9 - 11 sie 2017

Mistrzostwa Polski Młodzików BIC TECHNO 6,8

Jezioro Kierskie, Poznań, Polska
Wyniki

Miejsce

Komunikat 3

Uroczyste zakończenie regat odbędzie się o godzinie 16:00 na Przystani AZS Poznań przy ulicy Nad Jeziorem 103. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Sędzia Główny
Komandor AZS Poznań

Komunikat 2

Zespół Protestowy udziela ostzeżenia zawodniczkom POL 89 i POL 122 za naruszenie punktu 10.3 Instrukcji Żeglugi w wyścigu 7.

Sędzia Główny
Ryszard Blaszka

Komunikat 1

1. Zmiany w Instrukcji Żeglugi – skorygowana treść:

9.2. Znakami startu będzie statek KS i bojka z czerwoną flagą.
9.3. Znakami mety będzie statek KS i bojka z niebieską flagą.

10.2 Linia startu przebiegać będzie między masztem/nabieżnikiem na statku KS i bojką
z czerwoną flagą.
11. Linia mety przebiegać będzie pomiędzy tyczkami z niebieskimi flagami na statku KS
i bojce mety.

Sędzia Główny
Andrzej Wyrzykowski

M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Bic Techno POL POL 661 Krzysztof Żarnowski 2004 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 1 5* 5 2 5 2 3 2 21.00
2 Bic Techno POL POL 39 Kacper Jaskólski 2003 GKŻ Gdańsk 7 10* 1 2 5 2 6 8 1 32.00
3 Bic Techno POL POL 44 Konrad Machura 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12 6 4 6 1 4 3 DSQ* 8 44.00
4 Bic Techno POL POL 1 Dawid Sykuła 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 3 12* 8 4 8 10 1 5 47.00
5 Bic Techno POL POL 460 Filip Dmochowski 2005 GKŻ Gdańsk 11* 4 7 3 11 6 8 2 9 50.00
6 Bic Techno POL POL 195 Julian Wardaszko 2003 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 13 13 6 19* 9 1 1 4 7 54.00
7 Bic Techno POL POL 5 Kacper Gwóźdź 2003 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 18 2 4 8 DSQ* 4 6 13 59.00
8 Bic Techno POL POL 512 Michał Lis 2004 KS "Baza" Mrągowo 9 8 3 14* 7 12 13 7 4 63.00
9 Bic Techno POL POL 82 Tomasz Skowronek 2003 GKŻ Gdańsk 2 5 15 12 3 3 DNF* 5 22 67.00
10 Bic Techno POL POL 718 Jan Rudowicz 2003 UJKS "Szturwał" Kalisz 14 DNF* 11 1 13 7 7 13 10 76.00
11 Bic Techno POL POL 46 Daniel Ugnieski 2003 GKŻ Gdańsk 5 7 10 23* 6 10 5 17 20 80.00
12 Bic Techno POL POL 106 Jakub Bodasiński 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 16 20 17 9 22* 13 15 16 3 109.00
13 Bic Techno POL POL 133 Mateusz Zelga 2003 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 14 24* 10 12 20 11 18 19 110.00
14 Bic Techno POL POL 36 Kacper Guzowski 2003 GKŻ Gdańsk 25 2 8 11 27* 22 27 11 6 112.00
15 Bic Techno POL POL 146 Aleksander Niziołek 2003 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 18 DNF* 14 7 15 28 9 10 14 115.00
16 Bic Techno POL POL 173 Filip Falęcki 2003 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 15 11 23* 13 18 18 12 9 21 117.00
17 Bic Techno POL POL 51 Oliwier Przybylak 2004 KS "Baza" Mrągowo 22* 12 21 22 16 9 14 15 16 125.00
18 Bic Techno POL POL 69 Patryk Różak 2003 AZS Poznań 19 17 18 30* 17 16 18 14 12 131.00
19 Bic Techno POL POL 30 Igor Lewiński 2006 GKŻ Gdańsk 17 9 13 27* 19 23 17 26 15 139.00
20 Bic Techno POL POL 29 Milo Sołomko 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 28 DNF* 9 17 14 17 19 12 24 140.00
21 Bic Techno POL POL 49 Leon Sroczyński 2003 GKŻ Gdańsk 10 UFD* UFD 18 10 11 16 20 23 144.00
22 Bic Techno POL POL 150 Michał Krawczyk 2003 AZS Poznań 27* 16 19 16 20 14 24 21 17 147.00
23 Bic Techno POL POL 101 Ludwik Filipski 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 3 DNF* 22 20 21 27 20 24 11 148.00
24 Bic Techno POL POL 147 Olaf Grodzicki 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 26* 21 20 26 23 19 22 19 25 175.00
25 Bic Techno POL POL 4 Jan Sroczyński 2006 GKŻ Gdańsk 20 22 16 15 24 24 28 30* 28 177.00
26 Bic Techno POL POL 107 Maciej Pietrzak 2005 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 21 15 26 32 DNF* 21 26 27 27 195.00
27 Bic Techno POL POL 87 Mikołaj Kozłowski 2004 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 23 19 DNF* 29 30 15 DNF 28 18 198.00
