 Gdynia, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
POL 9234
Józef Krasowski
2009
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
1
1
3
1
1
4*
2
9.00
2
POL 9425
Piotr Trella
2008
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
3
2
1
5
21*
2
1
14.00
3
POL 8035
Aniela Frąckowiak
2008
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2
8
2
2
9*
6
5
25.00
4
POL 11139
Natasza Tarnawska
2008
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
8
5
6
4
11*
10
4
37.00
5
POL 9922
Julianna Ponto
2008
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
7
3
4
BFD*
8
8
9
39.00
6
POL 9180
Wojciech Henryk Komenda
2008
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
6
9
8
BFD*
4
5
14
46.00
7
POL 8188
Daria Pedowska
2009
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
4
4
7
13
20*
19
7
54.00
8
POL 10649
Laura Kwiatkowska
2009
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
9
14
5
BFD*
10
17
3
58.00
9
POL 8643
Ksawery Soćko
2009
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
12
10
BFD*
15
3
7
13
60.00
10
POL 8655
Maciej Barć
2009
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
10
13
12
21*
6
21
6
68.00
11
POL 11138
Antonina Liro
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
15
22
BFD*
10
5
9
8
69.00
12
POL 8541
Kacper Sprengler
2008
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
14
12
18
3
12
20*
16
75.00
13
POL 10626
Hanna Kusztejko
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
18
11
9
BFD*
13
12
12
75.00
14
POL 8186
Lena Maria Adamska
2009
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
17
7
11
7
19
24*
17
78.00
15
POL 9809
Patryk Glinka
2008
POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC
11
26
10
11
7
15
28*
80.00
16
POL 10929
Antoni Brzozowski
2009
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
28
15
BFD*
9
14
1
15
82.00
17
POL 11269
Aleksander Szczepara
2009
Klub Żeglarski Horn Kraków
5
6
BFD*
BFD
17
3
23
83.00
18
POL 10629
Hubert Staroń
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
25*
25
15
19
2
13
11
85.00
19
POL 11135
Mikołaj Grzegorz Nędza
2010
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
26*
16
14
6
15
16
20
87.00
20
POL 10611
Adam Fengler
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
20
17
16
8
25*
14
22
97.00
21
POL 8660
Tymoteusz Gołyszny
2010
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
21
20
17
18
18
28*
10
104.00
22
POL 10564
Julia Jędrzejczyk
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
16
21
21
20
27*
11
21
110.00
23
POL 7307
Jagoda Wiśniewska
2009
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
19
18
20
17
23*
23
19
116.00
24
POL 8030
Barbara Riemer
2010
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
13
19
BFD*
22
22
26
18
120.00
25
POL 10640
Aleksander Siwiec
2008
---
27*
24
19
12
16
27
24
122.00
26
POL 9150
Małgorzata Zielińska
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
24
27*
13
16
26
25
27
131.00
27
POL 8000
Jagna Smolińska
2009
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
22
23
BFD*
23
24
18
26
136.00
28
POL 10684
Bartłomiej Jasiński
2008
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
23
UFD*
BFD
14
UFD
22
25
142.00