9 - 11 sie 2017

Mistrzostwa Polski Młodzików BIC TECHNO 6,8

Jezioro Kierskie, Poznań, Polska
Wyniki
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Bic Techno POL POL 100 Iga Stepczyńska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
2 Bic Techno POL POL 503 Oliwia Chomka KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
3 Bic Techno POL POL 11 Gabrysia Paterek GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
4 Bic Techno POL POL 777 Pola Wawrzyniak AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
5 Bic Techno POL POL 400 Martyna Terman SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
6 Bic Techno POL POL 718 Jan Rudowicz UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
07.08.2017, 12:08
7 Bic Techno POL POL 602 Amadeusz Skonieczny UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
07.08.2017, 12:08
8 Bic Techno POL POL 334 Piotr Szkolnicki UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
Tak
07.08.2017, 12:08
9 Bic Techno POL POL 71 Marysia Rudowicz UJKS "Szturwał" Kalisz
Nie
07.08.2017, 12:08
10 Bic Techno POL POL 512 Michał Lis KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
11 Bic Techno POL POL 514 Adam Klecan KS "Baza" Mrągowo
Nie
07.08.2017, 12:08
12 Bic Techno POL POL 501 Kamila Niedbała KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
13 Bic Techno POL POL 51 Oliwier Przybylak KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
14 Bic Techno POL POL 36 Kacper Guzowski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
15 Bic Techno POL POL 293 Filip Zajkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
07.08.2017, 12:15
16 Bic Techno POL POL 172 Nell Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
08.08.2017, 18:31
17 Bic Techno POL POL 87 Mikołaj Kozłowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
08.08.2017, 18:33
18 Bic Techno POL POL 173 Filip Falęcki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
08.08.2017, 18:34
19 Bic Techno POL POL 300 Hubert Chabowski UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
Tak
08.08.2017, 19:08
20 Bic Techno POL POL 301 Miłosz Frydrychowicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:03
21 Bic Techno POL POL 147 Olaf Grodzicki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:06
22 Bic Techno POL POL 262 Szymon Charytanowicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:08
23 Bic Techno POL POL 240 Szymon Kwidziński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:11
24 Bic Techno POL POL BN Wiktoria Wojciechowska UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
09.08.2017, 09:16
25 Bic Techno POL POL 107 Maciej Pietrzak YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
09.08.2017, 09:26
26 Bic Techno POL POL 30 Igor Lewiński GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
27 Bic Techno POL POL 39 Kacper Jaskólski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
28 Bic Techno POL POL 101 Ludwik Filipski YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
29 Bic Techno POL POL 146 Aleksander Niziołek SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
30 Bic Techno POL POL 104 Marlena Szlaska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
31 Bic Techno POL POL 106 Jakub Bodasiński YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
32 Bic Techno POL POL 110 Jan Her YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Nie
07.08.2017, 12:08
33 Bic Techno POL POL 5 Kacper Gwóźdź SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
34 Bic Techno POL POL 1 Dawid Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
35 Bic Techno POL POL 44 Konrad Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
36 Bic Techno POL POL 150 Michał Krawczyk AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
37 Bic Techno POL POL 881 Łukasz Paśka AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
38 Bic Techno POL POL 174 Konrad Zagarów SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
39 Bic Techno POL POL 122 Aleksandra Wasiewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
40 Bic Techno POL POL 661 Krzysztof Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
41 Bic Techno POL POL 69 Patryk Różak AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
42 Bic Techno POL POL 82 Tomasz Skowronek GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
43 Bic Techno POL POL 195 Julian Wardaszko SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
44 Bic Techno POL POL 89 Amelia Zalewska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
45 Bic Techno POL POL 133 Mateusz Zelga SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
46 Bic Techno POL POL 336 Adrian Schutta UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
Tak
07.08.2017, 12:08
47 Bic Techno POL POL 4 Jan Sroczyński GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
48 Bic Techno POL POL 49 Leon Sroczyński GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
49 Bic Techno POL POL 320 Karina Filip GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
50 Bic Techno POL POL 47 Maja Bartkowska GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
51 Bic Techno POL POL 70 Natalia Staszewska GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
52 Bic Techno POL POL 460 Filip Dmochowski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
53 Bic Techno POL POL 46 Daniel Ugnieski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
54 Bic Techno POL POL 29 Milo Sołomko SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:55