Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich

10 - 12 wrz 2021 Gdańsk, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 56759
Karolina Cendrowska
Zofia Korsak
2002
2002
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
2
POL 57082
Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
YACHT KLUB PO
3
POL 54949
Ewa Czapla
Agnieszka Zadora
2005
2004
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
4
POL 55955
Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
2006
2005
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
5
POL 56857
Jan Macugowski
Jakub Kreft
2005
2007
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
6
POL 55953
Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
7
POL 55139
Anna Chomont
Matylda Ferenc
2005
2007
Klub Sportów Wodnych Baltic
TOWARZYSTW
8
POL 52725
Tymon Sochaj
Karolina Żurek
2007
2001
9
POL 57079
Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
10
POL 56624
Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa
11
POL 57170
Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
2004
2007
Chojnicki Klub Żeglarski
12
POL 5538
Jakub Tomczynski
Leon Przybyszewski
2004
2005
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
13
POL 55806
Marta Piotrowska
Maciej Schiele
2007
2004
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
14
POL 56676
Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
Yacht Klub Polski Gdynia
15
POL 56530
Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
16
POL 55565
Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
17
POL 56141
Martyna Grzegorczyk
Wiktor Radziej
2008
2008
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
18
POL 5653
Tymon Wiatrowski
Paweł Werochowski
2006
2006
Chojnicki Klub Żeglarski
19
POL 55569
Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
2006
2005
Chojnicki Klub Żeglarski
MIEJSKI KLUB
20
POL 5360
Antoni Smagoń
Wojciech Słomka
2007
2006
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
21
POL 53600
Krzysztof Szczodrowski
Antoni Szyca
2005
2005
Chojnicki Klub Żeglarski
LUDOWY KLUB S
22
POL 5600
Artur Radomski
Michał Malinowski
2006
2006
23
POL 53617
Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
24
POL 53108
Michał Szklarz
Jan Borowiak
2005
2005
Klub Sportów Wodnych Baltic
25
POL 56538
Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
Yacht Klub Polski Gdynia
26
POL 5636
Patryk Kosmalski
Bartosz Reiter
2002
2000
Chojnicki Klub Żeglarski
FUNDACJA YACH
27
POL 57083
Ewa Lewandowska
Julia Żmudzińska
2006
2005
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
28
POL 57066
Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MIĘDZYSZKOLNY K
29
POL 57045
Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
Yacht Klub Polski Gdynia
SSW MOS Iława
30
POL 56146
Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
2002
2001
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
UCZ
31
POL 57081
Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
2003
2003
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
32
POL 56558
Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
2005
2005
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
33
POL 56856
Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
Yacht Klub Polski Gdynia
34
POL 56528
Mateusz Gigielewicz
Mikołaj Merkler
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
35
POL 56834
Emilia Roszkowska
Gabriela Fajdasz
2004
2007
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
36
POL 55663
Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
Klub Sportów Wodnych Baltic
37
POL 54407
Michał Jaroszek
Filip Lenart
2006
2005
38
POL 56628
Jan Fuk
Kacper Wojczulanis
2006
2008
Giżycka Grupa Regatowa
NAUTICUS FUNDAC
39
POL 55651
Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
Klub Sportów Wodnych Baltic
40
POL 56797
Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
2005
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
41
POL 56369
Jan Zamojski
Michał Trafalski
2006
2007
Yacht Klub Polski Gdynia
42
POL 55956
Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
43
POL 55954
Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
44
POL 55957
Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2007
2005
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
45
POL 55805
Kacper Janowicz
Szymon Stencel
2006
2005
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
46
POL 56329
Filip Sikorski
Alicja Piątak
2006
2006
CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
CENTRUM S
47
POL 54956
Radosław Parzych
Kamil Jankowski
2005
2005
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
48
POL 553
Lila Sochaj
Olga Wietek
2007
2008
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
49
POL 56702
Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA
50
POL 55326
Karolina Gała
Szymon Rozum
2005
2005
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA
51
POL 55654
Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
52
POL 56627
Dominika Grala
Patryk Chełkowski
2006
2006
Giżycka Grupa Regatowa
53
POL 56858
Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
54
POL 5667
Mateusz Szweda
Adrian Dubowski
2002
2002
SAILING LEGIA SP. Z O.O.
MIĘDZYSZKOLNY
55
POL 56370
Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO
56
POL 56831
Nina Janowicz
Michał Jankowski
2006
2005
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR