Mistrzostwa Polski Masters

13 - 15 sie 2021

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Marek Jarocki ŻLKS Poznań 21.07.2021, 13:50
2 Błażej Wyszkowski 21.07.2021, 22:25
3 Piotr Pajor 1960 KŻ WAT 22.07.2021, 13:23
4 Jacek Bińkowski 1957 KS Spójnia Warszawa 26.07.2021, 18:48
5 Jan Kominek MKS Dwójka Warszawa 03.08.2021, 19:38
6 Jan Okulicz-Kozaryn UKS FIR Warszawa 04.08.2021, 08:27
7 Piotr Rosiński PSRKF 07.08.2021, 07:03
8 Wojciech Nadolski 1951 SKŻ Sopot 08.08.2021, 20:56
9 Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa 09.08.2021, 12:07
10 Lucjan Bladowski Yacht Club Rewa 09.08.2021, 14:17
11 Beniamin Kobierski LKŻ Sława 09.08.2021, 14:55
12 Juliusz Reichelt 1956 ŻLKS Poznań 09.08.2021, 21:01
13 Maciej Rozkrut MKS Dwójka Warszawa 11.08.2021, 17:49
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karol Majda 1981 RKS Lasery Zegrze 03.08.2021, 21:58
2 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 07.08.2021, 23:54
3 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 09.08.2021, 11:47
4 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 09.08.2021, 13:31
5 Przemysław Chybiński 1973 UKS Żeglarz Wrocław 09.08.2021, 20:58
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 27.07.2021, 17:53
2 Krzysztof Harnasz 1979 TS Kuźnia Rybnik 30.07.2021, 16:13
3 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg 02.08.2021, 09:39
4 Maciej Bardan 1963 UKS FIR Warszawa 03.08.2021, 11:08
5 Grzegorz Wionczek 1971 KŻ FALA Brzeg 06.08.2021, 09:51
6 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 07.08.2021, 22:17
7 Piotr Sakowski 1980 Jacht Klub Koszalin 07.08.2021, 23:19
8 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze 09.08.2021, 18:13
9 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 12.08.2021, 19:12
OK-Dinghy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jarosław Radzki KKS Warmia 25.07.2021, 11:01
2 Marek Bernat KKS Warmia 25.07.2021, 21:58
3 Jarosław Sołtys 1957 UKS Zalew Kielce 26.07.2021, 20:41
4 Lesław Gondek 28.07.2021, 15:07
5 Robert Głowacki MKS Dwójka Warszawa 05.08.2021, 10:38
6 Waldemar Czyż KŻ Horn Kraków 07.08.2021, 20:06
7 Przemysław Droździk 1974 SZK OK-Dinghy 08.08.2021, 08:22
8 Robert Święcki 1959 SZK OK-Dinghy 08.08.2021, 15:42
9 Adam Jankowski 1973 Ch. S. S. HALS PRZYSTAŃ NAD JEZIOREM 08.08.2021, 22:25
10 Michal Strumnik 1983 08.08.2021, 22:47
11 Dariusz Witosławski 1965 Klub Żeglarski Opty 09.08.2021, 08:10
12 Grzegorz Salamon 1971 KŻ Horn Kraków 09.08.2021, 20:50
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.