28 Bic Techno POL POL 336 Adrian Schutta 2003 UKS "KAŁĘBIE" OSIEK 31 DNF* 25 24 32 29 21 25 26 213.00
29 Bic Techno POL POL 174 Konrad Zagarów 2004 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 24 DNF* DSQ 21 26 25 29 23 UFD 220.00
30 Bic Techno POL POL 301 Miłosz Frydrychowicz 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 30 DNF* DNF 25 25 DNF 25 29 30 236.00
31 Bic Techno POL POL 602 Amadeusz Skonieczny 2005 UJKS "Szturwał" Kalisz RET* DNF DNF 28 29 DNF 23 22 UFD 246.00
32 Bic Techno POL POL 881 Łukasz Paśka 2004 AZS Poznań 29 DNF* DNF 33 33 DNF DNF 31 29 263.00
33 Bic Techno POL POL 240 Szymon Kwidziński 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 32 DNF* DNF 31 28 DNF DNF DNF DNC 271.00
34 Bic Techno POL POL 262 Szymon Charytanowicz 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 33 DNF* DNF 34 31 DNF DNF 32 DNF 274.00
35 Bic Techno POL POL 293 Filip Zajkowski 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 DNF* DNF 35 DNF 26 DNF DNF DNC 275.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Bic Techno POL POL 320 Karina Filip 2003 GKŻ Gdańsk 2 1 8* 3 1 1 2 1 2 13.00
2 Bic Techno POL POL 172 Nell Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 2 1 6 7* 4 1 2 3 25.00
3 Bic Techno POL POL 100 Iga Stepczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1 4 3 2 4 5 7* 6 1 26.00
4 Bic Techno POL POL 122 Aleksandra Wasiewicz 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 3 2 1 3 2 3 8 UFD* 30.00
5 Bic Techno POL POL 503 Oliwia Chomka 2004 KS "Baza" Mrągowo 4 5 5 7 6 3 9* 5 5 40.00
6 Bic Techno POL POL 89 Amelia Zalewska 2003 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 6 6 9* 5 8 5 4 4 41.00
7 Bic Techno POL POL 47 Maja Bartkowska 2003 GKŻ Gdańsk 7 8 7 4 10* 7 4 9 7 53.00
8 Bic Techno POL POL 70 Natalia Staszewska 2003 GKŻ Gdańsk 9 7 4 8 11* 9 6 3 8 54.00
9 Bic Techno POL POL 104 Marlena Szlaska 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 5 10 9 5 2 10 UFD* 7 11 59.00
10 Bic Techno POL POL 400 Martyna Terman 2005 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 10 9 10 12* 9 6 8 10 9 71.00
11 Bic Techno POL POL 501 Kamila Niedbała 2003 KS "Baza" Mrągowo 11 11 UFD* 10 8 12 10 13 6 81.00
12 Bic Techno POL POL BN Wiktoria Wojciechowska 2005 UJKS "Szturwał" Kalisz 13 DNF* DNF 11 12 13 11 11 10 95.00
13 Bic Techno POL POL 11 Gabrysia Paterek 2003 GKŻ Gdańsk 12 12 DNF* 13 13 11 12 12 DNC 99.00
Techno 6.8 Chłopcy Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach
Techno 6.8 Dziewczyny Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Bic Techno POL POL 100 Iga Stepczyńska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
2 Bic Techno POL POL 503 Oliwia Chomka KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
3 Bic Techno POL POL 11 Gabrysia Paterek GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
4 Bic Techno POL POL 777 Pola Wawrzyniak AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
5 Bic Techno POL POL 400 Martyna Terman SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
6 Bic Techno POL POL 718 Jan Rudowicz UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
07.08.2017, 12:08
7 Bic Techno POL POL 602 Amadeusz Skonieczny UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
07.08.2017, 12:08
8 Bic Techno POL POL 334 Piotr Szkolnicki UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
Tak
07.08.2017, 12:08
9 Bic Techno POL POL 71 Marysia Rudowicz UJKS "Szturwał" Kalisz
Nie
07.08.2017, 12:08
10 Bic Techno POL POL 512 Michał Lis KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
11 Bic Techno POL POL 514 Adam Klecan KS "Baza" Mrągowo
Nie
07.08.2017, 12:08
12 Bic Techno POL POL 501 Kamila Niedbała KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
13 Bic Techno POL POL 51 Oliwier Przybylak KS "Baza" Mrągowo
Tak
07.08.2017, 12:08
14 Bic Techno POL POL 36 Kacper Guzowski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
