Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich

10 - 12 wrz 2021 Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 108
Adam Langner
2005
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
2
POL 127
Eliza Kałużna
2008
Jacht Klub Koszalin
3
POL 24
Wiktoria Bazyli
2007
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
4
POL 1766
Antoni Krzyżaniak
2003
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
5
DEN 70
Przemysław Gumieniczek
2007
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
6
POL 119
Magda Winiarska
2006
Yacht Klub Polski Kraków
7
POL 4
Zosia Jasniewicz
2007
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
8
POL 65
Barbara Bartkowiak
2008
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
9
POL 51
Kacper Kaczmarek
1991
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
10
POL 2
Amelka Szpulak
2006
Yacht Klub Polski Kraków
11
POL 13
Witold Pytliński
2007
Yacht Klub Polski Kraków
12
POL 7
Jakub Bendowski
2009
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
13
POL 71
Laura Tomikowska
2004
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
14
POL 36
Joanna Małyszka
1997
Klub Żeglarski MEWA
15
POL 176
Gabriela Zawal
2002
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
16
POL 158
Jacek Woźny
2001
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
17
NOR 404
Weronika Folmer
1999
KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY ELEKTRYK GRUDZ
18
POL 9
Anna Witczak
2004
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
19
POL 70
Damian Sieczkowski
1974
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
20
POL 115
Agnieszka Kiełczewska
1970
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
21
POL 128
Bartosz Miziewicz
2002
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
22
POL 96
Zofia Derwich
2002
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
23
POL 87
Rafał Szubert
2002
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
24
POL 58
Katarzyna Pic
1987
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
25
POL 22
Jeremi Zimny
1994
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
26
POL 148
Borys Boratyński
1966
Jacht Klub Koszalin
27
POL 85
Joanna Kiełczewska
2003
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
28
POL 159
Jan Pachla
2005
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
29
POL 103
Michał Sitko
2004
Yacht Klub Polski Kraków
30
POL 107
Aleksandra Kaczmarek
1995
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
31
POL 138
Bartosz Leżała
2006
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
32
POL 149
Marcin Staniewicz
2002
Jacht Klub Koszalin
33
POL 16
Maciej Pytliński
2005
Yacht Klub Polski Kraków
34
DEN 1721
Aleksandra Sikorska
2005
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
35
POL 91
Jacek Baryła
1961
Jacht Klub Koszalin
36
POL 52
Filip -Antoni Pańczyszyn
2007
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
37
NED 755
Sylwester Bączek
1984
Jacht Klub Koszalin
38
POL 129
Jan Sikorski
2001
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
39
POL 41
Alicja Helena Siputa
2005
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
40
DEN 1485
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
41
POL 143
Leon Dura
2004
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
42
POL 183
Teresa Zawal
2004
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
43
POL 61
Szymon Ruban
1978
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA