Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich

10 - 12 wrz 2021 Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 178341
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2
POL 213850
Maria Prus-Głowacka
2004
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
3
POL 207655
Igor Mirowski
2006
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
4
POL 215952
Hubert Roszyk
2005
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
5
POL 195867
Karol Głąbik
2003
LOK KLUB WODNY GARLAND
6
POL 200887
Wanda Szylińska
2005
Centrum Żeglarskie
7
POL 104311
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
8
POL 194897
Rafał Balicki
2007
Chojnicki Klub Żeglarski
9
ESP 211522
Jakub Wiedeheft
2003
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
10
POL 215781
Szymon Maruszczak
2005
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
11
POL 215004
Antoni Borkowski
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
12
POL 214801
Maciej Reck
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
13
POL 212511
Jan Michał Karnowski
2006
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
14
POL 213549
Miłosz Michalak
2005
Yacht Klub Polski Gdynia
15
POL 196348
Mateusz Balicki
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
16
POL 19186
David Goetz
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
17
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
Yacht Klub Polski Gdynia
18
POL 197815
Piotr Hofman
2003
19
POL 208153
Krzysztof Olejnik
2005
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
20
POL 218888
Aleksandra Mac
2004
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB
21
POL 213207
Julia Wróblewska
2006
Yacht Klub Polski Gdynia
22
POL 191837
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
23
ESP 216104
Szymon Gąsiorowski
2005
Yacht Klub Polski Gdynia
24
POL 168053
Olek Ponto
2004
Yacht Klub Polski Gdynia
25
POL 200984
Michał "Kornik" Skawiński
2007
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
26
POL 212961
Kacper Bąk
2005
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
27
POL 193510
Maciej Iliński
2004
Yacht Klub Polski Gdynia
28
POL 212046
Aleksandra Borucka
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
29
POL 192638
Igor Rudek
2006
Yacht Klub Polski Gdynia
30
POL 188235
Piotr Jóźwiak
2001
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
31
POL 217825
Zofia Wojcik
2005
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
32
POL 202449
Piotr Flieger
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
33
POL 212958
Natalia Borusińska
2002
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
34
POL 197949
Igor Haufa
2003
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
35
POL 213331
Filip Oleszczyk
2005
Centrum Żeglarskie
36
POL 214217
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
37
POL 11
Maksymilian Cymerman
2002
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
38
POL 216603
Tomasz Bendlewski
2004
Yacht Klub Polski Gdynia
39
POL 218212
Natalia Nadrzewia
2005
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
40
POL 213514
Jakub Ławicki
2002
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
41
POL 210789
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
42
POL 197541
Klara Sobczak
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
43
POL 209036
Maciej Cymerman
2006
Centrum Żeglarskie
44
POL 209552
Tadeusz Kubiak
1994
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
45
POL 218379
Maksymilian Burdziej
2003
Centrum Żeglarskie
46
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
47
POL 197117
Wiktoria Gołębiowska
2000
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
48
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
2006
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
49
POL 218531
Oskar Sawicki
2006
Centrum Żeglarskie
50
POL 19711
Adam Sokołowski
2003
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
51
POL 213141
Konstanty Sawicki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
52
POL 180714
Julian Podwalski
2005
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
53
POL 210221
Kinga Brzóska
2002
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
54
POL 207291
Alicja Spruch
2001
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
55
POL 207855
Iwo Barański
2006
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
56
POL 215171
Adelina Wietki
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
57
POL 214767
Filip Olszewski
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
58
POL 192680
Michał Grzesiek
2005
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
59
POL 218947
Julia Szymczak
2003
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
60
POL 211312
Michał Gonciarz
2004
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
61
POL 197111
Kacper Stanisławski
2000
Yacht Klub Polski Gdynia
62
POL 216599
Maria Suchocka
2006
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
63
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
64
POL 204343
Nawojka Ślusarska
2003
Klub Żeglarski MEWA
65
POL 214835
Kacper Dybiec
2005
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
66
POL 214225
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
67
POL 216546
Antoni Nazimek
2005
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
68
POL 201940
Jakub Trojnar
2005
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
69
POL 32
Tymon Gajdziński
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
70
POL 205645
Jan Krawczyk
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
71
POL 201561
Andrzej Pochopień
2006
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
72
POL 20681
Marta Chomik