15 Bic Techno POL POL 293 Filip Zajkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
Tak
07.08.2017, 12:15
16 Bic Techno POL POL 172 Nell Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
08.08.2017, 18:31
17 Bic Techno POL POL 87 Mikołaj Kozłowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
08.08.2017, 18:33
18 Bic Techno POL POL 173 Filip Falęcki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
08.08.2017, 18:34
19 Bic Techno POL POL 300 Hubert Chabowski UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
Tak
08.08.2017, 19:08
20 Bic Techno POL POL 301 Miłosz Frydrychowicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:03
21 Bic Techno POL POL 147 Olaf Grodzicki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:06
22 Bic Techno POL POL 262 Szymon Charytanowicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:08
23 Bic Techno POL POL 240 Szymon Kwidziński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:11
24 Bic Techno POL POL BN Wiktoria Wojciechowska UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
09.08.2017, 09:16
25 Bic Techno POL POL 107 Maciej Pietrzak YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
09.08.2017, 09:26
26 Bic Techno POL POL 30 Igor Lewiński GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
27 Bic Techno POL POL 39 Kacper Jaskólski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
28 Bic Techno POL POL 101 Ludwik Filipski YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
29 Bic Techno POL POL 146 Aleksander Niziołek SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
30 Bic Techno POL POL 104 Marlena Szlaska YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
31 Bic Techno POL POL 106 Jakub Bodasiński YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
07.08.2017, 12:08
32 Bic Techno POL POL 110 Jan Her YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Nie
07.08.2017, 12:08
33 Bic Techno POL POL 5 Kacper Gwóźdź SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
34 Bic Techno POL POL 1 Dawid Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
35 Bic Techno POL POL 44 Konrad Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
36 Bic Techno POL POL 150 Michał Krawczyk AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
37 Bic Techno POL POL 881 Łukasz Paśka AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
38 Bic Techno POL POL 174 Konrad Zagarów SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
39 Bic Techno POL POL 122 Aleksandra Wasiewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
40 Bic Techno POL POL 661 Krzysztof Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
41 Bic Techno POL POL 69 Patryk Różak AZS Poznań
Tak
07.08.2017, 12:08
42 Bic Techno POL POL 82 Tomasz Skowronek GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
43 Bic Techno POL POL 195 Julian Wardaszko SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
44 Bic Techno POL POL 89 Amelia Zalewska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
45 Bic Techno POL POL 133 Mateusz Zelga SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
07.08.2017, 12:08
46 Bic Techno POL POL 336 Adrian Schutta UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
Tak
07.08.2017, 12:08
47 Bic Techno POL POL 4 Jan Sroczyński GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
48 Bic Techno POL POL 49 Leon Sroczyński GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
49 Bic Techno POL POL 320 Karina Filip GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
50 Bic Techno POL POL 47 Maja Bartkowska GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
51 Bic Techno POL POL 70 Natalia Staszewska GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
52 Bic Techno POL POL 460 Filip Dmochowski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
53 Bic Techno POL POL 46 Daniel Ugnieski GKŻ Gdańsk
Tak
07.08.2017, 12:08
54 Bic Techno POL POL 29 Milo Sołomko SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
Tak
09.08.2017, 09:55