2005
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
73
POL 186236
Cezary Popielski
2005
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
74
POL 214702
Natalia Burczyńska
2005
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
75
POL 218786
Kacper Radzikowski
2001
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
76
POL 206823
Tomasz Nitka
1987
LOK KLUB WODNY GARLAND
77
POL 19
Zuzanna Rodzeń
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
78
POL 209914
Dominik Masłoń
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
79
POL 190984
Szymon Małachowski
2006
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
80
POL 163872
Mikołaj Kmin
2005
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
81
POL 160406
Daniel Śmiałowski
2007
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI
82
POL 193512
Iwo Gogołkiewicz
2006
Centrum Żeglarskie
83
POL 186836
Jan Melzer
2005
Giżycka Grupa Regatowa
84
POL 192834
Dominik Konieczny
2005
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
85
POL 214216
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
86
POL 186226
Anna Gdaniec
2004
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
87
POL 210571
Tymoteusz Mika
2006
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
88
POL 210943
Dawid Werner
2004
Centrum Żeglarskie
89
POL 206497
Weronika Maciejczuk
2006
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
90
POL 204311
Paweł Sikora
2004
POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BI
91
POL 213309
Michał Paciorek
1969
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
92
POL 211111
Patryk Furmanek
2005
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
93
POL 215527
Bartosz Bilicki
2007
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
94
POL 208169
Marcin Pietrzak
2004
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
95
POL 208653
Paweł Kundzier
1981
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
96
POL 205216
Mateusz Narloch
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
97
POL 197721
Teodor Kasprzyk
2005
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
98
POL 214348
Mariusz Kowalewski
1967
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
99
POL 88
Iwo Reński
2005
Yacht Klub Polski Gdynia
100
POL 180716
Szymon Janiak
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
101
POL 217493
Jakub Rzeszotek
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
102
POL 210786
Natalia Chojnowska
2007
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
103
POL 216615
Anna Trędowska
2002
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
104
POL 213075
Tymoteusz Walicki
2003
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
105
POL 212206
Karol Eriksson
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
106
POL 6
Julia Szotyńska
2004
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
107
POL 210788
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
108
POL 216556
Franek Kotlarek
2005
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
109
POL 209471
Kajetan Linow
2007
Klub Żeglarski MEWA
110
POL 180752
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
111
POL 199296
Krystian Nawrat
1961
LOK KLUB WODNY GARLAND
112
POL 183118
Maciej Gomulski
2004
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
113
POL 173475
Jakub Piesiewicz
2005
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
114
POL 111111
Jan Suchocki
2007
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
115
POL 210244
Szymon Oleksiuk
2004
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
116
POL 185312
Konstantyn Podwojski
2005
LOK KLUB WODNY GARLAND
117
POL 203062
Paweł Gerłachowski
2004
Yacht Klub Polski Gdynia
118
POL 202655
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
119
POL 216732
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
120
POL 194843
Michał Szymaszek
1995
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POGORIA
121
POL 203114
Bartosz Dąbrowski
2004
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
122
POL 186221
Bogusz Tłok
2004
MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KRAJNA W SĘ
123
POL 209038
Alicja Akulicz
2006
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W
124
POL 216121
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
125
POL 203021
Maciej Panaś
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
126
POL 212205
Filip Kapała
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
127
POL 210947
Dominika Raszka
2004
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
128
POL 212419
Dominik Śliwiński
2003
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
129
POL 190905
Stefan Marciniak
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
130
POL 217484
Leon Gniadek
2004
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
131
POL 212212
Mateusz Hanke
1993
132
POL 213328
Lilly May Niezabitowska
2004
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB
133
POL 213144
Laura Szulc
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
134
POL 208738
Marek Szczepankowski
2005
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
135
POL 214812
Oskar Ponto
2004
Yacht Klub Polski Gdynia
136
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
137
POL 191191
Filip Miłoszewski
2003
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
138
POL 217499
Filip Rajchert
2003
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
139
POL 215529
Wiktor Robaczewski
2003
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
140
POL 192583
Jacek Kalinowski
2006
Chojnicki Klub Żeglarski
141
POL 213355
Przemysław Machowski
2003
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA